My Toys- В света на играчките - 4!

  • 24 973
  • 505
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 12
Със 5евро ли?Не не съм.

# 436
  • Мнения: 200
Със 5евро ли?Не не съм.

Ами има и други кодове за -10 евро ,повечето са персонални ,но може да ги пробваш .
Ето тук съм събрала всички кодове дадени досега : клик

# 437
  • Мнения: 3 595
Днес пробвах персоналните и поне при мен не работеха  Confused

# 438
  • Мнения: 12
Ок мила благодаря ти!Ще ги пробвам и ще пиша.

# 439
  • Мнения: 12
не става нито един от 10евро. Rolling Eyes

# 440
  • Мнения: 12
Не става нито един от 10евро. Rolling Eyes

# 441
  • Мнения: 656
Здравейте момичета!!!
Днес направих първата си поръчка  Grinning, уж всичко беше наред но нямам още потвърдително писмо newsm78, кога трябва да го чакам? И съжелявам за глупавия въпрос,но не разбрах къде мога да погледна кога пратката ще тръгне от Германия и къде се намира в момента?

# 442
  • Мнения: 1 269
имейл най-вероятно ще получиш утре,но може изобщо и да не получиш.

в mein konto си следиш порьчката.ще получиш зелена отметка и отдолу надпис GLS sendungsauskunft.от там проверяваш кьде ти е порьчката.

# 443
  • Мнения: 3 595
Нети аз също днес пуснах поръчка и още нямам потвърдителен имейл. Вероятно ще получим утре. Досега при мен винаги е имало Simple Smile

# 444
  • София
  • Мнения: 6 261
Добро утро! И аз току-що пуснах поръчка.  Peace Иначе съм забелязала, че в неработни дни мейлите за потвърждение се бавят.  Rolling Eyes Да ви се оплача, че не само марковите намалени дрехи свършват страшно бързо, но вчера бяха качили една шейна и днес вече я няма! При това не беше намалена, а отгоре на всичкото й бяха сложили и немското знаме (то сигурно и затова толкова бързо свърши - за няма и 24 часа  Laughing ).  ooooh! За кодовете - явно следят кога ти пристига поръчката, защото на мене половин час преди да ми я донесе куриерът ми пратиха анкета, която като попълня, получавам персонален код за 5 евро намаление. И още нещо - кода не го писах с малки букви, а направо го копнах, както си беше с главните и проработи.  Hug

# 445
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Остана ли някои не поръчал от София. Търся си "другарче" за поръчка, че съм хвърлила око на едни маратонки.

# 446
  • Мнения: 1 251
Прочетох в темата за ларедута, че Мини 79 има момиченце Преслава! Да и е жива и здрава!  bouquet

# 447
  • Мнения: 1 269
честита дьщеричка на мини!  bouquet

да е здрава и послушна!

# 448
  • София
  • Мнения: 6 261
Честито на Мини!  Hug

elku - elena, аз, ако ми се появи шейната, ще правя поръчка, така че ще ти пиша на ЛС.  Peace Само че преди това ще чакам да ми дойде тази пратка и ако всичко е наред, тогава пак ще поръчвам, т. е. не знам кога ще е във времето.  Hug

# 449
  • София
  • Мнения: 1 476
Мини, честита радост  Hug
Здрава, спокойна и усмихната да расте малката принцеса Преслава  Hug  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт