Новогодишен Фотошоп

  • 33 020
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 893
оф туй със снимките е голям проблем  Laughing не мога да я хвана в нормална поза - или се зъби (усмихва) или е такава "изненадана" като на тая снимка

# 286
  • Виена
  • Мнения: 725
оф туй със снимките е голям проблем  Laughing не мога да я хвана в нормална поза - или се зъби (усмихва) или е такава "изненадана" като на тая снимка
Колко ми е познато  Mr. Green.На мен също много ми харесва рамката ти  Heart Eyes.
И на мен ,като на kris70 ми харесват рамките с много елементи.Но и аз за съжаление не се справям много добре с подредбата  Rolling Eyes.А такива готови групи от елементи - клъстери,за които пише Лекси,никъде не съм срещала  Confused.
Ето и рамчицата,която сътворих преди малко.Цял ден,ту ставам,ту сядам и накрая се получи това

# 287
  • София
  • Мнения: 7 242
Tedito_799, много симпатична рамка Grinning
А такива готови групи от елементи - клъстери,за които пише Лекси,никъде не съм срещала  Confused.
Понеже и други са казвали, че не са срещали клъстъри newsm78 В голяма част от скраповете ги има. Особено в платените. Ето от едно фриби, публикуван в нашата библиотеката /нямам друго фрий под ръка, защото компа ми е с много малко памет и свалям, ползвам и трия/:

# 288
  • Виена
  • Мнения: 725
Лекси,благодаря ти  Simple Smile.
Точно това,което си показала,го имам  Blush.Даже по нагоре бях пуснала и рамчица...А платени не ползвам  Rolling Eyes.Няма как да стане,най много да ми забранят интернета  Confused.И без това мъжът ми все ми се чуди,какво толкова ми е интересно да се занимавам с тия "глупости" Twisted Evil.Що не съм хванела да прочета някоя книга на немски,че от както съм с малкия само в къщи и съм го позабравила  Blush.Само мрънка,ама се свиква.
За Нова Година,нали ми подари нов лаптоп,та старият остана за дъщеря ни.Тя с голям захлас сядаше да ме гледа,като правя рамки.Направо е,като попивателна гъба.Някой път ще ви пусна някоя рамка,която тя е направила.Много добре се справя,като за дете на 8 годинки...
А тази рамчица е от вчера.Нещо в последно време ми е много трудно  Sad.

# 289
  • София
  • Мнения: 7 242
 Joy Тедито и моето положение е същото. Включително и с немския. И моята /също е на 8/ гледа с интерес как рамкьосвам, но засега дава само акъл - не съм привърженик на седенеето пред компа и не знае как да работи с него Blush А рамката ми харесва Grinning не личи да ти е трудно Wink

Една спяща Теди Grinning. Нещо композицията ми се е понаклонила надясно Embarassed

# 290
  • Виена
  • Мнения: 725
Лекси,много е сладка дъщеря ти  Heart Eyes,пу-пу да не и е уроки.Да ти кажа честно и аз не съм привърженик от толкова малка да ми стои на лаптопа,но в крайна сметка така решихме  Rolling Eyes.По принцип не и позволявам повече от 2,3 часа,а тя да си ги разпределя,както иска...
Ето още нещо от мен,току що сътворено.Различно,но ми харесва  Blush

Това е по-малката ми племеничка  Heart Eyes.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 893
аз точно тези "clusters" съм ползвала в рамката Laughing
Лекси само да ти кажа че си написала Swwwt dreams  Wink
аз вече су блъскам главата, понеже показах на Лора едни игрички дето се натиска само Space и сега не мога да сваря да спасявам компютрите ooooh!

# 292
  • Мнения: 2 270
Здравейте момичета
Кали-първия вариант на рамката е супер.Може да мръднеш цялата композиция малко наляво.Един вид да я поцентрираш малко.За целта трябва обаче леко да намалиш снимките.Лекси те е осъветвала за сенките.
Тедито-рамката ти/синята/ ще стои по добре ако е вертикална.Тоест:да обърнеш големите листи на 90 гр и покрай тях намистиш елементите.
На другата се опитай да промениш зеления цвят на пеперудките и цветенцата да бъде същия като на панделката.Използвай сатурацията за тази цел.Ще стане супер Heart Eyes
Лески-композицията и на мен нещо ми куца.Нещо и липсва на рамката ти ,но не знам какво
Virginity-На мен също ми харесва рамката ти .И снимката ми харесва.Можеш да направиш така,че тялото да се вижда .Леко да е загатнато.Така главата няма да е съвсем като отрязана.Тони вече играе на Need for Speed/майките на по големи момчета сигурно я знаят/Само гледам как да го забавлявам и да му отвличам вниманието с нещо ,че се към играта го дърпа Joy

# 293
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,моля ви ако можете да ми помогнете не знам къде какво натиснах,сега като отворя някоя снимка за обработка ми се движи само "ръчичката",не мога да направя нищо така.Някои има ли идея как да оправя нещата?

# 294
  • Виена
  • Мнения: 725
ani69 ,благодаря за съветите,ще си поиграя още малко,за да видя какво ще се получи  Simple Smile.
Nevira,и на мен от скоро ми става така с ръчичката  Confused.Не знам причината,уж не натискам нищо различно ,пък...Но не знам и как се оправя освен,като рестартирам лаптопа на ново и всичко е наред.

# 295
  • Мнения: 1 182
Здравейте и от мен.Тедито-хубави рамчици правиш. HugЛекси-можеш мнооого повече.Не че е лоша рамката но правиш много по-красиви неща.Аз нямам време но направих тези двете. Flutter



# 296
  • Мнения: 2 015
Момичета, да ви помоля за някой урок за колаж, но искам снимките да не са отрязани, а да се премазват помежду?Ох, дано сте ме разбрали Embarassed!

# 297
  • Монтана
  • Мнения: 220
Момичета,това сътворих днес,ще се радвам,ако дадете по някой коментар.И на мен ми харесва начина,по който слагате много дребни елементи,без да изглежда претрупано.  thumbsup



Голяма:http://eliiliewa.multiply.com/photos/hi-res/11/21?xurl=http%3A%2 … um%2F11%2F11%2321

# 298

Общи условия

Активация на акаунт