Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-24)

  • 13 338
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
Bqh v bolnicata za6toto spored Doktor (ako moje taka da se nare4e ) Mahinova termina mi e za 5.01.09 i vlqzoh za prenosvane.no sled izsledvaniq i videozoni takiva gluposti se ostanovi 4e termina mi e 1.02.09  Confused 
samo se blagodarq 4e drugite lekari ne sa kato neq i vidqha 4e mi e rano za rajdane i me izpisaha vmesto da mi predizvikat rajdaneto
A zabravih da spomena 4e vaprosnata "doktor" Mahinova iska6e da mi napravi sekcio na 27.12.08 koeto 6te re4e 4e bebeto mi e 6tqlo da bade osma4e
Neznam vie kak mislite no za men tova ne moje da e normalen lekar

# 61
  • Мнения: 2 425
Аз съм доволна от Махинова и само при нея ходя. Съжалявам за това, което ти се е случило. Тя после какво каза?
Ти сама може да си изчислиш термина, по схемата минус 3 месеца, плюс 7 дни. Важно е каква дата на цикъла ще кажеш.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 17:28 от [X]_baby

# 62
Ne sam hodila za6toto samo pri misalta kakvo moje6e da stane s bebeto mi ako se bqh saglasila na sekcioto (az taka iskam da rajdam i sam na konsultaciq pri drug lekar na 14 za da oto4nim datata na operaciqta0 mi idva da q ubiq  #2gunfire za6toto vsi4ki znaem kakvo kazvat za bebe koeto se rajda v osmiq mesec
A na vsi4koto otgore i pari za rajdane mi iska6e

# 63
  • Мнения: 2 425
Не знам какво да кажа, аз лично бих искала да чуя и нейната версия. Бъди спокойна, че нищо не се е случило и мисли само за хубавите неща, които те очакват.  Peace

# 64
  • Мнения: 68
jeni_vr дано всичко бъде наред до края.Ти направо си попаднала на лекари от самото начало.ДАно и при раждането не е така.Никога не съм ходила при Махинова.Аз ходих при Данаилова.Преди да забременея ходих при нея да видя всичко наред ли е да забременея,после си продължих при нея.В мездра когато трябваше да вадя медицинско за брак не видяха че съм бременна,а седмица преди това ме гледаха и казаха че съм в 8 седмица.
Аз лично като гледам колко издънки има вече в тази област и трябва много да си внимава човек вече.
Айде стига съм писала,пожелавам ти успех до края и да бъдеш щастлива със едно здраво бебче.

# 65
mersi mn i az se nadqvam vsi4ko da e na red

# 66
  • в полите на.... Балкана
  • Мнения: 129
Да ви се похваля днес моето слънчице става наа един месец.Някой питаше за д-р цветков-това е най-добрия детски лекър в града казвам го от личен опит,няма педиатър във враца при който да не сме ходили и само това е лекарят,който ни помага най-бързо да се оправяме,а и най-важното изписва антибиотици само в краен случай.
Мойто съкровище пък вчера направи месец. Simple Smile baby_neutral
May1982,ти къде ражда,щото гледам че бебоците ни са с близки дати?

# 67
  • Мнения: 728
Jeni_vr, ти незнаеш ли кога за последно ти е бил цикъла?
По видозона може да се види големината на плода, не и дата на зачеването. Защото моето дете си остана на големина 7-ми месец, а аз родих 2-3 дена преди термина. Най-добре си изчисли термина сама, дори в този сайт има калкулатор.

# 68
  • Мнения: 41
Jeni_vr  пожелавам ти всичко да мине добре и да няма повече издънки,
Но си мисля че всеки може да сгреши дори да е най добрия лекар, аз да не приказвам че за кирков го хвалят чак и от софия, а при мене уж за наи простото пък трипати ме шиха по спешност все!!!! ooooh!
Така че въпрос на късмет

# 69
  • Мнения: 159
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ДЕНИ НА МАРИЕТА!
И за мама
Пожелавам на Дени на расте добра, усмихната и здрава Hug

# 70
  • Мнения: 369
Честит рожден на Дени да е жива и здрава и мноооого щастлива

за мама

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте,минавам само да ви почерпя за рождения ден на Дени,днес става на една годинка.   
                                                                       


Направо ме е срам   Embarassedче не пиша редовно,но все още си имам гости и нямам много свободно време,а пък и на Дени и никнат зъбкии е една кисела.

# 72
  • Мнения: 117
Здравейте, мами на калпазани! Много ме е яд, че не мога да ви чета редовно, камо ли да пиша Blush
Първо Честита Нова Година на всички.
Честити Именни дни на всички именници и всичко най-хубаво.
Честити бебоци на всички най-нови маминки. Да ви радват като растат здрави и щастливи. Heart Eyes
Честит първи рожден ден на Дени. Да слушка мама и тати и те нея. Да расте щастливо и здраво детенце Hug
Оххх, колко празници Grinning Така ми харесва. Айде и аз да се похваля. От една седмица Мишел вече може да лази и напред- фръцка дупе и мести крачета.  Heart Eyes Понеже й преместихме креватчето до нашето и съм махнала решетката, вчера сутрин се събуждам, а тя в краката ми лази. Та бързо-бързо се разсъних Crazy  Бърбори си нейни си работи. Казва "мам-мам" и "баб" и си има любими реклами, на които колкото и да дивее, като ги чуе и спира и зяпва телевизора. Вилнее с проходилката и се друска като чуе музика. Какво още да се похваля... май ще й никнат зъбки, че от време на време е много кисела и плаче без причина. Как са вашите малчовци? Петя, Иве, как са наборчетата?  Grinning Какво папкате вече? Имате ли претенции, че Миша харесва вече пюретата с извара. Тия дни ще й дам и кисело мляко на Хумана за първи път. Мамите на големите, кога дадохте млечни продукти за първи път? Ох, много изписах  bouquet Хайде лек ден от мен и целувки на малчовците Hug

# 73
  • Мнения: 41
честито на рожденниците
Ние вече штъкаме с проходалката доста бързо, малко е кисел от време на време и си мисля че са зъбките, ядеме супички, кисело мляко и бисквити, пюретата лека нощ, и почти от всичко вечему даваме дори и само да опита, с гриса е малко ту яде ту не иска

Мами да ви питам които е на детска кухня със записване ли става всеки ден ли е ? и какво е заплащането? че ни предлагат да ни носят тук в квартала но не знам дали е на сметка
https://

# 74
  • Мнения: 68
ЗДравейте като чета говорите си за проходилки.Тя и нашта от седмица и нещо също тича с проходилката из стаята,само където й е малко разстоянието.Ако е наединия край на стаята като жиди че нещо стърчи от дивана тича веднага да го вземе.Може да са крака,вестници,всичко.Спуска се като куче.
Честита годинка на Дени   bouquet  newsm38 bdbaloni и честито на всички които имат някакъв повод.

Общи условия

Активация на акаунт