TV стари предавания записи безплатно!!!

  • 9 170
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 265
Аз пък търся да гледам някъде новогодишното шоу на нова тв - "Царете на комедията"  Praynig

В Замунда го има!  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=153443&hit=1.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 634
А аз търся " Един ден с нова тв", или нещо такова. На 31.12 го даваха почти през целия ден, но не успях да го гледам  ConfusedВодеща беше Гала, до колкото успях да видя от няколкото минути в началото .

# 17
  • Мнения: 3 034

при мен става, аз нямам абонамент в момента  newsm78

# 18
  • Мнения: 172

при мен става, аз нямам абонамент в момента  newsm78
От къде по точно,аз в сайта на БТВ намирам само "такъв е животът-новите българи"

# 19
  • Мнения: 1 233
В Нетерра ми дава съобщение, че не може да се гледат предавания на БТВ по тяхно желание за територията на България, само в сайта им може. Но там няма старите предавания "Такъв е животът".

# 20
  • Мнения: 2
Ние плащаме абонамент в Нетера, за да гледаме новини. Ако някой търси предаване от списъка, може да му пратя парола да гледа. Такъв е животът Шейново е в листата.

# 21
  • Мнения: 172
Ние плащаме абонамент в Нетера, за да гледаме новини. Ако някой търси предаване от списъка, може да му пратя парола да гледа. Такъв е животът Шейново е в листата.
Ами аз бих искала,но ми е малко неудобно,все пак вие плащате,пък ние на готово...

# 22
  • Мнения: 276
Някой знае ли къде мога да гледам "Комиците" от новогодишната програма на бтв. Ще съм много благодарна ако някой помогне с линк. Това е любимо предаване на майка ми , но не успя да го гледа, защото нямахме бг. телевизия в новогодишната нощ.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт