Дали сбърках?

  • 9 923
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 9 863
Мадам Х-специално за теб се върнах да прочета пак мнението на Валенцето.
И не-не ме ядоса.Защото тя си е казала мнението и толкова.

PeaceТочно,това си е моето мнение,което е важно само за моето си семейство.С мъжа ми сме семейни от 9г.Нито преди 8г,нито сега,ще се съглася да живеем разделени и да се виждаме само за почивните дни,освен ако не се касае за месец два.Повече-не.Да не се заричам,де Laughing

# 151
  • Мнения: 1 559

А за данина няма какво да коментирам ... "Женени сме от година и половина" Simple Smile

мдаааа..ама кой да се сети   Joy Joy Joy

# 152
  • Мнения: 2 388
Колко години брак трябва да има човек, за да може да има мнение по въпроса?

# 153
  • Мнения: 1 559
Колко години брак трябва да има човек, за да може да има мнение по въпроса?

Ами погледнато от твоето положение,ти нямаш право дори и гък да кажеш тук... Laughing(до колкото си спомням нямаше брак с твоя човек newsm78)
Майтап  Hug
Ами все пак трябва да има малко опит с този човек ...според мен поне едно 3-4-5 год Crazy(и не точно брак,ами общо съжителство..то е важното,а не подписа.....и между другото незнам как се брои в случай,че единият постоянно отсъства newsm78.Дали общото време прекарано заедно или просто от началото на връзката им newsm78)...,за да стигаш до малко по генерални заключения....оф много дълги станаха скобите Joy Joy

# 154
  • Мнения: 2 388
Колко години брак трябва да има човек, за да може да има мнение по въпроса?

Ами погледнато от твоето положение,ти нямаш право дори и гък да кажеш тук... Laughing
Майтап  Hug

Ти пък веднага ме изклюка. Crossing Arms Laughing

В следващата тема няма да посмея да се обадя. Outta Joint

# 155
  • Мнения: 1 559
Колко години брак трябва да има човек, за да може да има мнение по въпроса?

Ами погледнато от твоето положение,ти нямаш право дори и гък да кажеш тук... Laughing
Майтап  Hug

Ти пък веднага ме изклюка. Crossing Arms Laughing

В следващата тема няма да посме да се обадя. Outta Joint

 smile3534

# 156
  • Мнения: 2 448
Аз пък не мога да разбера кое определя един брак като успешен, не е ли това всички да са щастливи.
Има си хора с по две три любовници всяка страна и пак са щастливи, вие сте седнали да ги задължавате всяка свободна минута да прекарват заедно.
Че то за някои това че някой извън законната половинка ме е накарал да се усмихна, демек приятен ми е и ще рече, че няма любов, няма щастие в семейството.
Недейте така. Пишете си мнението за вашата връзка, че на вас еди какво си не би ви било приятно, но не и да казвате кое е хубаво за други.  Peace

# 157
  • Мнения: 1 367
Подкрепям!Всеки има право на лично време и лично пространство,

И дори на лично мнение - като Никол. Което на вас не ви харесва.
Авторката явно се е почуствала кофти. А ние говорим само за външната страна - че направила скандал. Ако не беше го направила и се ядосвала тихо и кротко, всичко щеше да е наред.
Къде съм написала,че никой няма право на лично мнение?Между другото в първите страници на темата изказах своето мнение по въпроса дали авторкака е сбъркала или не.И изрично написах,че това е лично мнение,т.е,че не ангажирам никого с него.И пак бях цитирана и контрирана,че всеки си имал право на мнение.Нещо аз ли не се изразявам правилно? newsm78

# 158
  • Мнения: 2 388
И изрично написах,че това е лично мнение,т.е,че не ангажирам никого с него.И пак бях цитирана и контрирана,че всеки си имал право на мнение.Нещо аз ли не се изразявам правилно? newsm78


И да го подчертаеш и да го болднеш и с 15 см букви да го напишеш, като не съвпада с нечие друго, смятано за меродавно пак ще те цитират.

Не е в твоя телевизор проблема. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 53
dre@mer, разбирам, че ме харесваш, но не е нужно да ме споменаваш във всеки пост Blush


Е как да не е нужно - иначе няма да разбереш, че те харесвам толкова много  Stop.

# 160
  • Мнения: 46 535
Явно е модерно либералното мислене, ок, нямам нищо против.
Въобще не ми дреме как живеят другите семейства, нито искам те да се вглеждат в моето, НО в един момент темата тръгна натам, че на авторката от всички страни (от мъжа й, от форума ... ) й беше насадено, че тя е виновна и че трябва да се извини. Същото насаждане на вина се получава и в др. по-сериозни ситуации като физически тормоз да кажем, когато жената вече е вътрешно убедена, че тя е виновна и си го е заслужила, дори трябва да се извини за причиненото неудобство и главоболия на удрящия ...

Ето това насаждане на вина не успях да подмина и й дадох чистосърдечен съвет, продиктуван от опит.

данина, dre@mer насочи темата към теб, не аз Wink
Ох Данинче, недей пиши такива работи в тази тема, че току виж Никол те "посъветвала" и теб да станеш певица или да запишеш мъжа си на курсове за преквалификация, за да може да не се разделяте за повече от 30 минути на ден /примерно/. Twisted Evil


dre@mer, не се притеснявай и мен ме клъвнаха, явно никол се закача за всяка случайна в този форум  Laughing ...

Явно влагате чувства при писането на постове, от моя страна няма за какво да се притеснявате, рядко гледам на кой отговарям и копирам никовете машинално, това, че на някой мнението му е по-различно от моето, не ми пречи на срещи да си пием заедно ракията, надявам се и на вас Sunglasses

# 161
  • Мнения: 2 388
Явно е модерно либералното мислене, ок, нямам нищо против.
Въобще не ми дреме как живеят другите семейства, нито искам те да се вглеждат в моето, НО в един момент темата тръгна натам, че на авторката от всички страни (от мъжа й, от форума ... ) й беше насадено, че тя е виновна и че трябва да се извини. Същото насаждане на вина се получава и в др. по-сериозни ситуации като физически тормоз да кажем, когато жената вече е вътрешно убедена, че тя е виновна и си го е заслужила, дори трябва да се извини за причиненото неудобство и главоболия на удрящия ...

Моите уважения Никол към мисленето и разбиранията ти, но да сравняваш двете неща е меко казано абсурдно.

# 162
  • Мнения: 46 535
Двете неща са несравними, съгласна съм.
Но насаждането на вина, без значение от ситуацията си е насаждане на вина и оказва влияние на манипулирания във всички отношения - лични, професионални, той става несигурен, нерешителен и т.н., разбра за какво говоря ...

# 163
  • Мнения: 53
Темата е "Дали сбърках?" - точен и ясен въпрос.
И жената я е пуснала, защото иска мнения с ясното съзнание, че няма ще получи и подобни отговори.
А още повече, че от написаното, беше ясно, че тя даже е наясно че е сбъркала и вече чувства вина за това /без ние предварително да сме й го насадили/.
И ако отговорим "Да - сбърка" - с какво точно и вменяваме чувство на несигурност ?! Просто изказваме мнение.
Сигурно, ти Никол, като й пишеш, че трябва да си опича ъкъла и че според теб семейството й е застрашено, че мъжът й не иска да се показва с нея, че иска да си изгради друг живот в друг град и прочие - и вдъхдаш голямо спокойствие и сигурност ?!

Аз съм на мнение, че никой не може да ти вмени чувство на вина, ако ти самият не се чувстваш вече виновен за нещо.

# 164
  • Мнения: 4 668
Абе , Никол , ти пък вече къде отиде  ooooh! насаждали сме и вина ...
Ами може би трябва да се усети човек малко , когато е скапал вечерта на половинката си и се е държал собственически ... манипулирана била ... а това към мъжът и не е ли манипулация ?
Честно да ти кажа , не съм фен на крайностите , нито прекалената разпасаност е за пример , ама и това да не можеш до магазина да идеш без мъжа си , вече ми се струва прекалено .
Какво ще стане ако не сте нон - стоп като скачени съдове ... ? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт