За раздялата с любов

  • 4 839
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447

Какво пречи да продължим да си живеем като съквартиранти. Пак интелигентно... Неговото е общо. Моето си е мое. Без сцени и претенции. Може би само, ако има друга, да не я води в общия ни дом. Заради детето все пак... Така духовната раздяла протича по-плавно. Особено ако вече е заформена някаква зависимост, примерно към полагащия се за деня малък семеен скандал...
Е че това си е жив брак бе, каква раздяла  Laughing

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз предпочитам да го прасна с "Братя Карамазови" по главата, докато спи.

А аз бих праснала Карамазов, но Владо...не брат му.  Blush

# 32
  • Мнения: 790
Размечтахте се.

Че каква раздяла е  ако не хвърляш дрехи ( и обвинения) през балкона.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 431
М, да.
Перфектната раздяла, според една моя близка приятелка, може да се реализира перфектно само с две думи- отровни гъби.
Приготвяш суфле, бяло вино, свещи и внимателно му обясняваш накрая, че в духа на старите семейни традиции, вие, от вашвто семейство не се развеждате, но понеже се налага да се разделите друг път няма.
Тихо и кротко, без драми.
И после харчиш разумно, разбира се.

# 34
  • Мнения: 2 070
Перфектната раздяла включва пожизнена издръжка и обновяване на автомобила ти поне на петилетка.

всичко трябва да е обмислено,даже и сметките за химическото

# 35
  • София
  • Мнения: 38 595
Барбалекс, съжалявам обаче не си права относно Коледата.
Тъй като и на мен ми прекипя тия дни и се замислих за раздяла, пък може и да не е перфектна.
То раздялата с Миуото, колкото и да е кротка, си е вид революция.
Та замислих се аз по въпроса за революциите.
Октомврийска, Ноемврийска, Априлско възстание, Пражка пролет...
Никой не прави революции посред зима!
Изчакайте малко до пролетта бре хора!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 783
Перфектната раздяла започва със перфектен сутрешен секс като за последно, продължава с "чао и аз те обичам" и завършва с прибирането на мъжа ми от работа.
Всяка друга раздяла за момента не ми изглежда перфектна.

# 37
  • Мнения: 2 759
...То раздялата с Миуото, колкото и да е кротка, си е вид революция...
                     Нищо подобно  Crossing Arms! Раздялата с миуото си е жертва, която ти правиш, с цел поне световен мир. Би дала всичко, за да не става така, но уви е неизбежно. А боли, защото: 'Развод - това е болезнен процес, когато амурчетата се опит … личките си.'

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 18:55 от Aнгел

# 38
  • Мнения: 654
Перфектната раздяла започва със перфектен сутрешен секс като за последно, продължава с "чао и аз те обичам" и завършва с прибирането на мъжа ми от работа.
Всяка друга раздяла за момента не ми изглежда перфектна.
АБсолютно съм съгласна.
Обичам го толкова много, че искам да му родя още едно дете.. Ако ми изневери, ще го убия, ревнувам го ужасно и все още правим секс 5 дни от седмицата (а сме заедно от 8 години).
Това е брак

# 39
  • Мнения: 3 447
Ей, развалихте хубавата темичка, значи  Laughing

# 40
  • Мнения: 5 370
Перфектната раздяла включва връчване на нотариалния акт за семейния апартамент/къща на мое име. И ключовете. Друго не ми трябва. Дори и кола мога да си купя сама. Flutter
П.С. Б....х меркантилката съм станала. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 448
Не съм се разделяла никога. До последно съм наивна и влюбена и все мен зарязват и ме оставят страдаща , самотна и нуждаеща се от утеха.  Cry

# 42
  • Мнения: 1 052
Перфектната раздяла започва с перфектния предбрачен договор.
Иначе формулата на Ал е жестока, може също така да се използват-рождените дни на детето, личният рожден ден-скъпи, ще ми направиш ли този подарък, или с тактическо поощряване на "партньора" към свобода и други по-разбиращи го жени, в който момент, той ще бъде готов всичко да ви даде, дори и последния секс, само и само за да се отърве от вас.
Това горното той ще стори с чувство за вина, коеот трябва да се използва, когато дойде време за подмяната на силикона, колата, мебелите, училището, университета на детето.
Ал, респект, аз те взимам теб.
не, че ТС не е готин, но:
а) няма да остане сам, има много МТ (Майка Тереза)
б) склонна съм към осъждане на прекалените пороци
в) от самото начало му заявих, че ако се стигне до взимане, то ще взема теб
г) това никога не би ми попречило да си пия с него. Нали е с любов?

# 43
  • Мнения: 36 001
Не съм се разделяла никога. До последно съм наивна и влюбена и все мен зарязват и ме оставят страдаща , самотна и нуждаеща се от утеха.  Cry

точно теб ли, тез луди и неразбиращи мъжове  Thinking

# 44
  • Мнения: 2 448
Не съм се разделяла никога. До последно съм наивна и влюбена и все мен зарязват и ме оставят страдаща , самотна и нуждаеща се от утеха.  Cry

точно теб ли, тез луди и неразбиращи мъжове  Thinking

За това чета с интерес, попивам съвети.
Поне от утешители не мога да се оплача.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт