Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 529
  • 454
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 257
Охооо, я разкажи, разкажи за нишката повечко....
http://www.youtube.com/watch?v=0b8UCmRRGAg
все забравям да покажа тазгодишния олигофрен....

Tоп идиотът за мен досега беше онзи миналия път, дето каза на излизане: Take care...and be careful. tooth (нещо в пандиза бил, туй онуй).

Иначе нишката, Естело - ами докато дават между изпълненията разни ситуации и моменти, някак много тънко си правят гаргара с всичко, включително и със себе си - правят го така, че да не е тъповато смешно, но и да не е сериозно, да не дразни, а лекичко да се подхилкваш и да си се кефиш кротко вторник/сряда вечер. Няма как да ти обясня без пример, а пример не мога да дам, щото не помня, просто такова усещане и настроение добивам, като гледам тези начални кастинги.
--------------
Ааа, пример, например е, като пуснат някоя песен в изпълнение на разни пишман изпълнителни, сборно. Или Пола нещо се изчекне, Саймън се опули, Рандьо с някаква муцка и т.н и това на някакъв музикален фон. Или пък откАчени кандидати в екшън. Или пък онзи, ядреният физик днес и начина, по който Райън го гледаше (тъпо), след като онзи се обясни за рокет сайънса. Или в миналия сезон, като сложиха ореол над главата на Саймън. Или като пяха, пак миналия сезон, за 'Ю ар май френд форевъ'. Ей такива глупости.

Ай, честито, ако си ме разбрала. #Silly

# 76
  • Мнения: 2 255
Разбрах те, Венето.
 Що не пуснаха т'ва момченце с бялата забрадка и китарата, бе ?! Мен ми беше интересно, някакси...та дамата с кученцето и басмената рокличка да не беше по-по....
 Много ревльовци пак, веее... по-големи ревльовци и от мен са...еее, аман значи.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 948
И аз те разбрах, Джи  Crazy

Така е и в английския Идол; чудесен editing - иска ми се да мога да го кажа на български  Embarassed Личи си, че се прави с пари и с кадърни хора сценаристи зад кулисите; бързо се гледа и повдига настроението. И като превъртам и рекламите (които иначе са безкрайни) - чудесен фон на вечерните ми занимания.

# 78
  • Мнения: 2 093
е-е-е тази тема много се губи тук. Трябваше да си седи в чужбинския форум.

Гледам шоуто редовно, но за сега май няма много какво да се каже. Прави ми впечетление че жените се изявяват доста по- добре този сезон. До тук имаше доста добри изпьлнителки, докато от младежите се сещам само 2-3. Дори днес Сайман каза на две девойки, че те са сред малкото кандидати, които той ще запомни. Предишните сезони доста се забавлявах на прослушванията, но сега ми се иска да почне самото шоу. До колкото разбрах утре пак ще има АИ.

# 79
  • Мнения: 2 255
И на мен ми се струва, че се губи...бях дала линк в ам. тема...Миналата година пишеха доста следещи го в БГ.
  Да врънкаме модератори да местят, или??

# 80
  • Мнения: 2 185
Днешния епизод много ми хареса, имаше много свежи участници  Grinning .
Утре пак сме пред Тв-то нали така? Даже май ще е двоен епизод  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 257
Хм, и на мен ми се иска да си е в чужбинския, и без туй гледам от БГ няма включвания, с малки изключения, Калина bowuu Wink, но пък според строгите, но справедливи правила Mr. Green, тва си е кино и телевизия събджект все пак, та не знам дали ще ни мине номера. Там ще ни е някак си по под ръка.

Ей тука пише, че ще има утре вечер от Ню Йорк и Пуерто Рико - табличката долу вляво. Flutter

# 82
  • Мнения: 98

Tоп идиотът за мен досега беше онзи миналия път, дето каза на излизане: Take care...and be careful. tooth (нещо в пандиза бил, туй онуй).

[/quote]

гледах обяснение на журналистка от същия щат, като въпросния господин (тексас ли беше?), каза че там използват този израз редовно и не влагат " този" смисъл  Grinning.

и на мен ми е много терсене да търся темата тук, гласувам за преместване в " родители в чужбина"  Peace

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ААА, ами ние с гайдите?
Не стига, че сме прецакани, 'щото трябва да чакаме торентите,
ами и у чужбинско да ходим да търсим темата  Mr. Green

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 12:09 от Ян Бибиян

# 84
  • Мнения: 98
А! Ето къде била темата за АМ,аз се чудих що няма.
Тази година съм заета и втрониците и срядите. Ще се пръсна от яд. Нещо обаче не мога да намеря откъде да тегля епизодите. Някаква идея?

# 85
  • Мнения: 2 257
гледах обяснение на журналистка от същия щат, като въпросния господин (тексас ли беше?), каза че там използват този израз редовно и не влагат " този" смисъл  Grinning.

 Laughing Ясно ми е това, обаче пък кажи, не му ли прилягаше? Mr. Green (нали бил в затвора за нещо си и беше един такъв...criminal, грубоват, но и нежноват, милия. Екстра му заспа този, иначе безобиден, израз Wink)

Delly, не знам къде може да се гледа, надявам се някой друг да помогне.

Какво беше това сега - онова 16 годишното, с братчето си, получи 2 не-та (Кара+Ранди) и две да-та (Пола и Саймън) и отиде в Холивуд. Някой да знае регламента всъщност? (Саймън май тежи за двама Mr. Green)

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 07:24 от Джи

# 86
  • Мнения: 98
Джи, той си беше страшноват наистина, и като каза репликата си беше заплашително  Laughing

ОМГ, Алексис пак се появи  Joy, по-мила от преди.

# 87
  • Мнения: 1 436
Някой да знае регламента всъщност? (Саймън май тежи за двама Mr. Green)

Ъхъ, по регламент лордо е тайбрейкър  Mr. Green. Видяха нещо от бг айдол и веднага да изкопират  Wink

# 88
  • Мнения: 2 093
Джи, той си беше страшноват наистина, и като каза репликата си беше заплашително  Laughing

ОМГ, Алексис пак се появи  Joy, по-мила от преди.

Мила, мила, ама накрая пак им показа прьст.

Този с ай-пота ме утреба. Беше доста забавен и дори скочи в басейна от радост, че го отрязаха.

Delly не може ли да си записваш шоуто. Ние си записваме предаванията на една програма на компютара и там си ги гледаме след това.

# 89
  • Мнения: 1 147
IPod-a и смешкаджията, ми бяха фаворитите тази вечер.
16 годишното ми беше малко патетик, ама хайде, още сме в началото, няма да се втелясваме.

Общи условия

Активация на акаунт