извеждате ли бебетата си навън в този студ?

  • 15 558
  • 185
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 973
на разходка точно не,но с колата редовно ходим на гости или с Мола. Peace
а по-добре в парка отколкото в МОЛ-а,не мислиш ли Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 17 596
Ако на теб не ти е студено, опаковаш хубаво бебето "като за открития космос" и вън не е влажно (мъгла, тогава бебе навън не се вади) и ти се излиза - хич и не се чуди. От това по- добро няма.

Лично аз не излизам, понеже на мен  ми е студено...  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 251
katiABV, ама то и на нас какво пречи да се опаковаме като за открития космос Wink, тъкмо няма кой да ни разпознае по улиците и да вика тия лудите къде са тръгнали с тези малки деца! Mr. Green

# 108
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
при нас е супер сняг,два дни сме навън,правим звезди-ляга в снега и умира от кеф,е как да не го изведа,но за малко бебе си е студенко

# 109
  • Мнения: 30
Стига да има слънчице извеждам бебо той е на 2,5месеца

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
на разходка точно не,но с колата редовно ходим на гости или с Мола. Peace
По добре е на чист въздух навън отколкото в МОЛ-а. Но всеки сам си избира развлеченията все пак.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 555
Миналата година почти не сме пропускали ден без разходка - даже и в мъгла, студ, минусови температури не ме спираше. София се чувстваше чудесно на чист въздух, спинкаше си сладко в количката. Сега обаче положението е друго. С количката няма как да излезна, пък и София не седи в нея.  Не иска да стъпва върху снега, излизаме от входа и щом стъпи върху сняг спира на едно място, не иска да помръдне и започва да плаче. Опитахме с шейна - пак не искаше да стой в шейната, на втората минута започна да мрънка.  Tired Снегът въобще не и харесва и в нас си седим .... полудявам просто. Тя също скучае... въобще.... Confused

# 112
  • Мнения: 2 803
на разходка точно не,но с колата редовно ходим на гости или с Мола. Peace
По добре е на чист въздух навън отколкото в МОЛ-а. Но всеки сам си избира развлеченията все пак.
Peace

# 113
  • Мнения: 89
Моето бебе е на два месеца. Първия си месец почти целия изкра на командно дишане. Извеждам го всеки ден освен когато има мъгла или вали. Според нашата педиатърка до -10 градуса няма проблем. Излизането на вън му се отразява страхотно - спи през цялото време плюс още поне три часа у дома след това и му се отваря страхотен апетит. Вчера не съм го извеждала и днес не успях и бебко е страшно изнервен от това. Аз знам че студеното време е наи здравото време и е много хубаво за разходка, както и когато вали сняг въздуха е най чист и е хубаво да постои бебо на балкона.

# 114
  • Мнения: 1 629
да бе не го извеждам на тоя студ Shocked проветрявам повечко.

# 115
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
До 6-тия месец е хубаво бебето да се извежда навън при Т над 5 градуса.
Но можеш спокойно да го изкараш на балкона за 15-20 мин.
И аз така правех миналата зима, започнах да я извеждам с количката за по-дълго, някъде началото на февруари и то доста облечена и завита

# 116
  • Мнения: 1 817
Ако няма вятър и не е влажен въздуха може кратка разходка.
Но твоето  бебе е много малко. newsm78 Аз съм си зиморничава и не бих извела толкова малко бебе.
Иначе по-големите дечица- добре облечени задължително да се порадват на снега.

# 117
  • Мнения: 367
Моят син е зимно бебе - роди се на 29 Ноември 07. Целият декември беше ужасно студен и аз го изведох чак януари  Sad! Но после лека полека започнахме да излизаме. Сега го извеждам и при минусови температури, стига да няма вятър и много гъста мъгла. Но тези дни наистина е много студено, стоим си вкъщи от една седмица, защото има и лека хрема и се притеснявам да не се разболее съвсем.

# 118
  • Мнения: 502
миналата зима почти не пропускахме разходката, но дъщеря ми тогава беше по-голяма от твоето бебе. в минусови температури не излизаме дори и сега, както и при мъгла и дъжд.

# 119
  • Мнения: 93
От како падна снега съм го извеждала официално днес за 30 мин. на терасата. Иначе като сме ходили на гости ( от вкъщи до колата за гостито и обратно) и няколко пъти за да отиден на преглед при педито - болни сме. Не смея да го изкарвам при лед и минусовтемп. с ветрец- живея на баир и ме е старх да не паднем по леда... #Crazy с кенгуруто, защото с количката няма да сме така проходими. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт