Новогодишен Фотошоп

  • 33 035
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 121
Ако може и аз да се цопна в темичката ви!  Hug
Направо ми изтекоха очите да гледам, такива страхотни неща сте направили ....
Аз съм абсолютен новак в обработката на снимки. Опитвала съм различни програмки, но със тях ми излизаше воден знак. Сега изтеглих някакъв фотофоп, но не зная как да го използвам.
Ако може някой да ми помогне с линкове към стари теми или уроци как да слагам готови рамки на снимките. За сега мисля да плагиатствам с готови рамки докато достигна вашето ниво, да си правя сама, но  Thinking ooooh! кой знае кога ще стане .... newsm78

# 241
  • Мнения: 354
Tedito_799 , аз си падам по по-кичозните неща, затова не знам дали съм критерий, но на мен ми се струва добре. Единствено не ми се връзват шевовете на уърдарт-а - нищо не е пришито за тях.

poli24, добре дошла, аз също съм от новите, но с много упражнения и питане се получават резултатите. В началото на темата има море от линкове, които може да разгледаш.

# 242
  • Мнения: 544
Здравейте момичета!
Много красиви неща правите!   bouquet
Искам и аз да се пробвам, но и понятие нямам как се прави. Знам че първо трябва да си изтегля програма за фотошоп.
Моля ви, дайте ми съвет коя и откъде. Аз съм съвсем начинаеща и нищо незнам по въпроса. Надявам се да се науча с ваша помощ.
Предварително благодаря!

# 243
  • Мнения: 80
Tedito_799, според мен си е съвсем ок и изобщо не е претрупана Hug
Но да се изкажат специалистите Simple Smile

branimira76 , разгледай линковете на първа страница, там има много уроци, обяснения. Има и Библиотека, откъдето можеш да сваляш елементи.
Фотошоп можеш да си свалиш от Замунда, пишеш Photoshop CS3 и сваляш. Мисля, че един от резултатите е "Фотошоп на български", аз изтеглих него и гарантирам, че е ок всичко, преди това изтеглих 2 други и имаше вируси:(

А за да ви писне съвсем от мен ще подосаждам с още едно нещо. Нали се сещате - ентусиазмът на начинаещия:) А и е тоолкова разтоварващо вечер пред компютъра да си правиш красоти и да изключваш от всичко.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 11:37 от hrisi-pisi

# 244
  • Мнения: 354
Ами май с Хриси-Писи на чат ще го обърнем, къде сте, момичетааа?

Та да се изкажа за рамката
Много ми харесва текстурата, или там каквото е, което си преляла... Ама и Ани е красив модел, виж как една хубава снимка прави хубава рамка. Аз бих променила само местоположението на панделката със сърчицето, може би в горния десен ъгъл , или бих го преляла малко... Само това.

branimira76, добре дошла!

# 245
  • Мнения: 544
Благодаря за посрещането!
Ама аз съм много зле  Embarassed. Изтеглих си тази програма-Photoshop CS3 и я инсталирах според указанията в Замунда, а сега дори незнам как да я отворя. Те са много папки и файлове. Ако някой може да ми обясни като на индианец, ще съм много благодарна.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 893
branimira76
С:\Program Files\Adobe Photoshop CS3\Photoshop.exe  Peace
моя съвет е да си изкараш една икона на Работния плот, за да не ровиш всеки път като го стартираш  Peace

# 247
  • София
  • Мнения: 7 242
На патерици честит Рожден ден на Virginity! Много здраве, щастие, любов и творческо вдъхновение /то тя си го има, де Wink/!   bouquet   bouquet   bouquet

Аз оставам с впечетление, че повечето не искате градивна критика, а тъй като и нищо не правя си трая Mr. Green
hrisi-pisi, много ми харесва рамката Heart Eyes. Обаче ще е по-добре, ако с мека гума изтриеш текстурата от личицето на детенцето на фона, премахнеш датата от снимката /с печата/, а надписът Ани изтеглиш нагоре по към центъра, защото така се губи малко, а и придава прекалено симетричен вид на композицията. Аз лично бих и уголемила снимката на фона, за да не е толкова еднаква с другата. може да пробваш да я обърнеш, за да гледат и двете снимки към центъра. В горният ъгъл панделката и сърчицето са изрязани - попремести ги

# 248
  • Мнения: 80
Хихи Лекси, много благодаря за съветите  Hug Слушам и изпълнявам, дано успея!
Аз уж нарочно оставих датата, но си права, че не е ок така. И сърчицето горе в дясно леко изрязах уж нарочно, но явно строи странно. За другите неща напълно съгласна  Hug
Като позволи диването почвам с корекциите, благодаря още веднъж.

# 249
  • Мнения: 544
branimira76
С:\Program Files\Adobe Photoshop CS3\Photoshop.exe  Peace
моя съвет е да си изкараш една икона на Работния плот, за да не ровиш всеки път като го стартираш  Peace

Благодаря!
Само че при мен е само Photoshop, без .exe, но мосля че се отвори това което трябва.

# 250
  • Мнения: 80
Лекси, дали съм те разбрала?

http://mmmarty.multiply.com/photos/album/1#19

Също така май не можах и не разбрах как евентуално да обърна снимката на фона  Embarassed

# 251
  • София
  • Мнения: 6 743
Tanzen, в блога ми е - фрии , казва се "I love you"  Hug Пробва ли да изключиш Caps Lock-а  newsm78

Тедито - рамнтична изненада правиш , а  Hug Хубавичка е!

Хриси-писи, много хубава снимка.Аз лично бих сменила фона на рамката инак Лекси те е посъветвала  Blush

Добре дошли на новите  Hug

Ето нещичко от мен:
Скрап на Studio Lorie снимки Биляна и аз Simple Smile

Скрап на Cucciola Designs снимка Amy Knutkowski

Jofia Design - снимка - Влади Балевски

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 21:16 от Дамаянти

# 252
  • Мнения: 544
Пак ще питам, дано не съм досадна.
Видях в библиотеката много линкове с готови рамки и елементи за рамки. Като си избера нещо - рамка или елемент, какво трябва да направя, за да ми се отвори после при снимката, която искам да направя. Пробвах с един фон от сайта на една мама, прехвърлих го в моя сайт, но после не мога да го сложа на снимката...Явно не е това начина.
Пак огромно БЛАГОДАРЯ на всеки, който ми помогне!

# 253
  • Мнения: 80
Дамаянти, страхотни неща си сътворила, тоолкова вдъхновяващи Hug
Може би си права за фона, аз имам още снимчици от тази серия, ще пробвам нещо различно да сътворя с друг фон:)

branimira76 , миличка, няма да стане така Hug Пробвай да се учиш с уроци за начинаещи, там е обяснено всичко стъпка по стъпка Peace.

Може би като за начало този урок ще ти е полезен. Разгледай и другите на първа страница.

http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/55

# 254
  • Мнения: 544

branimira76 , миличка, няма да стане така Hug Пробвай да се учиш с уроци за начинаещи, там е обяснено всичко стъпка по стъпка Peace.

Може би като за начало този урок ще ти е полезен. Разгледай и другите на първа страница.

http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/55

Точно по него се опитах, но не ми се отваря фона при снимката както е показано и не мога да го сложа. Затова питам тук  някой да ми каже как да си свалям елементи. Търсих такъв урок, но не намерих. И във този пише като се отвори фона как да се сложи, но не е обяснено от къде да се отвори.

Общи условия

Активация на акаунт