За раздялата с любов

  • 4 838
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз предпочитам да го прасна с "Братя Карамазови" по главата, докато спи.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хора, прекалявате с личните съобщения и задръствате сървъра.
Тедо и Ал са свободни, но си има ред, записване и прочие.

При Дона.

И, за да не е гол спам, да си напиша, че тактиката на Ал е брилянтна и в момента за по-добро не се сещам, наистина.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 16:58 от Reza

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу, оставям ти децата, мъжа и манджата, merci  Hug
Виж, аз взех Тедо за момента, но и твоя мъж в добавка не ща. Нито манджите, все пак мисля да ям по ресторанти.

Цитат
Аз предпочитам да го прасна с "Братя Карамазови" по главата, докато спи.
Личи си интелигентната закваска. Ако не Карамазови, винаги може с Война и мир или енциклопедията от А до Я заедно.

# 18
  • Мнения: 516
А може просто да му посипеш манджата с татул.

# 19
  • Мнения: 2 759
                        Бяла и добра му позволявам да замине сам на двудневна почивка преди Коледа. Изпразвам почти напълно апартамента. Той се връща и намира единственото останало там: кръгла маса с красива блестяща покривка с цвят на диамант (чистота I1, цвят Н), ваза с току разцъфнали червени рози и  пликче. В пликчето - два реда, набързо надраскани върху парфюмирана хартия, пастелен цвят: 'Страшно много те обичам, но не мога повече така.'. Подпис: номера на банковата ми сметка. Бързо и чисто. Не ми е нужен, за да се изнеса. Единственото, което би ми липсвало, е да плачем заедно (от любов) в момента на изнасянето, но мога и да мина без това, ако толкова се налага.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А може просто да му посипеш манджата с татул.

С татул е мъчително.
Може омлет с подходящи гъби, а след като двамата изживеете този духовен експириънс и се отворите чакрите, разбирате че така всъщност е по-добре.

# 21
  • Мнения: 765
 Темата е перфектната раздяла, татула се вписва това определение, но ще се наложи да се видиш с всички роднини, а това перфектната раздяла го избягва.
 Братя Карамазови е добре и не е меркантилно, обаче е малко "предразделно" (идва от "предигра").
 Писмо на масата? Да, Ангел! Перфектно.

# 22
  • Мнения: 2 161
Идеалната раздяла е без крясъци,без викове,мъжът да си тръгне само с банковите извлечения.Защо му е вила,защо му е апартамент,след като няма да я има тази,за която ги е създавал.Аз познавам поне двама капитани на кораби,всичко оставили на жените си след развода,всич-ко.Обаче казвам му на моя човек,колко са благородни,как не им пука за нищо,и как очаквам от него същото,ако един ден,евентуално,нали...А той,грубиянина му с грубиянин,ми казва:Аха,ти точно ще завършиш в жълтия труд!На втора страница Ф.Д. от В. е отрязъл главата на съпругата си А.Д. също от В.И заключава:на маймуна мен няма да ме направиш,аз не съм еди кой си,дето жена му...Внимавай в картинката!Ще ти резна главичката,ще подпаля всичко и (тук вече се изказва много цинично изобщо за живота)
То с такъв човек как да се разделиш цивилизовано?А външно изглежда толкова добре и прилично.

# 23
  • Мнения: 4 300
Подготовката за идеалната раздяла започва още с началото на връзката ви. Никакви лели, вуйни, тетки, тъщи, свекърви и вся осталная сволоч. Че иначе почвам да мисля повече за тяхното отношение към раздялата отколкото моето. А и ненавиждам въпроса "Защо".
Идеалната раздяла е между хора с равно имущество, в краен случай такова кратно на две. Между трезвеници, иначе отнема много да се напият от мъка, а и аргументите са с един по малко.
Случва се или когато съм още млада и красива, или когато съм толкова стара, че не ми пука за никой.

Още ще допълвам, като си дойде Милото ще ми хрумнат още аргументи  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 822
Изобщо не разбирам, защо трябва да се стига до физическа раздяла...
Какво пречи да продължим да си живеем като съквартиранти. Пак интелигентно... Неговото е общо. Моето си е мое. Без сцени и претенции. Може би само, ако има друга, да не я води в общия ни дом. Заради детето все пак... Така духовната раздяла протича по-плавно. Особено ако вече е заформена някаква зависимост, примерно към полагащия се за деня малък семеен скандал...
А и някак на самочувствието ми ще му е по-добре като гледа, как с всеки изминал ден малко по малко му изцеждам силичките... Раздялата е най-лекият път, Барабалекс, почти равносилен на бягство. Ти си силна жена. Притисни го и го дръж здраво...

# 25
  • Мнения: 2 759
...Писмо на масата? Да, Ангел! Перфектно...
                      Все пак имай предвид, че е много важно писмото да го разчувства дълбоко, ако не и разплаче. А дали сте се разделили с любов ще познаеш, ако ти донесе масата, с покривката и вазата в новия апартамент, с аргумента, че си ги забравила. Те това е то истинската любов.
                     niara, а да останеш не е ли всъщност мазохизъм?

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Още ще допълвам, като си дойде Милото ще ми хрумнат още аргументи  Mr. Green

А така, и при мен само като го видя, и малките, пропуснати елементи от плана се втъкват на мястото си, като парче пъзел в подходящата си дупка.
С невинната си физиомутра предизвиква дяволските планове да закъкрят в черепната ми кутия с още по-голям ентусиазъм.  

# 27
  • Мнения: 2
Перфектната раздяла. Някои я чакат цял живот, но не я доживяват. Свръхочакванията никога не остават ненаказани. Перфектно убийство има само в книгите. В живота винаги остават улики. Перфектната раздяла се случва на другите.

# 28
  • Мнения: 822
niara, а да останеш не е ли всъщност мазохизъм?
Е, зависи, как ще погледнеш на нещата... Може и да си е чист садизъм. Не, звучи твърде жестоко. Нека да е просто възмездие...

# 29
  • Мнения: 2 032
Това не е ли малко драстичен начин да се отървем от плюшени мечета за Свети Валентин?

Ако ще го даваме така календарно, моите съвети са:

-Да намекнеш, че замисляш сдобряване преди 8-ми март;
-След като получиш огърлицата от Картие да заявиш, че по по Първа Пролет ти е дошла нова енергия за ново начало, сама;
-По Великден да споменеш, че детето ти се струва леко унило, което обаче чудесно се лекувало на Карибите (придружено отмайка си);
-На първи май в революционен дух спретваме една малка манифестацийка пред чергилото на въпросната манекенка, с плакати, искащи връщането на силикона;
-След деня на детето до края на лятото той гледа детето, това всеки го знае.
-На деня на Съединението отново пробваме сдобряваме, за да може дискретно да пуснем в джоба му писмото до Дядо Коледа.
-За Коледа вече е писано по-горе. Единственият пропуснат елемент е, че с един удар се отърваваш и от свекърва.

Общи условия

Активация на акаунт