"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 626
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 671
Здравей Даниелка, нямам думи и не знам какво да ти кажа. Бъди силна и вярвай  Hug Hug Hug

# 256
  • Мнения: 422
shushi_13 какви са цените сега във Вита? Аз мисля да раждам там и ще съм секцио.

# 257
  • Мнения: 4 428
Даниелка  Hug  Hug  Hug

За ваничките, ние имам е от Маги една съвсем обикновена със стойка. Стойката си е много удобно нещо  Peace
Аз взех и една поставка, но ми беше супер неудобно с нея  Rolling Eyes Пък и Маги я къпеше таткото основно и не му трябваше. Сега сигурно пак ще си взелне в тази роля  Crazy
Ако нямах ваничка, щях да си взема тази
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3183
Много е компактна и мрежичката отгоре е много по-удобна от стойка  Peace В Джъмбо я има на доста по-сносна цена - о/о 60-70лв  Peace
Аз сега може даси потърся едни надуваеми подложки, които се ползват както мрежичката в тази ваничка. Търсих и с Маги, но тогава не намерих  Rolling Eyes

Дума, зависи от бебето. Маги се въртеше до последно. Всяка седмица, като ходих беше в различна поза  Laughing Елито за сега е главично, ще видим как е края на януари  Grinning

Белла, заглавията са страхотни  Peace Особено първото. Но то май  по-добре да го оставим за края на януари примерно  Grinning

# 258
  • София
  • Мнения: 5 758
Даниелка, миличка, много прегръдки и от мен!  Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 69
Danielkka Hug Hug Hug желая ти бързо възстановяване и скорошни  EFP ние сме с теб  love001

# 260
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Даниелка, силна прегръдка и от мен!
Връщам се от ЖК сега. Хемоглобина пак е надолу-97-и ще пия желязо. И започвам да се притеснявам с това ниското кръвно. Ако се наложат упойки какво ще правя-то е 90/60 Thinking Иначе пулса беше 140, акушерката каза, че е екстра. Понеже не знаех, че ще ми вземат кръв / а и прегледа беше от 15 часа/, така хубаво бях хапнала, че кой знае каква захар ще излезе. И ми направиха забележка за килограмите-3 за 1 месец. Ми ко да прая, глад мори добитъка Rolling Eyes

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Даниелка Hug и от мен.
Есме кво те притеснява хемоглобина и моя е толкова. Абсолютно нормален си е 2-3 стотни от допустимото е нищо.
Аз днес си напазарих някой неща. Пихме кафенце с Белла и най накрая се снимахме двете. После ще кача снимки да ни видите. Заглавията  и на мен ми харесаха, ама казвайте и вие, че нямаме нито едно като идея за предстоящи заглавия.
За вестителките мога и аз да бъда, ако няма вече кой толкова да е - и аз съм насреща.

# 262
  • Мнения: 105
Даниелка, присъединявам се към останалите момичета  Hug Дръж се и скоро чакаме добри новини от теб  Hug
shushi_13 какви са цените сега във Вита? Аз мисля да раждам там и ще съм секцио.
нормално 1700лв, секцио 2100лв, но абонамента за следене на бременността не е променен 520лв си е.

# 263
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО КЪСМЕТ ДА ВИ НОСИ ИМЕТО! moresmile
Белла страхотни са именцата за темата, много ми харесват!
Аз искам да ви се похваля, че бебо вече има първа дрешка-с мъжо влезнахме в Зара, че е до нас на бул.България, а там дрешките са много сладки (нищо че има повече като за момиченца) и не са много скъпи-намалени са сега. Та като се залепих и оп-купих едно сладко синичко плетено гащеризонче. newsm68
Искам специално да благодаря на раждалите мами за помощта, която ни оказват(поне на мен), тъй като аз съм като в небрано лозе и благодарение на вас се ориентирам в ситуацията Embarassed   bouquet
Относно именцата на бебо-още не сме съвсем ориентирани-мъжът ми харесва "Мартин" и на мен ми допада, още повече че през март го очакваме Wink Но аз май повече харесвам "Кристиян" и май ще водим още преговори, за да стигнем до консесус  friendshipИмаме и женски именца, че то, да не стане някаква изненадка baby_neutral
Относно кризата с "топлото" - момичета включвайте печки и се топлете, да не вземем да се изпоразболеем сега.Дано да не стигне до там, че да спрат и топлата вода, че тогава ще е много гадно. Ние, когато се нанесохме в апартамента и се оказа, че няма ТЕЦ и всичко е на ток (имаме някакво смешно таванско отопление, което строителят е слагам, дето незнам и за какво е), малко се чудихме какво ще правим, но сега се чувстваме по-добре-само ток и студена вода плащаме и сметките не са големи.
Ако знаете, в нас на гости е един приятел и с мъжа ми играят на плей стейшън (деца, какво да ги правиш) и се хилят и крещят все едно имам един куп деца в нас Shocked Laughing baby_neutral
 

# 264
  • Мнения: 2 495
Ауууу, как щях да забравя:
Честит имен ден на ivelina, и на всички останали!Да сте живи и здрави!
Даниелка, кураж миличка ! Praynig Hug

# 265
  • Мнения: 671
Къде отидоха всички??
Така и не се свързах с лекарката ми. Не си вдига телефона и това е  Sad. Поразмина ми корема, стискайте палци да не ме заболи през нощта. Утре сутринта сме на ЖК.
Ние сме решили живот и здраве малката да се казва Ангелина, кръстена на Кико на баба му. Кико като бил малък и обещал да кръсти на нея, защото никой не бил кръстил. На мен ми харесва, а и бабичката е готина, работлива и чиста, не като майка му  Rolling Eyes
На галено Али или Аля ми харесват. Утре и аз мисля да отида до някой детски магазин, само дано новините след прегледа са добри.

# 266
  • Мнения: 267
[
Все се чудя , ако примерно сега бебето е на долу с главата  още 3 месеце ли ще седи така и няма да се обърне отново? newsm78 Щото аз като съм на 30 март то са си направо 3 месеце и кво все така ли ще седи или още ще си се въртят не знам!


Имай предвид, че нашето бебе, откакто приключи с
 позата,  "едвам различимо бобче в матката", от 3ия месец нататък винаги е в една и съща поза на ехографа - с главата надолу. Струва ми се невъзможно за толкова време да не се е въртял, нали казват, че като е малък и с толкова място постоянно плуват, но е факт, че на всяка консултация е надолу. Не, че е гаранция, но щом и в напреднала бременност е така, сигурно така и ще си остане.

Я кажете за ваничките - а трябва ли да са такива с отпушалка отдолу, за да се източва водата и да се изплаква след това с чиста?

# 267
  • София
  • Мнения: 5 285
rossykv и всички дреуги, които не запомних: честито ви на именниците   bouquet

rossykv, следващия ми час е за 20.01.2009 г. и тогава ще ми издадат болничния със задна дата, защото, не знам дали видя дето съм писала вчера, но ПАК ми смениха термина и така се оказа, че съм на работа само до 16-ти вкл.  #Crazy

dyMa, ами и аз се записах при Гергов, препоръчаха ми го. Обаче мисля, че няма да раждам с избор на лекар, защото сме мнооого зле финансово покрай тези бъдещи болнични (2 месеца без заплата не е шега работа). Каквото сабя покаже май ще стане, пък дано съдбата е по-благосклоннна този път (ако не съм ви споделяля, живея втория си живот, след като за една бройка да ме изпуснат при една операция на черния дроб  Whistling ) То малко остана вече, записаха ми ГСМ-а, предполагам, че ако изследванията ми не са добри, ще се обадят. В крайна сметка внасям седем години осигуровки на пълна заплата, поне сега да ги ползвам Simple Smile

DanielkkaHug Кураж  Praynig

Относно щъркелите, понеже съм си раздала ГСМ на доста народ покрай срещите, който и да ми се обади, ще намеря начин да пиша, ако ще и мъжчето да замоля. Само ако аз самата не съм в родилното, ще стане чак вечерта, когато той се върне от работа, ама толкова мога да предложа... "Новият" ми термин е 4 март, а "старият" е 11 март  Whistling

А за отоплението... ние ползваме само топла вода от ТЕЦ, иначе се топлим с маслен радиатор и се обличаме повечко. Дано до Буболечко да се оправи всичко.

# 268
  • Мнения: 267
Привет и от мен.честит имен ден на всички празнуващи
Ние чак в петък сме на преглед,много далече ми се струва  ooooh!
За името и ние от 100 г сме го избрали - Крис ще е ,на никой няма да е кръстен,просто с таткото мн ни харесва това име,а ако има изненада  най - любимото ми женско име е Далия.И като казах изненади,днеска една мама ми разказваше как ходила 6 пъти на 4д докато била бременна и било 100 % момче,но накрая родила красива момичка така че...
И аз много искам стийм моп,но само лоши отзиви чувам за него  newsm78

# 269
  • Мнения: 422
Да се включа и аз за имената - още не мога да реша със сигурност. Колебая се между Калоян, Деян и Валери.

Общи условия

Активация на акаунт