Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 533
  • 454
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 255
Адам е добре, при все, че не ми хареса това изпълнение. Има всичко за сцена, това е...то глас, прическа, очи, стил...ако не остане утре, ще е уайлд карта!

# 256
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Адам беше супер. Така като гледам би трябвало да продължат той и Алисън. Другите бяха слаби или по-точно, не бяха достатъчно добри.

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Еееее, страхотен!!!! ЗА тази вечер Адам беше най-добрият!!!

 Naughty Тц, Алисън беше по-добра...

Поправка! Адам и Алисън бяха най-добрите за тази вечер!  Mr. Green  Wink Hug

# 258
  • Мнения: 2 185
Ооо сега казаха по новините, че Пола заявила, че това сигурно и е последния сезон. Според нея включването на 4-ия съдия било грешен ход  Laughing . ( мисля, че цитираха списание ОК  newsm78 , дано съм запомнила правилно ).

# 259
  • Далече
  • Мнения: 438
Оф, аз тая вечер едвам ги издържах и даже някой не ги изслушах Simple Smile. Вероятно Алисън и Адам ще се класират, но кой ще бъде третия? Може би Крис, или момичето с бялата рокля и татуировката, или някой друг? Много ми е трудно да предположа.

# 260
  • Мнения: 7 837
За Пола всеки път се носят слухове, че ще си ходи. Този сезон, май й е последния с подписан договор. Така че, може и да си търси извинение.

# 261
  • Мнения: 994
АЗ още не съм ги гледала, но според dialidol Адам, Алисън и Мат Джират трябва да минат. Само Адам се сещам кой е. Другите имена нищо не ми говорят.

# 262
  • Мнения: 2 185
За Пола всеки път се носят слухове, че ще си ходи. Този сезон, май й е последния с подписан договор. Така че, може и да си търси извинение.

Сега пак го дъвчиха по радиото. Пола била казала, че и се иска всичко да е като преди- с 3-мата съдии. Саймън пък казал- "напъло съм съгласен с Пола". Накрая Кара нещо фучала из медиите, а пък Пола след това се обяснявала, че няма нищо против нея  Crazy .
Общо взето наблегнаха на това как снощи 3-мата съдии са били в повечето си изказвания групирани в опозиция на Кара, даже Саймън се съгласяваше с Пола  Thinking .

КТВ Алисън е едно червенокосо момиче на 16г. пее страхотно. Мат е един суууупер скучен и безличен тип  Tired, предпочитам мацката с татуировката пред него.

# 263
  • Мнения: 7 837
Тактиката на междуособиците не е никак нова, но винаги е ефективна.

# 264
  • Мнения: 994
Може и Джеси да мине вместо Мат, близки са им %. Той има малко повече, но все пак трябва да се отчете и грешката.

# 265
  • Мнения: 1 436
Защо им обясняваха, че това им е ласт ченс? А уайлд картите, а?
Имам чувството, че на четиримата им беше зададен норматив колко пъти да кажат "аз тебе още от прослушванията много те харесах, но този сонг чойс"  Tired

# 266
  • Мнения: 2 093
Снощи като повториха всичките песни, установих че пьрвата участничка, черничката, беше най-добра от девойките и песента не беше лоша.

# 267
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Залагам - Алисън, Адам, Кай
 Mr. Green

# 268
  • Мнения: 2 185
Алисън, Адам и русичкото девойче с татуто  Peace ( дано да не е онзи безличния Мат на нейно място  Praynig )

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И аз да се включа в залога: Адам, Алисън и Джасмин/Мат Джират
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт