Зелен чай?

  • 178 138
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 559
След като съм използвал 1 пакетче зелен чай мога ли да го ползвам отново ? примерно след 2-3ч. или нищо ценно не останало. Някъде четох, че може да се прави така пробвах го с използвано пакетче от сутринта водата се оцвети, но не знам дали има нещо ценно от чая ?

п.п. предложете качествена марка зелен чай  пазарувам от кауфланд

И мен това ме интересува!  И другото, което е - някой път правя за 2-3ма човека чай. Може ли от тези 2-3 пакетчета след това да си правя още 1 чай Rolling Eyes

За мен хубави са и един клас по горе са Akbar, Pickwick, Twinings и още 1 китайски имаше не мога да се сетя името, но с цени 4-5 лв.   bouquet

# 166
  • Мнения: 309
Купувам само насипен чай от добри специализирани магазини. Тези в пакетчета не ми харесват.

# 167
  • Мнения: 1
Здравейте да попитам тези чайове (зеления и оолонг-а) колко време долу горе трябва да се пият за да има ефект върху теглото, дали са подходящи да се приемат по време на 90 дневната диета и от къде мога да си ги закупя във варна?Благодаря предварително   bouquet

# 168
  • Мнения: 8 163
Да не те разочаровам, МелинДаа, ама не очаквай пиенето на зелен или улонг чай да доведе до драстична разлика в скоростта на горене на мазнини. Чаят по-скоро би допринесъл за по-добрата хидратираност на организма ти.

Храни се правилно, спортувай и тогава наистина ще има ефект.

# 169
  • Мнения: 1
Ами да сега съм на режим и спортувам и ми се иска още нещо а и все пак е нещо полезно и можете ли да ми препоръчате марка или нещо и от къде мога да си купя  Praynig

# 170
  • Мнения: 8 163
Зеленият чай е полезен, но в умерени количества. Редувай го с други видове чай (бял, билков) и чиста вода.

Нека другите помогнат с марки и магазини, че не съм запозната какво има на българския пазар.

# 171
  • Мнения: 1
Благодаря много все пак Simple Smile Hug  bouquet

# 172
  • Мнения: 6 559
Зеленият чай е полезен, но в умерени количества. Редувай го с други видове чай (бял, билков) и чиста вода.

Нека другите помогнат с марки и магазини, че не съм запозната какво има на българския пазар.

Какво точно имате предвид под умерени количества? И на колко често да го редуваме? Аз пия по 1 чаша на ден. Понякога ми се случва да пропусна.
Ако съм на кафе - обикновено ми сервират Pickwick. У дома съм купувала Akbar и още един китайски (не помня името) на пакетчета, а в момента съм на насипен с този
Скрит текст:

Определено усещам разлика м/у пакетчетата и този  Hug

# 173
  • Мнения: 4 097
Здравейте, включвам се и аз към темата за зеления чай. Пия го от 2-3 години, но основно този, който се продава в големите вериги магазини. Моля, който знае, нека да напише къде може да се вземе в насипно състояние в София?

# 174
  • Мнения: 8 163
ReName, имам предвид да не се пие само и единствено зелен чай. Всяко нещо може да бъде отрова, ако се приема в прекомерни количества. Една чаша на ден е добре. Но нека останалите 7-8 са или само вода, или да кажем чаша билков чай, чаша бял и 4-5 чаши чиста вода.

# 175
  • Мнения: 1
Ще взема да пробвам от Акбар за който казвате и ще видим какъв ще е ефекта.   bouquet

# 176
  • Мнения: 18
Ето една интересна статийка за Зеления чай Wink

https://plus.google.com/+%D0%90%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0 … posts/BpcAYo24ihn

# 177
  • Мнения: X
То това си е реклама на капсули  Simple Smile

# 178
  • Мнения: 18
Извинявам се , не съм разбрала темата  Embarassed
Иначе и аз употребявам много Зелен чай (освен на капсули Stuck Out Tongue) и смятам , че това е една от най-полезните билки, в комбинация с Мурсалски чай имат железен ефект върху здравето. Препоръчвам да си вземате пакетирани чайове, които всяко филтърче е отделно опаковано, това гарантира доброто му съхранение. Поздрави

# 179
  • Мнения: 6 559
Аз пък вземам основно насипен зелен чай.

Общи условия

Активация на акаунт