ЗА МНОГО ГОДИНИ !

  • 23 541
  • 580
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 743
За съжаление колкото повече расте, толкова по-малко ме слуша Confused Напоследък имам чувството, че изпускам контрола... прави си абсолютно каквото поиска, не мери захар, не яде, или пък яде много (и то боклуци), не учи, отговаря ми непрекъснато. На моменти направо не знам как да се държа с него!?

# 511
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

......липсва ми свободното време и въобще време да не се съсипвам за да свърша нещата, които трябва да свърша.....


Трудно би ти стигало времето, дори денят да е 60 часов. Поне при мен е така. Все изникват нови и нови ангажименти, просто не мога да свърша всичко. Степенувам по важност. И гледам да не се тормозя с мисълта, че не съм свършила всичко. Няма как да го направя и другото, което се старая е, да не правя дългосрочни планове. Все се появява нещо непредвидено и все ми осуетява намеренията.

# 512
  • София
  • Мнения: 9 879
Ия,Марти е в много трудна възраст..не знам,не бих си позволила да давам съвет,децата ми са малки.Но може би с повече разговори...уф,то отстрани е лесно.
Наде,бим бам,желая ви повече спокойствие.
 Hug
я да ви питам.Нали ще правим ремонт и ние уж живот и здраве.Винаги съм си мечтала за дървена кухня,в смисъл чамова.е,искам от дъб,ама няма.Та,някой да има такава.Знам,че има минуси,обаче толкова е красиво.А нещо тези пдч-та са ми така студени.

# 513
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....А нещо тези пдч-та са ми така студени.

Такива цветове и материали има от ПДЧ и МДФ, че свят да ти се завие. И много, ама много по - лесно се почистват. Аз имах дървения много по кухнята. Разкарах я преди да се роди дребната и изобщо не съжалявам. Дървото е страхотно, ама не за кухня. Поне по мое мнение, де.

# 514
  • София
  • Мнения: 9 879
Да,бим бам,права си,има пдч толкова близо до дървото...но нали знаеш,когато нещо не ти е по сърце....Девер ми прави много хубави мебели от пдч,ако е от този материал той ще ни го направи,зна че ще го направи хубаво и качественно,сигурна съм.ама пусти чам така ми е легнал...и знам,че ще е чамова кухнята. ooooh!

# 515
  • София
  • Мнения: 4 884
Ия, Марти направо е станал голям мъж. Толкова много е пораснал. Голям ти е хубавец, да знаеш.

Валенце, направете си кухня точно каквато искаш, за да си доволна и щастлива. Лично аз също не харесвам дървени кухни по ред причини, но пък затова хората сме различни-заради различните си вкусове.

# 516
  • Мнения: 4 586
Габи+Ия ще станат свекърви. Shocked
Аз много, ама много харесвам бук. Кухнята ми е така. Ако знаете как съм маскирал един хладилник Мраз набор 84 като буков съндък. С едно самозалепващо от цветарските магазини, с цвят розов бук. Който влезе в кухнята и казва - А!

# 517
  • Мнения: 3 743
Mr. Green Mr. Green Mr. Green аз може би по-скоро от Габи Whistling

Аз харесвам жълта кухня, не че имам такава Confused

# 518
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
е въл4о като харесваш естественните материали да ти продам моя апартамент с мебелировката вси4ко е в дърво- дъб и кожена мека мебел... в рейкявик...вклйу4вам и зелена карта може и замяна за хладилника ...

# 519
  • Мнения: 4 586
Майтапа настрани, но ескимосите ползвали хладилници, да си държат вътре месо.
Да не кочанясва, да може да се отрязва от него.
Фриг, снимки покажи. Предпочитам къща с гейзер в двора.

# 520
  • Мнения: 2 425
Ия, да кажа и аз  Laughing
Марти го знам че е пораснала много още от лятото, ноооо косата муууу  Shocked. Момчетата ми го мярнаха също, направо се опулиха  Mr. Green. Много поздрави от нас  Hug. Да ти е жив и здрав  Hug. Моето голямо момче е на същия хал. Мъжо даже ми се смее отстрани, че съм се се карала, налитала съм отгоре му. Вика ми, още малко да се пъча, пък после ще видим кой към кого ще се пъчи  hahaha Joy Незнам какво ще правим с този пубертет  Whistling

# 521
  • Мнения: 779

 Hug
я да ви питам.Нали ще правим ремонт и ние уж живот и здраве.Винаги съм си мечтала за дървена кухня,в смисъл чамова.е,искам от дъб,ама няма.Та,някой да има такава.Знам,че има минуси,обаче толкова е красиво.А нещо тези пдч-та са ми така студени.

нашата кухня е дрвена.Бял бор. WinkА теракота ми е черен ,но с едни отблясъци! Много нестандартно сигурно ще се види на някой ,но аз много харесвам кухнята си.Правена е преди 10 години и не я сменях сега като правех ремонт ,защото смятам ,че е страхотна.Има препарати за дърво ,който направо я блесват ,като почиствам шкафовете два пъти в годината ...дървото предава несъмнен уют ,но пък всеки човек има собствена индивидуалност и харесва различно от другия...каквото и да решиш все ще стане гот-сигурна съм Wink
..относно пубертетските настроения и ние сме на тоя хал вече..нали голямата ми дъщеря е на 10 Rolling Eyes.Губя страшно много енергия и ценно време да и обяснявам,че цял живот ще среща "натегачки" и "връзкарки",които ще имат като нейните резултати, а ще знаят по-малко...заради подобни простотии не ще много много да учи.. SadВ нейното училище е пълно с такива..Дават на госпожата пари и тя им тряска 6ците..
иначе и на мен взе да ми отговаря и много се нервирам , а оня ден ми изръси ,че еди коя си имала боди, кога и тя щяла да има?? Shocked...ужас..4ти клас..викам ще имаш два шамара.. Mr. Green
..относно мен ...тази сутрин съм доста тъжна ,че вчера си "ожених " колата на едни в София ..даже им я закарах до там на тъпанарите и ми е тъжно,че и бях 1ви собстеник и сигурно съм била институциализирана към нея Rolling Eyes.... дадох я направо за смешни парици,ама "пазар" какво да сториш..сега съм пешеходка и пред голямата дилема каква друга  да си купя... newsm78

# 522
  • Мнения: 2 543
Здравейте, мили хора! Hug
Не съм ви забравила и чета винаги, когато имам възможност, но за писане все не ми стига времето.
Гледам снимки на децата ви и толкова големи са станали всички... Живи и здрави да са ви! Много е интересно да наблюдавам как растат и се променят. Само дето аз одъртявам... Crossing Arms
Ние с Йо нещо сме в задънена улица. Той страхотно много разбира реч, но с говоренето нещата не са толкова добре. Като капак нещо напоследък и отказва да говори. Имам чувството, че е започнал да се срамува. Не съм много сигурна, но така изглежда поне. Абе, всичко става по най-сложния начин с него... Нищо, де. Дерзаем!:) За радост пък бебето се отглежда изключително леко. Дано и занапред е толкова добричък!
Няма да имам време да кажа за всеки поотделно по нещо, но ви мисля и ви желая само доброто! Бъдете здрави и да отминават скоро грижите ви!

# 523
  • Мнения: 3 540
МАМИ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,МИЛА!

Бъди все така влюбена в професията си и радвай много семейства!  newsm51

Весел празник! newsm68 Tada newsm68

# 524
  • София
  • Мнения: 9 879
Йепе,да ти кажа и при нас е точно така-разбирането върви по-напред от говоренето.Аз си мисля,че при Бубка не е до срам,а до желани и до факта,че е свикнала да се разбираме без думи.И проявява една избирателност при говоренето,не е истина Crazy.Когато пожелае направо ме смайва.е,не че говори като 7г дете,но например след като месеци наред си броим пръстите,онзи ден аз казвам едно,тя казва-две,аз казвам две,тя-три...и така до десет.Е,само аз и разбирам какво казва Laughing.Е,голям кеф ние с баща и...и йок,на  другия ден не ще да обели нищо.
Вълчо,и аз обожавам дърво.Искам бук,но ми идва скъпо.С Ангел май окончателно решихме и кухнята,и спалнята да са от чам.Е,ще питаме и за буковите цени,но май няма да се вредим.Ще ми е интересно да видя кухнята ти.
Аз  за огромна радост няма да ставам свеки LaughingВинаги съм изпитвала ужас от майките на двама сина като свекърви-е точно такава ми се падна. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт