Клуб на развеждащата се съпруга

  • 14 694
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6
 Weary smile3518 smile3518
Да се присъединя към клуба на разведената майка и жена аз се разведох през 2006 година  преживях го много тежко но вече ми е по лесно и се надявам ,че и с вас с времето нещата олягат.

# 91
  • Мнения: 78
Хайде стига с това търпение и разбиране.За да се почувства по-добре една пренебрегвана жена трябва да си наложи да бъде егоист.Да си гледа децата /не че иначе не го прави/, да се грижи повече за себе си и да си гледа живота.Стига с тези компромиси към спермо-донорите.Това не ги прави бащи.Един мъж, който се държи лошо с майката на детето си, не може да бъде добър баща.
И от мен един запис в клуба.

# 92
  • Мнения: 1 404
А жена,която се държи лошо с бащата на детето си,колко добра майка е?

# 93
  • Мнения: 2 723
А жена,която се държи лошо с бащата на детето си,колко добра майка е?

Ама даааа, права си...
Добрите майки си траят и си го гушкат миличкия татко след като знаят, че до преди малко се е търкалял в нечие чуждо легло ooooh!
Много лоша майка съм аз... отивам да се срамувам в ъгъла.
Как дръзнах да се разделя с онзи, който спеше с най-добрата ми приятелка... тц тц тц, дали пък да не му се обадя, да го помоля да се прибере, дали това ще ме направи по-добра майка, как мислиш  Thinking

# 94
  • Мнения: 1 404
Хайде стига с това търпение и разбиране..Стига с тези компромиси към спермо-донорите.Това не ги прави бащи.Един мъж, който се държи лошо с майката на детето си, не може да бъде добър баща.
И от мен един запис в клуба.

Никси,коментарът ми беше по повод цитирания пост,не съм си и помисляла да съдя твоето или нечие друго решение.Просто смятам,че подобни надъхвания и епитети не водят до нищо добро....не е логично подобно отношение,дори и след раздялата родителите си остават неразривно свързани чрез децата,не е ли така?
Кое прави мъжът баща и кое спермодонор?Ако един мъж се грижи за децата си,но е изневерил на жена си,той не е баща...това е абсурдно просто.

# 95
  • Мнения: 2 723
Оххх дори и донор той си остава баща... единствен при това.
Но до колко един родител е родител не е свързано по никакъв начин с това изневерява ли или са му изневерили.
В тази връзка дали се държа лошо с бащата на децата си няма нищо общо с това колко добра майка съм...
Дано ме разбра. ooooh!

# 96
  • Мнения: 78
Оххх дори и донор той си остава баща... единствен при това.
Но до колко един родител е родител не е свързано по никакъв начин с това изневерява ли или са му изневерили.
В тази връзка дали се държа лошо с бащата на децата си няма нищо общо с това колко добра майка съм...
Дано ме разбра. ooooh!
Какво точно го прави баща?Това, че децата ти го наричат така?Ако мъжът ти се отнася с теб абсурдно/при положение че сте големи хора /, как очакваш да прояви разбиране и отношение към малките хора, които в повечето случаи дори не могат да си кажат какво им е?
Вярно е , че изневярата няма нищо общо с това какъв родител си , щом можеш с лека ръка да си смениш партньора в леглото , утре като не ти досадят децата , защо пък да не ги смениш и тях??Бракът е отговорност към партньора и към поколението,което създаваш и не можеш да ме убедиш , че щом има лошо отношение към жена си , един мъж няма да го прояви и към децата си един ден.Това се нарича безотговорност.Защото  не искат да пораснат.

# 97
  • Мнения: 187
 Hug здравейтее и от мен,
аз не знам до къде 6те стигнеме в на6ето семейство......и при мен бе6е ад последните седмици,само дето при4ината била(за него):...не знам дали живота с кур...те  всяка но6т или усмивката на на6ия син 6те ми липсва пове4е...болката е неузнаваема,вси4ки 4увства,за които пи6ете са ми до болка познати,реването след като вси4ки заспят-съ6то.....моя мъж винаги,допреди 2 годдини е бил ди джей,винаги жени и купони.когато ме сре6тна му трябва6е доста време за да ме спе4ели....и така сега дете и семеиство.и двамата живеехме и работехме в друга държава,но като се роди малкия казахме 4е спираме с но6тния живот и се прибрахме в неговата страна.не е лесно,тои е на 43,но изглежда  10 по млад.никога не са му липсвали жени,винаги съм била изумена как едно 18-20 годи6но моми4е просто може да доиде и да му каже:иска6 ли да спи6 с мене тая ве4ер.....при това аз съм там....така сега след 2 години затворена в къ6ти с детето,след не знам колко провалени опита да си намеря работа(не говоря езика) той просто се промени след 6 седми4но мое ходене до БГ.казва 4е се е 4увствал добре сам...ходил на кино,наспал се е....както и да  е след не знам колко разговори стигнахме до там,4е аз си взимам детето и се махам....продадох си златото,което така или ина4е не нося и събрах багажа.свекито каза да отида при нея,не иска6е да го вижда...тръгнахме и по средата на пътя той спря и каза:...моля те дай ми 06те един 6анс да се преборя за семейството си.оби4ам ви и съм се оженил за жената за която исках,казал съм ж добро и в ло6о......"а сега.......ве4е 3 дни от тогава,той е съ6тия мил ба6та и съпруг,но.....не6то аз се боря със себе си,дали 6те върви.....казах му 4е заминаваме пак за 1 година и тои 6те работи като ди джей.се6тате се 4е той не можа да разбере как мога да му предложа живота заради който бе6е готов да ни остави-еми да,само така 6те намеря вариант за себе си,иска този живот-има го,ако иска да е с нас,ако не-да се маха.....това е,давам му о6те един 6анс,6те се опитам да го подкрепя ако той го иска,6те му покажа какво е да се прави6 на млад а да си на 43.и на мен ми липсват купоните ,но сега си знам мястото,а той -не.след вси4ко,което преживях си зададох и о6те един въпрос-дали съм съ6тата жена,за която той се ожени и с която се запозна....???не,не съм...изоставила съм се покрай всекидневието и нямям ни6то об6то с преди....а може би той иска неговата луда и добре изглежда6та жена????трябва да се погрижа за себе си,не само заради него,но и заради самата мен....
целувам ви много  Hug

# 98
  • Мнения: 773
"Най-важното нещо което един баща може да направи за децата си, е да обича майка им."

Позволявам си да го копирам от подписа на Labrador.

# 99
  • Мнения: 2 723
Оххх дори и донор той си остава баща... единствен при това.
Но до колко един родител е родител не е свързано по никакъв начин с това изневерява ли или са му изневерили.
В тази връзка дали се държа лошо с бащата на децата си няма нищо общо с това колко добра майка съм...
Дано ме разбра. ooooh!
Какво точно го прави баща?Това, че децата ти го наричат така?Ако мъжът ти се отнася с теб абсурдно/при положение че сте големи хора /, как очакваш да прояви разбиране и отношение към малките хора, които в повечето случаи дори не могат да си кажат какво им е?
Вярно е , че изневярата няма нищо общо с това какъв родител си , щом можеш с лека ръка да си смениш партньора в леглото , утре като не ти досадят децата , защо пък да не ги смениш и тях??Бракът е отговорност към партньора и към поколението,което създаваш и не можеш да ме убедиш , че щом има лошо отношение към жена си , един мъж няма да го прояви и към децата си един ден.Това се нарича безотговорност.Защото  не искат да пораснат.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Просто искам или не децата ми имат един баща, независимо до колко аз или ти смятаме за редно да бъде наричан баща...
А този човек одавна не ми е мъж, точно по причините, която ти изтъкваш...

# 100
  • Мнения: 107
Прави ми впечатление, че в клуба влизат все развеждащи се, развели се или мислещи за развод, и все причината е изневяра на благоверния ooooh!
Няма проблем с развода тази, която вече не обича съпруга си. Ама още не развела се, защо се прави на най-големия ангел пред женен мъж, началник при това, току-що постъпила на работа? И после ще съм съгласна, че само съпругът има вина за изневярата. Да, това са мъже слабохарактерни(в това съм 100% убедена), но имаше едно вярно твърдение на някой в предните изказвания - такива се надушват. А има и още една поговорка:"Една кучка ако не навири опашката, кучето няма да тръгне след нея." За изневерите не търсете причините най-вече в семействата. Никъде няма идеално. Просто някои хора са егоисти. Дори да си казал вече, че в живота всичко се случва и може човек да се влюби за следващ път(защото си виждаш човека след торбата със сол време), че искаш да стане интелигентно и почтено, да си кажем и да не се унижаваме пред другите - в криенето явно е тръпката. Дали пък изневерите да не са болестно състояние като клептоманията?... newsm78
И защо болни трябва нас да разболяват?...

# 101
  • Мнения: 2 673
"Най-важното нещо което един баща може да направи за децата си, е да обича майка им."

Позволявам си да го копирам от подписа на Labrador.

баси яката мисъл, това може само един истински мъж и Човек да го почувства, осъзнае и изрече  bouquet

# 102
  • Мнения: 639
Оххх дори и донор той си остава баща... единствен при това.
Но до колко един родител е родител не е свързано по никакъв начин с това изневерява ли или са му изневерили.
В тази връзка дали се държа лошо с бащата на децата си няма нищо общо с това колко добра майка съм...
Дано ме разбра. ooooh!
Какво точно го прави баща?Това, че децата ти го наричат така?Ако мъжът ти се отнася с теб абсурдно/при положение че сте големи хора /, как очакваш да прояви разбиране и отношение към малките хора, които в повечето случаи дори не могат да си кажат какво им е?
Вярно е , че изневярата няма нищо общо с това какъв родител си , щом можеш с лека ръка да си смениш партньора в леглото , утре като не ти досадят децата , защо пък да не ги смениш и тях??Бракът е отговорност към партньора и към поколението,което създаваш и не можеш да ме убедиш , че щом има лошо отношение към жена си , един мъж няма да го прояви и към децата си един ден.Това се нарича безотговорност.Защото  не искат да пораснат.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Просто искам или не децата ми имат един баща, независимо до колко аз или ти смятаме за редно да бъде наричан баща...
А този човек одавна не ми е мъж, точно по причините, която ти изтъкваш...
Напълно съм съгласна.Моя все още съпруг първо почна да се държи отвратително с родителите си.още тогава си казах,че един ден ще почне да се държи така с мен.Вече е факт!
След много малко време очаквам да започне да се държи така и с децата си,а като му мине влюбването в момата ще захване и нея,но тогава тежко му,защото тази новата е мамата си трр...ла.
Тежко му.
Сега само си мечтая за деня в който ще дишам спокойно.

# 103
  • Мнения: 48
alessia  - съжалявам да прочета такива неща точно от теб - познаваме се може би ме знаеш визуално - бременеехме заедно с първото ти дете ти роди около 2 седмици след мен просто дали от срам не знам и аз от какво спрях да пиша с тогавашният си ник не исках хората които ме познават да знаят какво е станало с мен сега вече не ми пука - за съжаление и при мен нещата не се получиха бяхме заедно с баща и 7 години когато тя беше на година и половина той каза след много проблеми и тн не ми се разказват - просто каза искам си свободата - и му събрах багажа - за щастие имам собствен апартамент но както и да е - вече ще станат 2 години аз баща аз майка нямам никой до себе си родителите ми са на хиляди км от мен баща и се мярка кога му е кеф за по 2-3 часа и така, но мисълта ми беше че човек намира начин и да си призная честно грях ми на душата но сега съм много по щастлива от колкото бях тогава - единственото ако мога да го нарека неудобство е че не мога и за секунда да отида някъде сама, но пък за сметка на това сме навсякъде и непрекъснато с дъщеря ми прекарваме всяка секунда заедно, само се моля да сме здрави а ако бяхме останали заедно заради нервите скандалите безсънните нощи щях да се поболея - така че аз реших за себе си за да е щастливо детето ми трябва да вижда двама щастливи души а не двама души които се напъват да не се дразнят по между си пред него а като заспят децата да започват да си натякват да се обиждат и тн - както и да е не давам съвети на никой за нищо - за себе си аз реших давам всичко от себе си не е лесно но се оправяме - ако имаш нужда от помощ или просто ти се говори с някой за каквото и да било можеш да ми пишеш на лични и винаги да измислим време за едно кафе

# 104
  • Мнения: 22 457
Момичета, струва ми се, че тук е умесно да попитам тези, които вече са се развели или в процес на развод - какви документи са необходими за развод по взаимно съгласие?

Общи условия

Активация на акаунт