My Toys- В света на играчките - 4!

  • 24 984
  • 505
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 269
мини,леко раждане /ако вече не си родила  Wink/ и здраво бебче!

чакаме те скоро при нас  Hug

# 421
  • Мнения: 3 595
Момичета моето яке, което щях да взимам е свършило и артикулите на Jijibiji и Марияник също. Почвам поръчката дано да не изчезнат и други Praynig
Стискам палци на Мини всичко да мине леко и да се гушкат много скоро  Heart Eyes

# 422
  • София
  • Мнения: 6 262
Мини, стискаме палци! fingerscrossed

Вярно много бързо свършват намалените артикули! Моята поръчка дойде - всичко е наред и е супер.   Peace

# 423
  • Мнения: 1 251
Танче, мерси, сега ще ими пиша, просто са ми пратили една блуза на Том Тейлър два пъти еднаква, вместо друга на Пума, а тази на Пума си е скъпа и искам да си ми я пратят нея! Crossing Arms
Мини, леко раждане и те чакаме да се похвалиш! Hug Ще ти пазя мрежата! Mr. Green

# 424
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
И пак огромно благодаря на момичето, което изрови този сайт!   bouquet
Няма нещо, което да сме поръчали досега оттам и да не ни е харесало! Страхотни играчки и дрешки на много изгодни цени, особено по време на намаленията и най-вече сравнени с безумите цени по българските магазини...Тук коментирахме на няколко пъти с мъжа ми драстични разлики в цените

Значи щом и мъжа ти е доволен съм спокойна -няма да ме линчувате ,че увеличавам разходното перо в семейния бюджет  Laughing

Аз защо така си харесвам неща,дето бързо се изчерпват  newsm78
Дано във вторник ,когато смятам да пускам поръчката ги попълнят или понамалят други неща  Crazy
Леко раждане за Мини и сладко бебче  Peace

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 15:43 от marianik

# 425
  • Мнения: 3 595
Момичета пуснах поръчката, само 1 артикул го нямаше на арабела, всичко друго е ок Simple Smile Като излезе номера за следене на поръчката ще ви го дам Simple Smile

# 426
  • Мнения: 511
Момичета пуснах поръчката, само 1 артикул го нямаше на арабела, всичко друго е ок Simple Smile Като излезе номера за следене на поръчката ще ви го дам Simple Smile
Ура!!Благодаря ти!!   newsm51

# 427
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета пуснах поръчката, само 1 артикул го нямаше на арабела, всичко друго е ок Simple Smile Като излезе номера за следене на поръчката ще ви го дам Simple Smile

Ура!!! Много се притеснявах да моите неща, че все с по 60-70% бяха намалени, добре че си успяла! И аз ти благодаря! Hug

# 428
  • Мнения: 324
И при мен половината набелязани неща от снощи, тази сутрин вече ги нямаше.
Цяла нощ не съм спала да мисля от едно яке кой от двата размера да си поръчам за мен  Laughing и на сутринта немците ми бяха решили дилемата  Mr. Green
Лошо е, че докато обработят поръчката, понякога сторнират и други артикули, които уж са била налични в момента на поръчката. На мен ми се случи и в двете ми предишни самостоятелни поръчки.
Не знам, нямат ли някаква система, да следят реда на поръчките и наличностите си  Rolling Eyes
Иви, мерси! Сега остава да чакаме.



# 429
  • София
  • Мнения: 168
Арабела да не си се чудила за сивото яке на Еспри от 20 евро  Money и на мен днес за него ми решиха дилемата Laughing

# 430
  • Мнения: 200
Искам да ви попитам нещо-като влезна в профила си и на поръчката ми е дадено че поръчката ми е нолирана,но като направя нова поръчка и ида да вкарам кода за 10евро намаление и ми пише че съм го изчерпала?Как е възможно като не съм направила поръчка да не мога да ползвам този код? newsm78

Ася аз така и не разбрах -имаш ли въобще пусната поръчка от този акаунт ?

# 431
  • Мнения: X
И пак огромно благодаря на момичето, което изрови този сайт!   bouquet
Няма нещо, което да сме поръчали досега оттам и да не ни е харесало! Страхотни играчки и дрешки на много изгодни цени, особено по време на намаленията и най-вече сравнени с безумите цени по българските магазини...Тук коментирахме на няколко пъти с мъжа ми драстични разлики в цените

Значи щом и мъжа ти е доволен съм спокойна -няма да ме линчувате ,че увеличавам разходното перо в семейния бюджет  Laughing
 

Да ти кажа, той въобще и не подозира какви суми влагам там и дано не разбере, че тежко ми...Laughing
Обаче си похарчих целия фонд "и аз съм човек" за играчки и дрехи на децата.  Mr. Green

# 432
  • Мнения: 12
Ами незнам Таничка. Sadили по точно сигурно не,защото нито са ми пратили писмо на пощата с код нито са ми изтеглили пари от картата.От два дни им пращам писма и ги питам дали имам поръчка и не ми отговарят а ми се праща някакво автоматично писмо с някакви глупости.На личния ми профил в сайта където се гледат поръчките е показана една на 8.01.09 и накрая с червен хикс е показано че поръчката ми е нолирана.Опитвам се да поръчам на ново обаче ми изкарва че съм го използвала кода за намаление,а как така като нямам дефакто поръчка незнам! Rolling Eyes

# 433
  • Мнения: 3 595
marianik поради факта, че и моите неща се изчерпаха преди да поръчам може ли във вторник към твоята поръчка  Mr. Green

# 434
  • Мнения: 200
Ами незнам Таничка. Sadили по точно сигурно не,защото нито са ми пратили писмо на пощата с код нито са ми изтеглили пари от картата.От два дни им пращам писма и ги питам дали имам поръчка и не ми отговарят а ми се праща някакво автоматично писмо с някакви глупости.На личния ми профил в сайта където се гледат поръчките е показана една на 8.01.09 и накрая с червен хикс е показано че поръчката ми е нолирана.Опитвам се да поръчам на ново обаче ми изкарва че съм го използвала кода за намаление,а как така като нямам дефакто поръчка незнам! Rolling Eyes

A ти само кода от първа страница ли ползваш , пробва ли други кодове ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт