Дързост и красота - 16 или "Гордост и предразсъдъци"....

  • 25 873
  • 439
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3
Верно днес е било скука.

Благодарско , Марси   Peace

# 421
  • София
  • Мнения: 10 012
Притъпяват вниманието, за да може завръщането на Мисис Устни  Mr. Green да бъда още по-ефектно  Grinning

Ричо да престане да коментира случката между Брук и Ник в тази светлина, че се излага много  Crazy  Simple Smile

Те и да го притъпяват, онез ми ти устища като се появят и "беж под стола" newsm43
А за Ник и Ридж - запомни си думата, да видиш кой се излага по натам...аз подкрепям Ридж, тя Брук си е малко глупавка понякога и твърде добра, за да види лошото в хората, все едно да си мисли, че Стефани и е първа дружка, е да ама не е  #Cussing out

# 422
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 442
Lana, твърдението на Ридж, че Ник едва ли не я бил изнасилил Брук ме подразни така да се каже  Simple Smile Иначе и аз съм на мнение, че Ник се възползва твърде небратски (меко казано) от обърканата и доста емоционално податлива Брук. Явно неточното назоваване на събитията ме дразни  Grinning

# 423
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Караницата между братята продължава.Обвиненият от страна на Рич в изнасилването на Брук продължават.Ник е изненадан все по-силно,че се връщат към тая вече забравена история Naughty
Амбър отива на посещение при Стефани,но кралицата е студена като камък-не иска да й прости. smile3513 Амбърка продължава да настоява-Стефани е нейният катализатор към по-добър живот,пак моли за шанс да й бъде простено. newsm17 а това Стефани отговаря,че трябва да се чувства щастливка,защото не са я пратили в затвора."Не знам какво ще правя без теб"-прави последен опит Амбър-"Твоето приятелство значи за мен повече,отколкото мислиш.Някой ден ще ти докажа,че наистина съжалявам,че те разочаровах"... newsm45
Бриджит споделя на майка си,че иска скромна сватба в тяхната къща,но не е сигурна,че Рич ще приеме годеника й. NaughtyБрук я успокоява и благославя брака .
Рич е ужасно груб,говори постоянно за миналото,което заради сътресението той възприема като случило се преди малко.Смята,че Ник се жени за Бриджит,защото е още влюбен в Брук и иска да е по-близо до нея.smile3513
На яхтата е само Ник-там идва Брук и той й казва,че Рич не е преодолял случката в леярната.Брук е шокирана,не може да се начуди,но изведнъж си спомня ,че Бриджит беше обяснила,че спомените му са объркани заради сътресението.
Рич се връща у дома си и заварва Бриджит да пише  на компютъра писмо до годеника си.Той кисело гледа пръстена.С ентусиазъм момичето му разказва как е разбрала,че Ник е точният човек за нея.Той обаче отговаря хладно,че няма начин да се омъжи за Ник,няма да го позволи.Най-важната причина е,че е влюбена отново в мъж,с когото майка й е била обвързана.Според Рич Ник се възползва от нея.Пак заговаря за случката в Порто Виста(леярната)."Има ли мъж,който се е влюбил в майка ти и я е забравил?"-пита той-никога няма да забрави тази любов" Heart EyesБриджит отговаря като психотерапевт,бавно и спокойно му обяснява,че този път нещата са други,че се обичат,че няма да позволи да вкара съмнение в главата й.Сега,когато е намерила нещо,което я прави щастлива,той не бива да се държи така.Тя е сигурна,че чувствата на Ник към майка й са мъртви и тя няма да позволи на кого и да е  да каля любовта им.
Томас помага на Габи да се пренесе у Стефани. Казва й,че й съчувства и разбира колко боли.Насред задушевния им разговор идва въодушевената Кейтлин и го кани на вечеря.Томас се колебае.
Ник казва на Брук,че през онази нощ е искал да облекчи болката й.Иска да бъде честен с нея-когато са в една стая,той се сеща как тя е променила живота му,докоснала е сърцето му(това го подслушва Бриджит).Това са специални спомени,той няма да ги забрави.Но това е всичко."Какво се опитваш да кажеш?"-притиска го Брук-"Още ли ме обичаш?"
Навън Бриджит е обляна в сълзи. newsm45

# 424
  • Мнения: 4 496
Марсия,  Hug

Амбър,  newsm49

# 425
  • Мнения: 929
  marsia bouquet

Горката Бриджет на каква майка попадна  Crossing Arms

А Амбър още ли не ни е напуснала? - не му се тръгва на това момиче.

# 426
  • Мнения: 4 496
Аз останах с впечатлението, че виждаме Амбър за последен път- от външната страна на вратата на Стефани и с насълзени очи. Thinking

# 427
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
  marsia bouquet

Горката Бриджет на каква майка попадна  Crossing Arms

А Амбър още ли не ни е напуснала? - не му се тръгва на това момиче.


Какво пак е направила Брук? Тя иска Ник да е сигурен в чувствата си към Бриждит.

# 428
  • Мнения: 4 496
Може би трябваше да бие два шамара на Ник по повод сантименталния му изблик? Thinking

# 429
  • Мнения: 4 616
аз искам да попитам щото вече не го гледам и тук се осведомявам от време на време
рич разбра ли че детето е негово , а не е на ник

# 430
  • София
  • Мнения: 10 012
Може би трябваше да бие два шамара на Ник по повод сантименталния му изблик? Thinking

Уф, тя като зомбирана става покрай тоя мухъл...аман

# 431
  • Мнения: 3 216
аз искам да попитам щото вече не го гледам и тук се осведомявам от време на време
рич разбра ли че детето е негово , а не е на ник

Разбра, разбра, и то отдавна  Peace

И аз не съм гледала филма от известно време  Embarassed Благодарности на marsia и мис арк, че ни осведомяват какво се случва и какво предстои   bouquet

# 432
  • Мнения: 4 496
Може би трябваше да бие два шамара на Ник по повод сантименталния му изблик? Thinking

Уф, тя като зомбирана става покрай тоя мухъл...аман

Тъй като не мога с клавиатурата да изразя интонация, представете си горния ми пост в следния вид:

Може би трябваше да бие два шамара на Ник по повод сантименталния му изблик, а? Laughing

Но че е като зомбирана, и че той и мухъл- няма две мнения. Joy


В момента следя и друг сериал /бразилски/, в който 50 годишна майка тръгна с момче на 25 години, но после той ся ́и и тя в него. Тези бразилци страхотни сериали правят! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 10:33 от ♥ мис арк ♥

# 433
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Защо Тейлър скъса снимката на Ник и Бриджит newsm78 Какво са й направили?

# 434
  • Мнения: 4 496
Еее, нали трябва да вкарат интрига...
След половин час ще препиша. Завръзката ще се развърже. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт