My Toys- В света на играчките - 4!

  • 24 958
  • 505
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 12
И от мен честита дъщеричка Мини! newsm07 1stroller
Да е жива и здрава,послушна и много много щастлива! Heart Eyes

# 451
  • Мнения: 200
Честита дъщеричка на Мини и от мен , да и е жива и здрава и много да ги радва ,а на мама - бързо възстановяване и скоро да се похвали лично !!!

# 452
  • Мнения: 104
Да й е жива и здрава дъщеричката на Мини 79 и много,много да я радва baby

Момичета,моята поръчка от 09.01 пише,че е влязла 23:38 и излязла в 23:39 от Румъния и оттогава никакво движение Sad Това как да го разбирам и може ли само за една минута да влезе и излезе,аз не виждам как да стане?

# 453
  • София
  • Мнения: 6 260
Да й е жива и здрава дъщеричката на Мини 79 и много,много да я радва baby

Момичета,моята поръчка от 09.01 пише,че е влязла 23:38 и излязла в 23:39 от Румъния и оттогава никакво движение Sad Това как да го разбирам и може ли само за една минута да влезе и излезе,аз не виждам как да стане?

И при моята първа поръчка имаше 1 ден без никакво движение.  Peace А за 1-та минута - или просто тогава са актуализирали системата, а и е напълно възможно, ако стоката е минала "транзит", т. е. без да се разтоварва и товари наново.  Hug

# 454
  • Мнения: X
Да й е жива и здрава дъщеричката на Мини 79 и много,много да я радва baby

Момичета,моята поръчка от 09.01 пише,че е влязла 23:38 и излязла в 23:39 от Румъния и оттогава никакво движение Sad Това как да го разбирам и може ли само за една минута да влезе и излезе,аз не виждам как да стане?

Не го приемай толкова буквално. Означава, че пратката е влязла и излязла от системата за регистрация в съответната държава. Тоест, минава транзит, а не спира за обработка.  Peace


# 455
  • Мнения: 104
Благодаря,момичета Grinning ,то така или иначе нямам друг избор освен да чакам

# 456
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, сега си разрових хартийките, които ми дойдоха заедно с поръчката вчера.  Peace Имам код 5 евро намаление за нови клиенти и поръчки над 25 евро, валиден до 31.12.2009 г.: DTLLCTKCDAPY.

Сега се сещам - за кода 10 евро намаление, който аз ползвах за първата си поръчка, пишеше, че важи до 31.12.2008 г. Затова може вече да не работи.  Hug

# 457
  • Мнения: 1 251
Момичета, сега си разрових хартийките, които ми дойдоха заедно с поръчката вчера.  Peace Имам код 5 евро намаление за нови клиенти и поръчки над 25 евро, валиден до 31.12.2009 г.: DTLLCTKCDAPY.

И аз го имах в кашона, но при мен не проработи! Sad

# 458
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, сега си разрових хартийките, които ми дойдоха заедно с поръчката вчера.  Peace Имам код 5 евро намаление за нови клиенти и поръчки над 25 евро, валиден до 31.12.2009 г.: DTLLCTKCDAPY.

И аз го имах в кашона, но при мен не проработи! Sad

Ако си пробвала от твоя профил - нормално: нали е "fur einen Erstkauf", т. е. за първа поръчка на твой приятел, който се явява нов клиент.  Peace

# 459
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Честито на Мини!  Hug

elku - elena, аз, ако ми се появи шейната, ще правя поръчка, така че ще ти пиша на ЛС.  Peace Само че преди това ще чакам да ми дойде тази пратка и ако всичко е наред, тогава пак ще поръчвам, т. е. не знам кога ще е във времето.  Hug
Идеята ми е, ако някои има още нещо за поръчване да пусна аз поръчка. Имам код за -5 евро и по принцип не ми е проблем, но за едни маратонки 10 евро доставка си е доста, още повече че те струват толкова.
Мерси, че се отзова  Peace

# 460
  • София
  • Мнения: 6 260
elku - elena, тогава, ако ми се появи шейната, може да се присъединя и да си поделим доставката.  Hug

# 461
  • Мнения: X
Момичета, бихте ли сложили в темата пояснение какво се води за обемен артикул и не се доставя до България?
Някой спомена нещо подобно, но не мога да го изровя из темите за Майтойс.  Tired

# 462
  • София
  • Мнения: 6 260
На някои артикули отстрани си пише, че се доставят само в Германия. За точни килограми ще те излъжа, въртят ми се някакви 30 кг в главата, но откъде съм ги взела - не знам.  Hug

# 463
  • Варна
  • Мнения: 384
моля препоръчайте ми нещо за момиченце на 3 годинки
на 29 сме на детски рожден ден
до към 25-30 лева
благодаря

а знаете ли дали ще има намаления и кога

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 18:06 от smurf

# 464
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честита дъщеричка и от мен на Мини! Да е жива и здрава, много щастлива и винаги да радва мама и тати!  bouquet

Тръгна ли нашата вчерашна поръчка? Party

Общи условия

Активация на акаунт