На концерт в чужбина с чужда жена

  • 8 612
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 726
Аз бих говорила с приятеля си и бих го заплашила , че ще кажа на жена му, но естествено, не бих го направила наистина. Ще се надявам да се вразуми  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 708
Tristan77, според мен помага на приятеля, чиято постъпка не одобрява - все пак той го моли за помощ, а не жената.
Приятелят отива някъде си, но явно има и някаква отговорност и моли за помощ.
Разбирам логиката ти, но това означава да прави нещо и да се тормози.

# 32
  • sofia
  • Мнения: 176
Посредникът може и да е л....но, но когато всичко излезе наяве, аз бих намразила и тези, които са знаели, а не са ми казали...

# 33
  • Мнения: 1 447
Имам чувството,че нямаш смелост да кажеш на въпросната дама въпреки,че не виждам смисъл да го правиш,ама ти си знаеш най-добре и знаеш,че тя чете тук в ДИС и пускаш темата ,за да може да се сети мадамата.
Не мисля,че трябва да се бъркаш в техните отношения.Всеки има глава на раменете и сам преценя действията  и постъпките си.

# 34
  • Мнения: 35 970
Посредникът може и да е л....но, но когато всичко излезе наяве, аз бих намразила и тези, които са знаели, а не са ми казали...

а варианта, при който те намразват, защото си казал?

ситуацията е куца, аз бих си замълчала, защото съм влизала в подобни дилеми няколко пъти и винаги съм си мълчала, защото не е моя работа да развалям семейства

пп да не говорим, че съм и преживяла подобно нещо - нечий 'доброжелател' се пробва да ми развали семейството, но уви - удари на камък  Grinning

# 35
  • sofia
  • Мнения: 176
Ами аз бих оценила повече куража да ми каже, отколкото малодушието да премълчи. И според мен, премълчаващият автоматично става съучастник.

# 36
  • Мнения: 35 970
да ти кажат може да направи нещата по-тежки от това да не знаеш
и е коректно да не намесваш приятелите си, особено ако са общи, в подобна ситуация

пп ами ако пък тези двамата не са любовници? съсипваш семейство  май, а  Tired

# 37
  • sofia
  • Мнения: 176
То май си стана като личен разговор, ама...семейството го разваля съпругът, който лъже. А аз говоря от позицията на жена, поставяна в ситуацията "овца в мъгла" и никой не се намери да ми каже. Е, мразех ги, защото са ме гледали в очите и са лъгали. Осъждам измислената командировка. Разтревоженият не е нужно да казва, че са любовници, защото не знае, но че я лъже, мисля, че все някой трябва да я "светне". Или поне се надявам, че вече съм заобиколена с хора, за които моето лично щастие е по-важно от един вид социалното им лицемерие. Дори и с цената на нашето приятелство, да ми отворят очите. Извинете за дългия пост.

# 38
  • Мнения: 35 970
е, аз пък го казвам от позицията на жена, на която й го казаха  Laughing

и като човек, който веднъж е казал

и като човек, който много пъти си е мълчал

май само в твоята ситуация не съм била  Grinning

може би се успокоявам с факта /който всъщност не мога да докажа  Laughing/, че близките мои и общи приятели не бяха замесени/знаещи

# 39
  • Мнения: 4 068
Баси! Добре че мъж ми не слуша метъл или някакъв си там специфичен стил.
Кофти е ситуацията няма спор. Дали да кажеш? Не знам. Аз бих искала да ми кажат и не бих намразила казалия ми след това. Дори и да не са любовници явно мъж и я лъже, че е в командировка, а всъщност е съвсем другаде, което автоматично значи, че има нещо гнило в Дания. Не винаги самия любовен акт е изневярата. Лъжата също е достатъчно голямо предателство, от което също жестоко боли и трудно се прощава и забравя.

# 40
  • Мнения: 274
Аз пък не мога да разбера, защо дума не казвате за жената на фена на метъла или там квото е?!?!? За да я лъже, значи има причина, нали? Кой знае ква е? Може да е изтрещяла лелка, може да му е слагала рога с години на ред, всичко може да е?

А и за любителката на метъла или там квото е, пак нищо не казвате...Очевидно и тя има семейство. И тя лъже. Даже съм склонен да мисля, че тя е в основата на всичко. Приятелят на Разтревожения очевидно е станал жертва на нимфоманка-интелектуалка.

# 41
  • Мнения: 17 546
Винаги ще е виновен този който е застанал между двама души, които са семейство!  И да се разберат и да не се, все ти ще си виновен Разтревожен. Освен, ако това не те притеснява, защото целите ти са съвсем други от обявените тук. Не се бъркай! Съвет, от опит. Peace

# 42
  • Мнения: 274
А и е много важно все пак на къв концерт ще присъствуват. Има музика, която принципно харесвам, но като я послушам 2-3 часа  и после по цяла седмица не ми се чука. А има такава, която от първият до последният акорд ме кара да мисля секс. Ако има нещо под ръка в такъв момент - няма прошка , заклевам се.

# 43
Кой българин ще натовари приятеля си да помага в домакинството? Аз досега такъв смотльо не съм срещала. По-скоро жената да впрегне всичките си приятелки и роднини. Приятелите на мъжа най-много да изпият целия алкохол в къщата им.

# 44
  • Мнения: 127
Кой знае ква е? Може да е изтрещяла лелка, може да му е слагала рога с години на ред, всичко може да е?

Може да са се разбрали помежду си, че това е приемливо - да кривнеш от правия път, а съпругът все пак да не иска да огорчава жена си с този факт.
Може отдавна да са се споразумели, че външните афери са в реда на нещата.
Може жената да изревнува от мъжа, защото е хвърлила око на спътницата му и тайно се е надявала тя да забележи нея, а не него.
Може да се нервира, че заради малкото си дете не може да отиде на тоя концерт и само да й стане криво, че мъжът й все пак ще ходи.
Може изобщо да не й дреме, а посредникът да й досади.
А може и да получи удар от шока, защото е ужасно да ти казват трети, външни лица нещо, което би трябвало да знаеш от най-близкия замесен.
Никога не може да се знае кой вариант е правилният. Затова се и мълчи...

Общи условия

Активация на акаунт