Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-24)

  • 13 343
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 117
Здравейте, мами. Гледам има нови попълнения- леко бременеене на всички с коремчета  preggo Аз нямам време за ви чета даже.  Blush Миналата седмица бях за 3 дни на Благоевград, че ми беше държавния по Английски. Сега готвя дипломна работа и  нямам време и да ме домързи даже Mr. Green Готвим се и за кръщене на Мишел за след Великден и е страшна работа... Всичко накуп.  Crazy Вие как сте? Миша вече се изправя сама като се хваща за леглото, кошарата, каквото докопа... Grinning Пее и лудува. Има си любими песни и реклами и книжки. Обича да играем на криеница. Не може да ходи още стабилно, ама като я гоня и тя фръцка дупе и се опитва да тича.
Честита първа месечинка на Саши Hug Много да радва мама и тати.  bouquet

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 27
Сиска, здрасти, тва много готино. Laughing Разкажи още Sunglasses

# 257
  • Мнения: 69
Здравейте !
Лек и усмихнат ден Simple Smile

# 258
  • Мнения: 68
Ехоооо има ли зарезанки тук или вече сте се отрязали хахаха Joy
 Айде по едно пиене

# 259
  • Мнения: 369
Ние си го празнуваме на 14.02 ако това с две деца покрай нас може да се нарече празнуване  Crazy, но това не ни пречи да пийнем по винце  Laughing

# 260
  • Мнения: 159
Честит празник на всички празнуващи Wine Glass
Днес от енергото цял следобяд правиха дискотека ( ту има ток, ту няма  #Sniper ) И при вас ли беше така?

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 27
Честито и наздраве и от мен!
Бубе, не, имаше си ток. Confused

# 262
  • Мнения: 728
Честито на празнуващите!
 Bubeto*: Ммм да и при нас беше така, всичко от болницата до гарата премигваше този следобед. Как не ги е срам, поне да бяха предупредили #Cussing out, кой знай колко техника е изгърмяла в района. Аз пак да се олача, понеже е много качествена услугата, та ще си я заплатиме (седнете, ако не сте седнали, защото пак ще избия рибата) 536.94лв за тоя месец #2gunfire. Косите ми се изправиха #Crazy..

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 22:45 от Red_Sonya

# 263
  • Мнения: 2 425
При нас две крушки изгоряха, сменихме контакт и купихме по-скъпи крушки и сега няма проблем. Ние си мислехме, че е от ключа, а то какво било.  ooooh! Добре, че минахме само с това. Whistling
Весе, защо не проверите, дали някой не се е вързал към вас с ток, че това е много нещо.  Shocked #Crazy Добре, че не стоя права пред компютъра, че наистина щях да падна. Погледни го от хубавата страна, няма да даваш пари за фризьор.  Joy
Честито на всички, които имат повод и на които са имали. Извинете ме, но не ми остава много време.  Blush

# 264
  • Мнения: 68
Аз стоя в момента пред компютъра,но хич и не ме изненадват тези сметки.Ние два месеца плащаме по 140лв.,единия месец даже никакви печки не са включвани за отопление и пак ни искаха 140лв.На всичкото отгоре искаха и за следващите два пък да им даваме по220лв. Още повече от най-натоварените месеци.Ние обаче си подадохме декларация за по 80лв ток февруари и март и веднага са го сменили.Та с две думи ЧЕЗ по никакъв начин не могат да ме учудят.

# 265
  • Мнения: 2 425
Ние миналата година, плащахме сметки около 140 лв за ток, та това ме навежда на мисълта, че "Всичко по 140 левчета".  hahaha

# 266
  • Мнения: 159
Red_Sonya направо ме уби  Shocked това изравнителна сметка ли е? Утре ще пращам мъжът ми да види какво показва електромера та да се подготвя и аз психически за другият месец  Close Сега са ни писали да плащаме по 190 лв. но горе долу и по толкова май харчим...ще видим февруари  ooooh!

# 267
  • Мнения: 69
Здравейте , мами !  Hug
Това с ЧЕЗ не знам кога ще спре, но пък сметка от 540 лв... не е ли малко нагло от тяхна страна, а? Пълна анархия навсякъде , как да не се озвери човек?!

# 268
  • Мнения: 64
Mmm,дaaa!ИМa нeщо гнило...Ние платихме същата сметка,  както и предния месец,а ве4е се отопляваме с локално парно.Ама хората от енергото са си свикнали с тази суми4ка и си я щтракат машинално и за следващия месец.Ако и другият м. е така ,ще се разправяме. #2gunfire
 Браво ,бе май4ета,пазаруващи от La Redoute PeaceИ аз се заразих покрай вас и като пълних оня ден ония  ми ти кошници...  MoneyДобре ,4е нямах подходяща дебитна карта,та на мъжът ми му олекна...Като видя що нещо съм напълнила и му призля SickАма сега няма да се вклю4а,но за юлското намаление съм първа китка...Някой може ли да ми каже техният стандарт отговаря ли на нашия за дрехите?Ако не -как се разминават? Колко горе-долу ка4ва цената на доставката? newsm78
 Ведра и спокойна седмица Crazy

# 269
  • Мнения: 69
От както живея във Враца ми се е случвало да се "занимавам " с доста институции - Бюро по труда, КАТ, Топлофикация... дано не ми се случи и с ЧЕЗ... Съседката ми днес ще ходи да разучава как така един път имат да и дават пари, друг път не й ги връщат... как определят 230 лв..., а сме на локално парно  Confused  Общо взето не си ли знаеш правата , минаваш зад проблема... ама има и "Империята отвръща на удара"... набиваш се на очи и започват опити за "гавра" ...  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт