Движение на българските майки - Русе - 8

  • 14 127
  • 263
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 395
Момичета събота много искам да присъствам на срещата- искам да обсъдим нещо. Освен това с мен ще доведа и една дама, която има желание да се включи към инициативите ни и може доста да ни помогне.
Проблемът е, че събота в 15ч. ми е невъзможно-точно тогава трябва да тръгна на път. Ако за вас е удобно да направим срещата в 14ч. за да мога поне 1 час да хвана. Може и преди обяд всъщност...само не 3  Praynig

# 241
  • Мнения: 1 168
Ами хайде в 14 ч. тогава. И без това ще хванем близо 2 часа, така че и тези, на които им е раничко в 14 ч. ще могат да присъстват, макар и по-късно.
Много искам да чуя какво имаш да казваш - Джаста писа малко по-назад, че е нещо много хубаво! smile3521

# 242
  • Мнения: 6 627
За часа ,когато решите ще дойда.
От Рига още нямам новини -бил принципно положително настроен към идеята ,но още не си е казал тежката дума г-н Йонков.

# 243
  • Мнения: 470
Здравейте момичета,виждам че сте неуморни.Аз днес се завърнах пак след двуседмичен престой отново в София.Съжалявам,че не мога да ви помогна в момента.А и март ще ми е зает целия през работните дни,ще ми остават единствено съботните и неделните дни свободни.Много ми се натрупа.Ще следя ако мога с нещо да помагам.
За капак да ви кажа,че от 20.02/точно на рожденния си ден/  Рали е в инфекциозно с баща си и днес потвърдиха за салмонела.Незнам и кога ще ги изпишат.Следете децата си за висока темп.,разстройство до диария и повръщане.Имало и такъв вирус подобен,но внимавайте.

# 244
  • Мнения: 1 287
Здравейте момичета,виждам че сте неуморни.Аз днес се завърнах пак след двуседмичен престой отново в София.Съжалявам,че не мога да ви помогна в момента.А и март ще ми е зает целия през работните дни,ще ми остават единствено съботните и неделните дни свободни.Много ми се натрупа.Ще следя ако мога с нещо да помагам.
За капак да ви кажа,че от 20.02/точно на рожденния си ден/  Рали е в инфекциозно с баща си и днес потвърдиха за салмонела.Незнам и кога ще ги изпишат.Следете децата си за висока темп.,разстройство до диария и повръщане.Имало и такъв вирус подобен,но внимавайте.


Ивка,да се оправяте и двете!

Илианка,дано ни подкрепи г-н Йонков!

# 245
  • Мнения: 6 627
И трети спонсор ми потвърди ,че ще ни подкрепи-Деси фирмата е "ДМВ" newsm44

п.п. вече са четирима-Маги от  фирма "Магик"
От Рига надявам се към 15ч. да има резултат вече.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 10:47 от Iliana_

# 246
  • Мнения: 1 287
И трети спонсор ми потвърди ,че ще ни подкрепи-Деси фирмата е "ДМВ" newsm44

п.п. вече са четирима-Маги от  фирма "Магик"
От Рига надявам се към 15ч. да има резултат вече.



 newsm44 smile3501

# 247
  • Русе
  • Мнения: 611
Илианка браво на теб това е чудесна новина newsm74
Ивка, радвам се, че се появяваш желая ви да нямате повече неприятности от този род оправяйте се бързо и двете Hug

# 248
  • Мнения: 6 627
Рига ще ни дадат ресторанта и "Бяла зала" за 150лв.
Имаме си и пети спонсор и, а се надявам и за още двама  Laughing
За срещата тъй като понеделник е почивен ден дали да не я направим тогава?

# 249
За срещата -ще мога събота ,14 ч.

# 250
Здравейте, бих искала да попитам дали в Русе се организират благотворителни базари. Ето сега например, наближава Баба Марта и с удовоствие бих си напазарувала мартеници от такъв базар. Моля да ми кажете има ли в Русе и ако има - къде е. Благодаря ви предварително

# 251
  • Мнения: 1 168
Илианка,  smile3501 newsm44 това звучи супер!

За срещата, аз мога да се освободя и в събота и в понеделник.

Traqna, първомартенски базар нямаме в Русе, но ще имаме много хубав карнавал, на който вероятно ще има щанд с разни красоти и сувенири, както и Коледен базар - все благотворителни и ще се радваме да ни подкрепиш, когато и както решиш /и с рима го докарах Laughing/!

# 252
  • Мнения: 541
илианка страхотна си просто!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
срещата последно утре или понеделник???
мога ли да донеса нещата за кухнята направо на срещата Blush Blush Blush Blush Blush(не ми се карайте много Embarassed)

# 253
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И от мен поздравления за чудесната новина,Илияна  bouquet
Биси,радвам се,че ще успееш за утре,надявам се и Гали да се измъкне за малко,както и още други майчета!

Траяна,добре дошла при нас,заповядай на карнавала,който организираме.Ще има малък щанд с ръчно изработени сувенири от нас.А ако имаш дечица доведи ги да се позабавляват.Официялната информация за датата и продажбата на билети ще обявим в близките дни.
Ето линк към албума със снимки от Първи  Пролетен Благотворителен Карнавал организиран от ДБМ Русе

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 19:01 от DjastaPrasta

# 254
  • Мнения: 541
утре 14 часа ли?

Общи условия

Активация на акаунт