Споделете мнения за др.Кръстев Окръжна болница?

  • 16 317
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 184
Аз пък и двете си деца съм родила при него - първото преди 11 г., а второто - миналата година.
Страшно съм доволна от него - защото той  спаси и мен и бебето /4 кг с три пъти навита около вратлето пъпна връв/ при първото раждане, което се проточи 2 дни при дежурствата на  Манев, Братоева, Балтаджиева, Хаджиева / всички тези специалисти се притесняваха да вземат решение за секцио, при условие, че бяха минали 14 дни от термина, тъй като имам пролапс на митралните клапи на сърцето/.
За второто си дете изобщо нямах колебания при кого да отида.
Кръстев не говори много, пуши без притеснение в чакалнята на частния си кабинет  ooooh! но в критични ситуации запазва самообладание и действа много професионално.

# 32
  • Мнения: 414
този докато лежах там и преносвах получих кръвотечение и се уплаших той каза(беше дежурен) че било нормално после се оказа че това са признаци за кръвоизлив в дробовете тъй като системите на които бях може да предизвикат кръвоизлив после моята лекарка като разбра му каза да си хвърли дипломата

# 33
  • Мнения: 5
При Кръстев раждах преди 3 години и отзивите ми не са много добри.Като специалист - определено има по-добри.Правилно е това, че се държи отвратително с пациентките си,кара те да се чувстваш, все едно си втора категория човек.Аз раждах 7-8 часа и накрая се наложи форцепс, който беше без никаква упойка,а съм чула, че се прави с пълна, понеже е много болезнено.През цялото време ме иронизираше, а след като родих, само 2 пъти дойде да ме види за по 2 мен. и толкова.Определено ако забременея отново няма да раждам при него. Особено обаче искам да кажа отзивите си за анестезиолога д-р Първанов, който е най-голямата гад, която съм виждала като доктор и като човек.За обидите и подигравките, които подмяташе докато бях с най-големите болки, изобщо няма да споменавам.Съжалявам, че не направих оплакване от него където трябва, но тогава хич не ми беше до това.

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте...! Виждам, че между редовете се споменава името на доктор Дачева от Окръжна болница. Някой има ли нейни координати??? Ще съм много благодарна за информацията и някое мнение още, защото ми я препоръчаха като добър специалист...

# 35
  • Мнения: 9 814
Здравейте...! Виждам, че между редовете се споменава името на доктор Дачева от Окръжна болница. Някой има ли нейни координати??? Ще съм много благодарна за информацията и някое мнение още, защото ми я препоръчаха като добър специалист...

Виж в темата за ОБ.

# 36
  • Мнения: 1
Д-р Кръстев е най-добрия лекар за мен,раждала съм в Германия и в Шейново,сменила съм доста гинеколози-не съм срещала друг с неговата компетентност,всеотдайност,професионализъм и отношение.Той спаси мен и сина ми,не пожела да вземе нито един лев за прегледите при положение,че ходех другаде на ЖК,с мотива ,че на многодетни майки не би взел пари,а беше редно,аз отидох по собствено желание.Направи за нас повече от колкото можех да си представя,раждането ми беше много рисковано, имам много изтънена матка-но той не показа с нищо ,че е разтревожен ,бори се до последно и постигна невъзможното,родих нормално,жив и здрав син!!!!Цял живот ще съм му благодарна !Препоръчвала съм го многократно и всички са били изключително доволни.Дори случайно  моя колежка роди при него и отзивите бяха чудесни.

# 37
  • Мнения: 20
аз съм почти в 9ти месец. Той води цялата ми бременност до тук, а преди това съм ходила при него на профилактични прегледи. За него бих казала само едно - ПРОФЕСИОНАЛИСТ! Naughty

# 38
  • Мнения: 11
Аз съм само в 4 месец, но съм страшно доволна от него! Моя братовчедка имаше тежка бременност с близначетата си , тоя я гледаше през цялата бременност, страшно доволна, а сега две принцеси растал ли растат живи и здрави, благодарение на него. За мен е голям ПРОФЕСИОНАЛИСТ!

# 39
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен , аз лично трябваше да раждам при доктор Манев , но така се стекоха нещата , че той излезе отпуска точно тогава. Преместих се по препоръка на д-р Аспарухова , която ми следеше бременността и на д-р Манев при д-р Кръстев доволна съм и от отношението и вниманието.

Общи условия

Активация на акаунт