Владимиров,Стаменов или Щерев

  • 14 423
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 382
Оставям го без коментар!
Не мога да разбера като толкова не го понасяте този форум,  за какво се бутате тука?
За толкова години не си спомням нито един конфликт в този форум, освен в случаите, когато се тупне някой от Зачатие и започват провокациите.
Идея си нямате как се излагате и не знам модераторите как търпят това!

# 46
  • Мнения: 19
Момичето има нужда от помощ и съвет! А Вие отклонявате темата. Отворете си нова тема и там спорете и доказвайте, каквото искате. #2gunfire

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
spirit80 и трите клиники са много добри, сама трябва да избере. Това го казаха много от момичетата.

# 48
  • София
  • Мнения: 791
Може ли един доброжелателен съвет! Нека, когато си запишем час,а се откажем в по-късен период от него,поради някакви причина, просто да врътваме по един тел на рецепция да освободим часа за някой,който наистина ще го ползва! Струва ми се съвестно и съпричастно.

# 49
  • Мнения: 616
Идеята на giuli е много добра. Коректно е да си отписваме часовете ако вече не са ни необходими за да може други да ги ползват. Колкото до въпроса на Синеочка, аз също се присъединявам към момичетата - и трите клиники са добри. Все пак бих препоръчала екипа на Д-р Стаменов, въпреки чакането и негативите към него. Аз съм негова пациентка и такава ще остана завинаги. Спечелил ме е с професионализма си /и реда в клиниката вече не е от значение/.

И относно полемиките между двата форума.... не се дразнете, обаче когато за първи път потърсих информация, попаднах на двата сайта. Направих си регистрация и писах. Опитах се да завържа контакти и на двете места. За съжаление в Зачатие момичетата бяха доста хладни и така и не успях да "пробия" и да вляза в групичката им. Както и да е. Важното е, че тук в БГ МАМА получих търсеното - подкрепа от всички момичета, които дори не познавам лично. За съжаление едва ли ще имам възможност да се запозная с тях. Искам да кажа само едно: няма значение кой форум е по-добър! Важното е всяка от нас да намери своето място в него и разбира се разрешение на проблема си. Успех на всички момичета /и от двата форума/!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 367
аз посещавам клиника Щерев и по -конкретно д-р Андреева. Моа да кажа само добри неща както за клиниката , така и за лекарката, на която съм се доверила изцяло. Дори да ми се наложи да се видя с нея от днес за днес и да няма часове мога да отида и пак ще ме приемат, същото се отнся и за събота и неделя и за празниците, защото когато си в процедура няма почивни дни. Организациятана работата на клиниката е много добра и да смятам ,че поради факта ,че в тази клиника има повече специалисти на хората им се обръща достатъчно внимание и винаги се намира време за тях.

# 51
  • Мнения: 51
Моля помогнете Rolling EyesАз имам 4ас за др. Стаменов за 14 Март първичен преглед трябва ли да нося нещоо специално(изследвания) или да отиваме като на обикновен гинекологи4ен преглед
 newsm78

# 52
an44eto , ако имаш епикризи може да ги занесеш, ако не той ще те насочи какво да правиш. успех.

# 53
  • Мнения: 51
Благодаря Simple Smile. Лека нощ на всички

# 54
  • Мнения: 4 589
an44eto ако имаш скорошни направени изследвания, спермограма му ги занеси. Аз преди него бях при друг лекар и му занесох всичко. Макар, че той ще те накара да пуснеш нови изследвания, които сам да си проследи.

Успех.

# 55
  • Мнения: 599
Момичета имам въпрос на който ще бъда благодарна ако ми отговорите:възможно ли е момиче с час при д-р Стаменов,който е за първичен преглед,да отстъпи часа си на друго момиче.

# 56
  • Мнения: 2 259
Май,не.
Или ако стане си е на късмет.
По принцип отказват.



Ето тук един коментар:
Има листа със спешни чакащи за първичен преглед (обикновенно с напреднала възраст  например или други проблеми, нетърпящи отлагане), които всеки ден трептят в очакване да им звъннат ,че се е освободил час за да бъдат приети. И всяка такава смяна на часове между пациенти или неосвобождаването на записан час (ако записаната се е отказала по някаква причина) ги отлага във времето. Просто не е честно! Не всеки ползва интернет и не може да се възползва от такава смяна между пациенти.  И всички ги боли, нека се опитаме да погледнем извън собствената си рамка поне понякога...
  Това е от сайта на "Зачатие".

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28015.msg525515#msg525515

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 23:36 от Vali :)

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Момичета имам въпрос на който ще бъда благодарна ако ми отговорите:възможно ли е момиче с час при д-р Стаменов,който е за първичен преглед,да отстъпи часа си на друго момиче.
Става ,но с много молби  Peace

# 58
  • Мнения: 599
Vali разбирам етичната страна на въпроса си ,но това означава ли ,че не би трябвало да се възползвам от предоставената ми възможност,с надеждата този час да не ми е необходим,и аз от своя страна да го дам на някое нуждаещо се момиче Embarassed

# 59
  • Мнения: 3 294
От части съм съгласна с Vali , но е много спорен въпроса кой пациент е по-нуждаещ се от часа и кой го преценява това . Затова SHALONA според мен не изпускай тази възможност , ако имаш предостъпен час го ползвай  Peace А за неосвобождаването на записан час , нали от клиниката имат практика да прозвъняват бъдещите пациенти за потвърждение , така би трябвало да има информация дали часът ще се ползва или не  Peace

Общи условия

Активация на акаунт