Как влизате в сауна и парна баня???

  • 76 801
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
по бански в парната баня  Grinning
в сауна не влизам

# 16
  • Мнения: 117
И в сауната и в парната баня по бански.Все пак това е общ. място, а не нудитски плаж.А и от хигиенна гледна точка все пак....ако преди мен влиза някои без хавлия и бански просто  Sick

# 17
И в сауната и в парната баня по бански.Все пак това е общ. място, а не нудитски плаж.А и от хигиенна гледна точка все пак....ако преди мен влиза някои без хавлия и бански просто  Sick
АМИ НЕ Е ХИГИЕНИЧНО РАЗБИРА СЕ ДВЕ ОТ МАДАМИТЕ ВЛИЗАХА ЧИСТО ГОЛИ В ПАРНАТА БАНЯ И СИ ПЪЧЕКА ВИСНАЛИТЕ К.....И ПРЕД ХОРАТА?!?? Въобще не е хигиенично да си търкаш карантиите в плочките!!!

# 18
  • Мнения: 24
Аз в сауна влизам на три бири.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И на сауна и на парна баня ходим сами. Съответно там правим каквото си искаме. Това е трябвало да направят и въпросните. Все пак е трябвало да се съобразят.

# 20
  • Мнения: 2 388
АМИ НЕ Е ХИГИЕНИЧНО РАЗБИРА СЕ ДВЕ ОТ МАДАМИТЕ ВЛИЗАХА ЧИСТО ГОЛИ В ПАРНАТА БАНЯ И СИ ПЪЧЕКА ВИСНАЛИТЕ К.....И ПРЕД ХОРАТА?!?? Въобще не е хигиенично да си търкаш карантиите в плочките!!!

Теб, кое по-точно те притеснява, че са им виснали, че ги показват или че е нехигиенично?

# 21
  • Мнения: 473
За нехигиенично съм съгласна, но правилата как да се използват спа центровете трябва да са упоменати в съответния център. Мъжът ми работи в такъв център и там е абсолютно задължително ползването на джапанки, плувки, бански. Даже една японка се беше възмутила защо е необходимо да се ползват джапанки, тя жената искала да цопа боса. Да, но още на рецепцията на спа центъра има огромна табела на която пише точно как се ползва. Така че голите не са виновни, хотелиерите не са си свършили работата.

# 22
  • Мнения: 2 448
АМИ НЕ Е ХИГИЕНИЧНО РАЗБИРА СЕ ДВЕ ОТ МАДАМИТЕ ВЛИЗАХА ЧИСТО ГОЛИ В ПАРНАТА БАНЯ И СИ ПЪЧЕКА ВИСНАЛИТЕ К.....И ПРЕД ХОРАТА?!?? Въобще не е хигиенично да си търкаш карантиите в плочките!!!

Теб, кое по-точно те притеснява, че са им виснали, че ги показват или че е нехигиенично?

Аз все още се чудя коя е думата с к........ . Какво им виси на въпросните мадами, което се свързва с карантии. Чак се притесних да не им висят червата.   Confused

# 23
  • Мнения: 2 388

Аз все още се чудя коя е думата с к........ . Какво им виси на въпросните мадами, което се свързва с карантии. Чак се притесних да не им висят червата.   Confused

Според мен става въпрос за това, което д - р Врабчев нарича "гъделичник". Laughing

# 24
  • Мнения: 2 448
Те от модерните значи.  Joy

# 25
  • Мнения: 473
И аз в първия момент като прочетох се позачудих точно какво им виси, но явно някои мадами смятат за нездравословна епилацията.

# 26
  • Мнения: 2 388
И аз в първия момент като прочетох се позачудих точно какво им виси, но явно някои мадами смятат за нездравословна епилацията.

Точно защото я смятат за здравословна, затова виси. Иначе няма да се вижда. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 117
И аз в първия момент като прочетох се позачудих точно какво им виси, но явно някои мадами смятат за нездравословна епилацията.

Точно защото я смятат за здравословна, затова виси. Иначе няма да се вижда. Mr. Green
Тъкмо се бях засилила да пиша същото  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 448
И аз в първия момент като прочетох се позачудих точно какво им виси, но явно някои мадами смятат за нездравословна епилацията.

Точно защото я смятат за здравословна, затова виси. Иначе няма да се вижда. Mr. Green

Ами като се пише с точки и такива описания, много ясно, че няма да се разбере от първия път. И аз като Тристан реших, че не са били обръснати ( в една тема сега прочетох че много били модерни естесвените храсталаци, та за това) и им висели космите, а то ....... майко мила, какви подробности.  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 388
То сега и аз се замислих, като чета пак.
Едното е "к" на "р'" със 6 букви.
Другото е "к" на "к", пак със 6 букви.
Объркана съм. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт