Дързост и красота - 16 или "Гордост и предразсъдъци"....

  • 25 858
  • 439
  •   1
Отговори
# 435
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ник прави признание на Брук,че ще я обича още и завинаги.В този момент Бриджит,която подслушва отвън е съкрушена и обляна в сълзи. newsm45
Но той не е довършил...Продължава,че тя е преобърнала живота му,помогнала му е да познае жената на живота му.Благодарен е на Брук,но винаги ще обича дъщеря й.Бриджит изстенва от облекчение и те я забелязват.Ник тръгва към нея усмихнат. newsm03
Томас отказва на Кейтлин да излязат на вечеря,защото Габи е тъжна.Тя му изпява песен с треперещ от сълзите й глас.Томас я прегръща. spoko
"Казах истината"-взема ръцете на Бриджит Ник-"Аз съм обвързан с теб".Тя не бива да се тревожи за чувствата му,майка й няма да застане между двамата,както Нки няма да застане между Брук и Рич.Следват прегръдки,целувки... spoko hug
Ник вижда обляното от сълзи лице на Бриджит и се чувства виновен,че Бриджит се е страхувала от това какво ще чуе.Прегръща я и казва ,че я обича. Two Hearts
Рич показва на баща си нарисувана от него скица на тоалет.Ерик я оценява като сензационна,а Рич му казва,че това е молбата му за връщане на работа."Кога ще започнеш?"-пита баща му."Мисля,че започнах"-усмихва се Рич.Прегръщат се.
Идва Брук и иска да поговорят.Успокоява го,че вече са се справили с трудностите и Ник се е променил,всичко е в миналото.До днес и тя е била скептична относно чувствата на Ник,но вече е разбрала,че е искрен.Време е да оставят миналото,повтаря тя,да загърбят грешките и да дадат благословия на Бриджит.Макар и неохотно,той се съгласява. thumbsup
Бриджит разказва на Ник защо е подслушвала-спомня си минутите,когато Дикан й е говорил хубави думи,а след това е отивал при майка й.Затова е била неуверена,но след думите на Ник към майка й се е успокоила.(познайте от какво е последван този диалог  loveuuu)Предлага й да наемат рибарски кораб и да се оженят там.Но Бриджит иска на сватбата да бъдат родителите им,гости...Ник е малко кисел от това,моли я да се оженят на другия ден.Накрая се съгласява да бъде в къщата на Рич.
Рич рисува с вдъхновение,Ерик го гледа с радост и коригира скиците,воден от радостта,че синът му се е върнал.На средата на разговора им влиза Бриджит и отново повтаря,че ще се омъжи за Ник.Кани ги на сватба утре.(значи утре или в понеделник ще видим мис Устни)Според Ерик Ник не е мъж,който ще се задоми.
Ник съобщава на родителите си за сватбата с Бриджит.Масимо е щастлив от новината,но не така го приема Джаки-с половин уста му казва,че се радва.Масимо го поздравява и го успокоява,че ще се погрижи за брат му да приеме тази сватба.Джаки остава насаме със сина си.Пита го дали е сигурен и не бяга от Брук.Той й отговаря,че има рана,която никога няма да зарастне,но тя е скрита някъде дълбоко.Иска да сподели чувствата си си Бриджит.Джаки му дава благословия и го прегръща. spoko
Във Форестър Бриджит продължава споровете с баща си.Той казва,че няма да  се успокои,докато не види,че Ник ще й даде живота,който заслужава."Тогава говори с мен"-извиква застаналият междувременно и незабелязано до вратата Ник.Казва на Ерик,че не е безгрешен,но знае,че не се хвърля в брака ей така и до края на живота си да се чуди какво изпуска."Обичам дъщеря ти"-разтреперан от вълнение казва Ник.Това трогва Ерик и той също дава разрешение.
Ерик казва на Меган,че лично ще направи роклята на дъщеря си.
На пристанището някой скъсва снимката на Ник и Бриджит от списанието.На две.С ярост. newsm61

# 436
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Някой каза,че била Тейлър.Верно ли?Докато пишех ,не съм забелязала.Но ако не са я показали,нека не разваляме изненадата. newsm17

# 437
  • Мнения: 4 496
Аз не мисля, че беше Тейлър. Ръцете бяха големи за жена, а и ръкавиците бяха доста груби.

Но ако не са я показали,нека не разваляме изненадата. newsm17

Да преписвам ли? Или да го напиша в бяло? Thinking

# 438
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 831
Иска ли питане. Преписвай.

Да не е онзи Омар - шейха newsm78

# 439
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема: Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371833.0

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 11:28 от ♥ мис арк ♥

Общи условия

Активация на акаунт