Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-24)

  • 13 323
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41
намерих малко време да кача клипчета на малкия които има интерес може да гледа
http://vbox7.com/play:a2de237f
http://vbox7.com/play:c361c4a4

# 76
  • Мнения: 228
Здравейте отново,аз ви чета от време на време,ама няма какво да пиша:))
Поздрави на всички днешни именнички,ако имаме такива.Днес празнуват Таничките,Татяните и т.н.Simple Smile)
 Бубето,страхотно полезни линкове,аз пък и свалям Бейби Айнщайн на дивачката и тя е мноого запленена-дръпнете си от тук- http://store5.data.bg/drina/Baby%20Einstein/

# 77
  • Мнения: 1 341
Jeni_vr,  според мен е добре да си изчислиш термина от последната менструация! Може и да не е грешка на Махинова, ако го е изчислила именно по този начин, а не се доверява сляпо на видеозона. Както беше казала Соня малко по-горе....видеозона вижда размера на бебето, но не определя термин. Едни деца се раждат 2500гр. други като моето 3650гр., и ако се чака да достигне определени килограми по видеозон е грешка. 1 месец в разликата на термина е голяма! Нямам за цел да те плаша, но сама направи сметка в коя седмица си. Един от двамата лекари греши и трябва да видиш кой.
Желая ти леко раждане и здраво бебе на финала!  bouquet

Честито на всички празнуващи, имали повод за празнуване...желая им много здраве и сбъднати мечти.

Ние сме добре, миналата седмица при нас валя сняг и се задържа цели 2 дни, което за тук си е рекорд. Та в заледена и стръмна уличка с летни гуми мъжът ми успя да се чукне лекичко. За щастие той е добре, а на колата й няма почти нищо.

# 78
  • Мнения: 16
Янчик родих във враца с планово секцио,на 11.12,постъпих в отделението в 7:30 и в 9:10 се роди мойта принцеса симона , бях си избрала екипа на д-р славейкова и боби петров,а ти къде си раждала

# 79
  • в полите на.... Балкана
  • Мнения: 129
Янчик родих във враца с планово секцио,на 11.12,постъпих в отделението в 7:30 и в 9:10 се роди мойта принцеса симона , бях си избрала екипа на д-р славейкова и боби петров,а ти къде си раждала
[/quot
И аз раждах във Врачанската болница на 10-ти,не съм си избирала екип предварително,паднаха ми се д-р Мишев /нов/ и д-р Славейкова, доволна съм, всичко мина нормално.Незнам дали сме се видяли Simple Smile

# 80
  • Мнения: 728
Честит рожден ден на малката Деничка!

Да е жива и здрава и да носи много радост на мама и татко
И да не забравяме мама

# 81
  • Мнения: 2 425
Честит рожден ден на Деничка. Пожелавам и да е много послушно дете и много игриво.   bouquet
Валски вече е пристрастена и към Таласъми ООД Hug Crazy hahaha

# 82
  • Мнения: 556
Здравейте и от мен.
[X]_baby ,направо бях полудяла с този файл,с включването на скайпа ми го изпращаше директно на всички абонати Shocked
Направихме преинсталация,надявам се да нямам повече такива проблеми Praynig
Иванчо си има още едно зъбче,вкъщи си имаме зайче Grinning Иначе сме добре,вчера и днес го извеждах навън из квартала за по 30-40мин да се възползваме от слънцето.


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИ,да е жива,здрава и много палава!  bouquet


и за мама

# 83
  • Мнения: 68
Петя,браво,вие напредвате доста със зъбчетата.Да са ви честити.

# 84
  • Мнения: 556
Мерси Дими Hug
Ето и зъбчетата

# 85
  • Мнения: 369
little angel а честити ви зъбчета и дано растат без проблеми и бързо, бързо , бързо  HugКато си говорим за зъбчета на Мишел и е избил и вторият кътник и е една кисела и нервна и се е размекнала (акото) че направо и излиза извън памперса  Shocked . С Василена не съм усетила когато  и растяха зъбки , но с тази малката си минаваме точно както си пише по книгите Simple Smile

# 86
# 87
  • Мнения: 41
петя честит ви зъбчета дано да няма проблеми със следващите

# 88
  • Мнения: 1 341
Петя, малкият Иванчо е голям бонбон! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 117
Петя, честити зъбчета. Мажеш ли юнака с нещо докато избиват? Кисел ли е той? Мишел е станала една мрънкаща и ни е все в ръцете или в кенгуруто  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт