Нова Зеландия или Папуа Нова Гвинея?

  • 2 997
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 593
Ами тогава що питаш  Laughing Естествено , че едни ще са за НЗ, другите за ПНГ.  

ми аз като пуснах темата още се лутах и вие като не казахте  нещо категорично и така  Crazy пък сега направих екскурзията и изведнъж се вкл 10 човека да ми обяснят как ПНГ е по-добре   Grinning

ние всяка година ходим някъде за дълго, пу пу все така да имаме възможност  Praynig, така че все някоя година ще 'наместя' и ПНГ в програмата.

# 31
  • Мнения: 1 417
А да за митническия режим в НЗ се прочела сигурно. Наши приятели си бяха изкарали медицински от тук, за да могат да си вземат лекарствата поне за първа необходимост. Трябвало обувките да са ти почистени с четка и сапун, защото може да вкараш някой чуждестранен вирус в страната и др. подобни странности, но ти ще разкажеш подробно като се върнеш живот и здраве.

# 32
  • Мнения: 11 747
Аз като гледах митническите проверки, оказа се, че трябва да декларираш всикчите си обувки. После проверяват куфарите и ако излезе недеклариран чифт обувки - глоба. От рода на 1000$ беше глобата.
Същото за храна, напитки, дъвки. Имаше май и други дивотии, ама аз не помня, защото нямах път натам!  Laughing
То 80% от минаващите границата бяха глобени, щото все нещо бяха забравили да декларират или хвърлят предварително  ooooh!

# 33
  • Мнения: 473
Лени, снимчици ще чакаме от теб, да не забравиш! Да се порадваме и ние на НЗ, пък дай боже да я видим!

# 34
  • Мнения: 832
А кога ще заминавате за Нова Зеландия? Защото и на нас ни предстои заминаване за там,но за по-дълъг период и ще ми е от полза после да разкажеш как е минало,какви са им изискванията за влизане в страната и всичко,което е важно.

# 35
  • Мнения: 1 572
Лени виж на какво попаднах ей сега съвсем случайно
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1264888

Общи условия

Активация на акаунт