извеждате ли бебетата си навън в този студ?

  • 15 515
  • 185
  •   1
Отговори
# 90
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
навьн сме всеки ден, не3ависимо от времето...минимум 2 часа.....

# 91
Моята е на 4 мес. и я извеждам всеки ден за по 30-40 мин., но облечена добре,  с одеало дебело, покривало и дъждобрана, който я пази на завет и спим като къпани после по 3-4 часа. И педиатъра ми го препоръчва, но ако беше на 1 месец, нямаше да посмея. Щях да чакам да порасне малко, все пак е доста крехко, лично мнение, всеки си преценява.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 296
Моите деца и двете са летни бебета,но винаги съм ги извеждала и зимата,по 2 пъти на ден.
Дори и на 1 месец,пак бих извела,добре облечено и завито.Голяма блаженство е да спят навън,в
количката.

# 93
  • Мнения: 1 251
Като са малки децата е лесно, завити и с дъждобран, дори и да са будни не дишат студения въздух, но за вече ходещи и тичащи деца според мен е студено, ако не спят по време на разходката има доста голям шанс да настинат! Peace Миналата зима и ние не пропускахме разходка, стига да не вали, но бяхме винаги завити и с дъждобран в студовете, но сега не стоим много мирни и често сме отвити и ако е под 2 3 градуса температурата избягвам да го извеждам!

# 94
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Като родих първия  път акушерката ми каза при дъжд, мъгла и вятър, и при температури под 5 градуса, да не излизаме, докато сме малки.  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 7 673
Тук май е трябвало анкета.  Laughing
Аз извеждам бебчо всеки ден (дори и на дъжд, мъгла и вятър  Embarassed).  Дано не бъркам. Praynig

# 96
  • Мнения: 6 713
Аз не излизам отвкъщи като е много студено, камо ли да извеждам беба! Не мисля, че се изнежва, ако е около -1,-2 градуса извеждам смело, но под -2,-3 не.

# 97
  • Мнения: 28
Дъщеря ми е родена зимата.Моята педиатърка ми каза така, извеждаш я само при слънце, температура +5 градуса без мъгла и вятър.Много важно е нещата да се правят постепенно т.е. първият ден 5 мин.вторирият 10  т.н.Не сме имали никакви проблеми миналата зима.Времето сега е влажно и най-много да си докарате запушено носле.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 185
Сега, Не! С тези минусови Т  Sad

# 99
  • Мнения: 242
Винаги съм го извеждала поне за 1-2час,обличам го хубаво,слагам дъждобрана и айде на разходка!

# 100
  • Мнения: 955
От 1 седм. не съм го извеждала на разходка, но всеки ден ходим с колата до майка ми, така че все пак усеща студа. Също така всеки ден оставям отворено за по 5 минутки в стаята, където е той да подиша чист въздух.
А и в този сняг не виждам как да го изведа с количката без да закъсаме някъде Wink.

# 101
  • Мнения: 276
на разходка точно не,но с колата редовно ходим на гости или с Мола. Peace

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не го извеждам при температури под 5 градуса. И сега зимата гледам поне да има малко слънце. Ако има мъгла или вятър също не го извеждам. Също така не съм склонна да го извеждам в студа с дъждобран, тъй като не виждам каква е ползата от такава разходка. Когато е много студено проветрявам стаята по два три пъти на ден и го извеждам за десетина минути на терасата.

# 103
  • Мнения: 109
Навън сме почти всеки ден.Малкия си хваща обувките и застава на вратата и започва да хленчи  Simple Smile Изкарваме максимум 30 мин. Днес остана очарован от снега Simple Smile

# 104
  • Мнения: 941
каката се роди в средата на ноември месец, не съм пропуснала нито един ден за разходка, освем когато беше минус 20гр, твоята бебка е малка, в чувалчето и на топло в количката ще и е добре, разходка навън може час, да диша чист въздух, ако духа можеш да и сложиж дъждобрана, но не пропускайте разходка,

Общи условия

Активация на акаунт