"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 617
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 495
Предложения за теми:
"Багажи редим, дрешки гласим, МАРТ здрави бебенца ще си родим!"
"Готини ни сме ний мадами, а през МАРТ ще сме горди мами!"
"Много мина, мъничко остана, през МАРТ да стана мама!


И....пак да напомня:
До тук вестителките сме:
Белла
kremmyto
red_girl

Чакаме още предложения, най-вече от Софийски мами!

# 241
  • София
  • Мнения: 263
baby_moni ,Въобще не съм предполагала ,че има английски E BAY. Направо ме светна! Аз съм пазарувала само от интернационалния или какъвто е този ,който завършва на .com и то гледам да не са от Америка нещата, защото 2-3 пъти вече се разправях за неща които не пристигат от там.
marussia , Аз мисла да си взема нормална вана(например на Cam), но анатомична подложка OK BAby- гледах едно бебе как го къпят с тази подложка и ми се видя много удобно. Чувала съм обаче и негативи за анатомичните вани, но специално тази подложка-мече ми се вижда добра. Аз се чудя само дали ваничката да е с рафтчета отдолу, нали се сещате има едни такива на стойки с рафтове.
А според вас, ще ни трябват ли грейки-космонавти- все пак едва ли март ще се излиза много навън с бебето , а април е топло за такъв вид обличане...


# 242
Като стана дума за покупки, кажете ми,моля ви,какъв вид легенче или бебешка ваничка е най-подходящ за първите месеци на бебето.
Ваните-Ами те са 2 вида,анатомична май се казваше и обикновени.И по желание със стойка или не.Ние ползвахме и сега ще ползваме от каката анатомична със стойка .нашия комплект е на Ok Baby.Първите около 20 дена се държи бебето на ръце ,а не ляга,после почва да се слага легнало на анатомичната част вътре върху постелено тензухче.Като стане към 7 месец и седи само се слага от другата страна да седи.

А ако вземеш обикновена си вземи една анатомична поставка,пак е много добър вариант!

Белла,супер са и трите заглавия!

Космонавта  аз съм за и дори го взех за изписването,има го в албума!Гледах снимки в компа ни от миналата година от март и април,ами хем започва стоплянето ,хем сме облечени.Космонафта ще трябва.Единствено започнах умуване над зимния кош.Но аз ще купувам количката като родя и то след 15дена като мога да изляза, и тогава ще преценя по времето!

Нямам търпение Таня да се включи и да сподели всичко, и кога ще я изпишат бебка!

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 15:30 от marussia

# 243
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте мамчета,
Първо почерпката:


Мъж ми е именник днес, да ми е жив и здрав! На всички именници, много здраве и щастие! Специални поздрави за Ивчо на Elwing - да ти е жив и здрав и много да те слушка! Както и на мъжа на цветка кокетка!
Зеленко, радвам се, че си се записала успешно - честито! Hug Кога си на преглед пак? Аз съм в ТК на 13.01 и вече нямам търпение - дано бебка си е още надолу с главата.
Име имаме отдавна, все още му се кефим много и не мислиме да го сменяме, ние даже вече си и говорим по име - някак спонтанно си ни идва...
Яница, почивай се сега и не се тормози за всичко останало. На всички лежащи- дръжте се, момичета, още малко остана!
Ние сме на парно в къщи, все още имаме, но доста по-слабо! Веднага се усети, още през нощта даже!
Есме, много ме разсмиваш с твоята ракия... Wink Мен твърд алкохол не ми се и помирисва, но виж червено винце бих си пийнала с удоволствие - довечера ще готвя на любимия едни специални спагети и ще отворим 1 бутилка! Party
Бела, страхотни заглавия!
И ето порция смях:
Тайните мечти на мъжете:
1. Осми март да се премести на 29-ти Февруари - веднъж на 4 години се понася.
2. Операциите за увеличаване на женския бюст да се плащат от Националната Здравна Каса и да са задължителни.
3. За зачеване на дете да е нужно едновременното участие на един мъж и четири жени.
4. За да се предпази партньорката от нежелана бременност да е достатъчно да кръстосаш пръсти зад гърба си по време на акта.
5. За да се избегнат обърквания всички жени да носят едно и също име.
6. Всички жени да имат алергия към злато, диаманти и кожени палта.
7. В носовете на жените да има филтри, прикриващи миризмите на алкохол, пот, лук и чесън.
8. Банският костюм от две части да се счита за идеално облекло за бизнес-дамите (допустимо е и само бикини).
9. За да се разкопчее сутиена да е достатъчно да се докосне (на произволно място).
10. Вратовръзката да не е задължително да се завързва, а колана да се затяга.
11. Поне веднъж в месеца всеки да има гарантирано от законодателството право да подпали офиса или поне да пребие шефа.
12. Космите от носа и гърба лесно и бързо да могат да се пренасят на главата.
13. Всички пътища да са магистрали и да нямат ограничение на скоростта
14. Мъжете също да могат да имат по няколко последователни оргазъма
15. Да има чорапи които да съществуват само в комплект - когато бъдат разделени всеки от двата да почва енергично да пълзи към другия.
16. Капакът на тоалетната чиния да се вдига сам, веднага щом станат от него.
17. Във всеки бар да има задна стая с легла за хората, които не смятат да се прибират в къщи.
18. Чувалите с боклук сами да се изхвърлят- достатъчно да е да бъдат леко подритнати и да поемат към кофата.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 244
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Успях да наваксам с четенето на 10 страници, които бях пропуснала тези дни. В понеделник като прочетох за бебето на Даниелка много се разстроих и нямах желание да пиша и чета повече. Дано милата се мобилизира и да го превъзмогне доколкото може.
Честит имен ден на всички именници днес, а и вчера    bouquet
Аз вчера бях на ЖК. Бебка е добре, но върви напред и е доста голяма, чак се уплаших 2149гр. Седалищно е, и понеже според лекарката е  едро бебе надали ще се обърне, но аз и без това щях да съм секцио. АГто каза, че няма да дочакаме март и ще е февруари големия ден. От 19.01.09 иска да ходя всяка седмица на запис на тонове и преглед, а 45дн. болничен ми е от 25 януари. Вчера накупих още дрешки, един комплект пелени и чаршафи. Повече дрехи няма да купувам, само комплект за изписването ми остана. Само се притеснявам с това едро бебе да не се окаже, че всичко, което съм купила ще му е малко. От НГ във Вита се вдигнали цените за раждането с 400лв. Чудя се дали и другите болници са го направили?!?
Записала съм се за всички лекции на 9 месеца за януари, но тази в петък ще я пропусна, че съм хремава, а и гърлото ме наболява. 
Есме, и аз само душа в чашите с ракия на хората около мен. Но си позволявам най-много чаша червено вино, бира или малко бейлис.

# 245
  • Мнения: 69
"Багажи редим, дрешки гласим, МАРТ здрави бебенца ще си родим!" това най-ми допада,иначе и другите са готини  Peace
rossykv много готино за мечтите и на жените ще са от полза някой от мечтите на мъжете  Joy

# 246
  • Мнения: 222
От НГ във Вита се вдигнали цените за раждането с 400лв. Чудя се дали и другите болници са го направили?!?
shushi_13 За какво говорим - щом и в Перник са дигнали избор на екип от 100лв на 300 лв. , за София направо не ми се мисли за какви суми става въпрос  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Белла, заглавията са супер   bouquet

# 247
  • Мнения: 660
Здравейте, Дами...

Най-напред да ви честитя Новата Година и да пожелая на всички ни здраве, щастие, усмихнати дни и прекрасни бебенца през март.  bouquet

Честито и на именниците днес - живи и здрави!!! А нашият татко пък е рожденник днес... Simple Smile

Най-накрая и аз да успия да се запиша и отчета, че н есъм влизала тук от 22 декември...и не съми чела назад де, надявам се някога да успия да наваксам пропуснатото.

Аз да се отчета - вече сме в болнични, но не 45-дневните /те ще са от 19 януари/. Вчера бяхме на преглед и сме добре, плацентата ни е свежа и се развеваме добре със седмица напред, както до сега. Дано устискаме до началото на март, че от утре едва започваме покупките за нашата малка госпожица и вече се притеснявам, че няма да успеем.

Надявам се всички да сте добре, а сега отивам да попрочета назад...че да вляза малко в час.Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 16:07 от Tony_st

# 248
  • Мнения: 18
Честит Имен Ден  на всички ! Най-вече на баткото на Elwing , мъжа на  Роси и на Цветка , е и на другите де , ама не ги знам тук кои са.

Още от първия ден в който разбрах , че съм бременна и вече имахме имена  и за момиче и за момче. От както знам че е момче си се обръщам и говоря за бебето с името му. И на мен от вътре някак си ми идва- така да се обръщам.

Все се чудя , ако примерно сега бебето е на долу с главата  още 3 месеце ли ще седи така и няма да се обърне отново? newsm78 Щото аз като съм на 30 март то са си направо 3 месеце и кво все така ли ще седи или още ще си се въртят не знам!

Белла браво за заглавията , много са хубави

Зеленко, а ти при кой доктор се записа в ТК? Щото аз съм при Гергов , ако си при него браво Hug( много е добър като специалист и ако и при него ще раждаш супер, щото ние с БОДЛИВКА ще си платим да раждаме при него. ) А за отношението  кво да ти кажа , аз ходя и в частния му кабинет и там питам каквото ме интересува щото тук не става , все имат много работа  и е лудница винаги. И друго - не говори много , той е като др. Хаус малко ,  но иначе му имам пълно доверие.

# 249
  • варна
  • Мнения: 11
Белла много хубави заглавия.Тази порция смях с тайните мечти на мажете ми дойде добре Joy Joy Joy
Ние за име на момченце решихме Светослав а ако ни изненада момиче Анжела

# 250
  • Мнения: 361
ей, ама то било хубаво да си вкъщи  Rolling Eyes
цял ден мързел.
Таза за доставката от Америка да си кажа- първо нашите неща на бебка са купувани от човек там, които също има момиченце и знае от къде какво да купи. Демек от различни магазини са. Той ги е опаковал и ги праща заедно с още няколко човека в много голям контейнер- доколкото знам и кола трябва да има там. Все още не сме ги получили, защото контейнера трябва да се освободи от митница и т.н, а и там има неща за поне още 10 човека. Съжелявам, че не мога да ви помогна с инфо за доставка от сайтове.

От мен лека вечер, отивам на Имен ден на малкото ми братче.

# 251
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!
Днес ме изписаха и съм вече вкъщи!
Благодаря ви за подкрепата и милите думи!Много се радвам,че всички сте добре и вече си имаме талисманче на отбор мартенички!
Кураж и сили на всички,остана малко до финала!
Ще продължавам да ви тормоза във форума,защото много свикнах с вас и много ви обичкам!
Злати мерси за всичко!
Силни прегръдки за всички!

# 252
  • София
  • Мнения: 211
Дани, мила,
И НИЕ МНОГО ТЕ ОБИЧАМЕ!!!!!
Как се радвам, че няма да ни изоставиш!!!
Възхищавам се искрено на силата ти!!!
Прегръщам те за кураж!!!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 253
  • Мнения: 222
Даниелка, с теб сме миличка  Hug  Hug  Hug
Всички много те прегръщаме и стискаме палци скоро да се възстановиш и още по-скоро най-голямото щастие да дойде и при вас  smile3504 Надявам се бързо отново да видиш така желаните EFP

# 254
  • Мнения: 35
Дани здравей мила,  lovekiss да знаеш, че много се радвам, че си отново с нас  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт