Злопаметни ли сте ... ?

  • 3 617
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 387
злопаметна и отмъщаваща...не веднага, но на време...и най-лошото е, че не мога да лицемернича, така и не се научих...винаги ми личи, като някой нещо ми е направил....

# 31
  • Мнения: 654
Да. Прощавам, но не забравям(като ВМРО) Laughing

# 32
  • Мнения: 4 737
Понякога и за огромно мое съжаление. Иска ми се да не причинявам на мозъка си подобни низки терзания ама...

# 33
  • Мнения: 2 199
Да злопаметна сам, че и дълго помня  Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 4 668
Злопаметно ли ще е да отбележа, че такава тема вече имаше?
Не , напълно в духа на темата ще бъде .

Но аз като злопаметна , съм забелязала , че Алиса се появява във всички мои теми със смешни опити да бъде оригинална и да се заяде леко ...
Но понеже ми е все тая , защото комплексирани лелки не ми правят впечатление и не ми пречат , не казвам нищо друго , освен , че съм просто злопаметна  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 316
Да, злопаметна съм и то до толкова, че помня с години, докато дойде удачния момент да си го върна!

# 36
  • Мнения: 2 035
Много...  Tired

# 37
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Да,злопаметна съм и то много!Склонна съм да прощавам,но пак помня,помня,помня иии... натяквам Mr. Green

# 38
  • Мнения: 118
Не съм злопаметен , записвам си !

# 39
  • Мнения: 1 520
Аз съм си злопаметна 100 % , освен , че съм Скорпион  Simple Smile Лошото е , че веднъж отпиша ли някой , който ме е засегнал , той става персона нон - грата завинаги ... Не съм човек на втория шанс , нито обичам да слушам обяснения , защо се е стигнало до там ...


Абсолютно същото.
Дори и не толкова за прецакване. Направи ли ми някои лошо впечатление още първия път - няма комуникация. Отсвирвам го от всякъде.

Подобни слушам, по-скоро от клюкарски интеррес сигурно. Но и да ми обясни, и да ми мълчи - аз съм си на моето, и той вече е затоврена книга. Не ме интересува никаква комуникация или приятелство с него. Разговори - само колкото се налага.  Peace

 Това ми качество не ме натоварва особено.
Не мисля защо и към кого съм злопаметна постоянно. Като прекъсна комуниакцията с поодбни образи, просто не се натоварвам. И всичко е приключено.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 23:16 от SmaRt

# 40
  • Мнения: 27
Злопаметна съм, но не мога да бъда отмъстителна или лицемерна...едното не си струва, а другото не ми е в природата... както някой беше писал "...престават да съществуват"

# 41
  • Мнения: 2 032

Но аз като злопаметна , съм забелязала , че Алиса се появява във всички мои теми със смешни опити да бъде оригинална и да се заяде леко ...
Но понеже ми е все тая , защото комплексирани лелки не ми правят впечатление и не ми пречат , не казвам нищо друго , освен , че съм просто злопаметна  Twisted Evil

Надявам се, че си забелязала също така, че на простотии не отговарям.
Просто им гледам сеира.

# 42
  • Мнения: 60
Да. И си отмъщавам при първа възможност. Даже на скоро ми се отдаде случай да си "го върна" на една дружка, която ме обиди жестоко преди около 2 години  Twisted Evil . Тя едва ли помни, но я заболя както мен тогава ( надявам се )  Crossing Arms
Не ме е срам от това ми качество. Даже предупреждавам хората: "Внимавай, злопаметна съм!"

# 43
  • Мнения: 5 940
Не. Помня, но не мога да го определя като злопаметност, защото тя изисква липсата на прошка, отмъщение и пр. Все неща, които никога не са ми били необходими, за да се чувствам добре.

# 44
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Зависи кой, как и с какво ми е навредил или ме е засегнал, т.е. може да се каже, че съм избирателно злопаметна.
Вредите, нанесени ми от определени хора ще помня цял живот, някои вече ги застигна и възмездието.
На любимия си съм простила и непростимото.

Общи условия

Активация на акаунт