ЗА МНОГО ГОДИНИ !

  • 23 523
  • 580
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 543
Аз  за огромна радост няма да ставам свеки LaughingВинаги съм изпитвала ужас от майките на двама сина като свекърви-е точно такава ми се падна. Mr. Green
Хаха, Валенце, ти ме нареди!:))))
На мен пък липсва това, че нямам свекърва. Crazy Звучи налудно, знам, обаче майката на моя мъж беше абсолютно страхотна жена! Уви, почина твърде рано.Sad Сигурна съм, че щеше да е най-страхотната свекърва. Точно, каквато се надявам, че ще бъда и аз. Mr. Green

Иначе за говора - вече до такава степен ми липсва общуването с Йоан, че обмисляме да го научим на някакви жестове, ако му се види по-лесно и ако му помага. Рехабилитаторите ни не са единодушни по този въпрос, но не мога да понеса фактът, че е на 6 години, а не може да изразява чувствата си и е като малко зверче, ако се ядоса или натъжи.Sad Ще видим...

# 526
  • София
  • Мнения: 9 861
Е,Йепе,надеждата умира последна Mr. Green.Надявай се на воля.
Аз не мога да се оплача от свекървата,тоест мога,но няма да го направя Laughing.Виждаме се толкова рядко,колкото да не си забравим физиономиите.Мен това ме устройва перфектно  Flutter.
Йепе,щом специалистите казват,че не е добра идеята за жествете...може би е добре да почакате,знам ли?!

# 527
  • Мнения: 4 585
     Йеппе, и твоите момчета растат бързо, ако питаш нас.
Това с жестовете, за нас може да се окаже добра идея.
Имаше книжки, с различна насоченост.

# 528
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит празник на мами   bouquet


И аз ще съм свекърва, Йепе няма пълно щастие - хубавите хора (свекърви) рано си отиват.

Аз имам чувството, че ще съм малко (умерено) проклета.  Joy


А за работата дето ми я спретвахте, че предпочитате да работите, аз съм 22 год трудов стаж.

# 529
  • Мнения: 3 743
Мами, честит празник Hug


 На този ден се позволява жените да бъдат груби към мъжете Mr. Green, за да избегнат това мъжете е трябвало да се откупуват - да черпят жените.

http://dnes.dir.bg/2009/01/21/news3880430.html

# 530
  • Мнения: 4 585
Мами, честит празник! Желая ти здраве, и здрави бебета!

На тоя ден преди 7-8 години влязох в един ресторант в Кубрат, да си купя пица за вкъщи. А едни празнуващи лелки, доста пияни. Едната ми вика, мунче, ний на тоз ден събуваме на мъжете гащите. А, викам, ти до 60 години не си виждала мъж, та сега. Сетила си се.

# 531
  • Мнения: 2 425
Мами, честит празник   bouquet

# 532
  • GYM
  • Мнения: 814
Честит празник на мами. Привет от мъгливия Пловдив. Днес ми тръгна на нерви още от рано сутринта...Малката ми прави някакви инатлъци- не иска да става,да се навдига- нищо, лежи и реве... На моменти ми идва да се разкрещя- уж имаме резултати, уж напредваме и след ден- два- нищо...Налягат ме някакви депресивни мисли и настроения... Дано вашият ден е по- хубав...
 
:.Е,голям кеф ние с баща и...и йок,на  другия ден не ще да обели нищо.
ПП- напълно те разбирам
ПП - толкоз многоточия, толкоз нещо, май много съм се вкиснала, пък ме чакат цял куп задачи Thinking

# 533
  • Мнения: 2 242
Мами, честит празник !
Валенце, и двата материала имат предимства и недостатъци. Дървото дава страхотна топлота, но повече поема миризми, а хубав (сух) чам в БГ мисля, че няма. Съвета ми е да си направиш кухнята, каквато я искаш. Да ти е кеф да я гледаш.

Хайде вече можете да бъдете груби  Laughing
Или по-добре опитайте от ТОВА  Mr. Green

# 534
  • Мнения: 919
Мами,честит празник!  bouquet
Ия,много е порастнало момчето,наистина! ShockedДа ти е жив и здрав! Hug
Свекърва и аз няма да ставам.И без това не се виждам в ролята на свекърва. Laughing

# 535
  • Мнения: 474
Здравейте , знам че въпросът не ми е зададен в темата където трябва но няма да коментирам какви са причините просто знам че тук  ще намеря помощта от която се нуждая , та  за какво става дума , моля ви давайте предложения  какъв подарък да избера за близък човек за мъж който ще  празнува  50год. И|скам да е нещо лично но  цяла сутрин обикалях  като ненормална  по магазините и  нищо не направих.Моля ви помагайте с предложения. newsm12

# 536
  • Мнения: 919
Нончето,на баща ми бях купила въдица.Този мъж някакво хоби не знаеш ли да има?
Винаги ми е било най-трудно да избирам подарък за мъж...

# 537
  • Мнения: 5 682
На моя шеф преди две години мисля, за юбилей му подариха голяма фигура /дървена/ на костенурка. Счита се, че тя е символ на дълголетие, успех, здраве, търпение, постоянство и мъдрост. Символиката я взех оттук: Фън Шуй
Оттук можеш да видиш и други символики за различните животни ако се спреш на това разбира се. Друг хубав /лично за мен/ подарък е една  икона или картина - още повече, че става въпрос за юбилей, но според мен мъжете не се впечатляват чак толкоз на такъв подарък.

# 538
  • Мнения: 474
Оф за хоби не знам  нищо става въпрос  на моят съпруг за брат му  иконата и на мен ми харесва като идея но той на тази тема е доста зле  настроен  изобщо  всичко свързано с църквата  и аз много мразя да купувам ама пък ако трябва да чакам на моят мъж доста трябва да почакам

# 539
  • Мнения: 779
Честит празник на мами. Привет от мъгливия Пловдив. Днес ми тръгна на нерви още от рано сутринта...Малката ми прави някакви инатлъци- не иска да става,да се навдига- нищо, лежи и реве... На моменти ми идва да се разкрещя- уж имаме резултати, уж напредваме и след ден- два- нищо...Налягат ме някакви депресивни мисли и настроения... Дано вашият ден е по- хубав...


mami честит празник мила!  bouquet

donatellka изпращам ти една силна прегръдка ..дано ти вдъхна малко повечко сили да превъзмогнеш депресивните настроения..и аз бях така онзи ден  Sad,както и вчера след като си продадох колицата ,но днес вече гледам смело напред и си мисля по-положително....
междувпрочем ние още не говорим ..само няколко думи ,а това не било редно ,щото сме на 1г.7м., продължаваме да си пием NOOTROPIL -а,който не виждам да има особенна връзка с гоора ,(ама нали сме с малка глава,та за" всеки случай" трябвало Crazy)добре ,че поне  не прави истерии както като го започнахмев началото.

Общи условия

Активация на акаунт