Злопаметни ли сте ... ?

  • 3 620
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71

както се оказа - мекотели.

П.П. Сори за спама

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Много съм злопаметна. Не давам втори шанс на човека след това. Надявам се да помъдрея достатъчно и да се науча ако не прощавам, то поне да подминавам такива ситуации.

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 855
Да, да. Яко злопаметна съм. Прощавам, но не забравям.  newsm75 newsm75

и аз съм същата!

# 18
  • Мнения: 54
  Не съм злопаметна и отмъстителна. Даже сама се учудвам на себе си. Не мисля, че трябва да съдим хората особено, когато не сме се опитали преди това да ги разберем и да се поставим на тяхно място.
   Понякога човек може да изгуби много време, години дори и да се лиши от куп приятни мигове с приятели и роднини само заради криворазбрано чувство на обида. За да зачеркнеш един човек от живота си първо трябва много трезво да си изясниш ситуацията и обстоятелствата.

# 19
  • Мнения: 2 759
                       Имам си една граница, и за малкото прекрачили я, съм много злопаметна. За другите ми минава до 5 минути. Ако имам далавера да се цупя, мога да го правя и по-дълго.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Злопаметна не съм. Само от време - на време се подсещам за лошите неща, които са ми причинявали някои хора и в такива моменти ме хваща яд, че не съм злопаметна и не съм си отмъстила, или поне да се разсърдя на човека, но обикновено е минало вече...

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Злопаметна и леснопрощаваща.

# 22
  • София
  • Мнения: 978
Аз съм най-злопаметното двукрако на планетата. Хич и непрощавам, но понякога лицемернича. Помня някои неща дори от предучилищната си възраст

# 23
  • Мнения: 1 447
Аз ще кажа не,не съм.Но кой ще ми повярва?
Аз, защото и аз не съм.

# 24
  • Мнения: X
Помня като слон, но не със зло. Достатъчно си изживявам емоциите във момента на случката, за да ми остане излишно количество злоба, което да трупам със времето. Но имам една друга отрицателна черта- трудно се примирявам със несправедливо отношение към мен самата или към някой друг , това е едно от нещата, които ме карат да страдам много , знам, че е глупаво, но е по-силно от мен, винаги търся някаква причина за несправедливостта, а тя като че ли е едно от най-нелогичните неща, които могат да се случат.

# 25
  • Мнения: 2 388
Притежавам услужлива злопаметност.

# 26
  • Мнения: 2 032
Злопаметно ли ще е да отбележа, че такава тема вече имаше?

# 27
  • Мнения: 790
Злопаметна съм, но на практика не ми се е случвало нещо толкова "зло", което да ме гнети.

Всяка друга ситуация първоначално ми се е видяла като голяма несправедливост спрямо мен, след известно време идва фазата " е, и аз не бях съвсем права", често идва и друга фаза - " не съм била справедлива".

 И тогава - дано другият да не е бил много злопаметен.

# 28
  • Мнения: 2 448
Да, за непростимите неща съм злопаметна, никога не ги забравям. И не само, че не ги забравям, но и в подходящ момент вадя дивиденти от това, което помня.
Ако простя, значи съм забравила, такива неща прощавам, но не забравям не ги разбирам. За мен прошката включва и забравянето на лошото.
Лошото е, че лесно прощавам, но на много малко хора.

# 29
  • Мнения: 92
В момента да!!!

Общи условия

Активация на акаунт