За раздялата с любов

  • 4 829
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 961
да не те жаля значи Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 3 099
Боже, докато излъсквам до виртуозност перфектната раздяла, Алекс вече реализирала брилянтен авторски проект!

Ако нямаше кармични последствия, фатален енергиен модел за Милото ми се вижда най-чисто.  Thinking Сигурна съм, за няколко само години се събира достатъчно енергиен потенциал у всяка съпруга...

# 47
  • Мнения: 6 039
Идеалната раздяла е без крясъци,без викове,мъжът да си тръгне само с банковите извлечения.Защо му е вила,защо му е апартамент,след като няма да я има тази,за която ги е създавал.Аз познавам поне двама капитани на кораби,всичко оставили на жените си след развода,всич-ко.Обаче казвам му на моя човек,колко са благородни,как не им пука за нищо,и как очаквам от него същото,ако един ден,евентуално,нали...А той,грубиянина му с грубиянин,ми казва:Аха,ти точно ще завършиш в жълтия труд!На втора страница Ф.Д. от В. е отрязъл главата на съпругата си А.Д. също от В.И заключава:на маймуна мен няма да ме направиш,аз не съм еди кой си,дето жена му...Внимавай в картинката!Ще ти резна главичката,ще подпаля всичко и (тук вече се изказва много цинично изобщо за живота)
То с такъв човек как да се разделиш цивилизовано?А външно изглежда толкова добре и прилично.


Значи, Жълт труд викаш? Ще следя публикациите.

# 48
  • Мнения: 54
                     Той се връща и намира единственото останало там: кръгла маса с красива блестяща покривка с цвят на диамант (чистота I1, цвят Н), ваза с току разцъфнали червени рози и  пликче. В пликчето - два реда, набързо надраскани върху парфюмирана хартия, пастелен цвят: 'Страшно много те обичам, но не мога повече така.'. 

Това ми напомня на момент от книгата ,,Знахар". Като в добавка към това в книгата събитието
се случваше на годишнина от свадбата. Мъжът беше много известен хирург. Връща се в къщата с огромен букет рози и мисля, че беше кожено палто и заварва... гореописаното.  Това е перфектната раздяла в случай, че жената е решила да му остави всичко.

# 49
  • Мнения: 2 759
...Това ми напомня на момент от книгата ,,Знахар"...
                      Пфу, изкопирали са ме, ако е написано след 90-та  Crossing Arms.

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Накарахте ме да мечтая.  Laughing Никога не съм имала раздяла с любов. То са били драми, ужаси, заплахи ("А аз щях да се оженя за теб!") и пр.  Laughing
Затова старото и  патило би направило само едно - отива да си купи цигари и се обажда от някакви екзотични острови за да каже: "Не се притеснявайте, много съм добре." Mr. Green
Проблем: Старото и патило не пуши и фактът, че отива за цигари, би бил твърде съмнителен. За дона не (той е свикнал с лудата си изгора), но за троловете... Thinking
П.П. Големият трол: "Мамо, колко пъти си се женила досега? Десет?!" Shocked
Донът (с неприкрита надежда в гласа): "Засега се е женила само два пъти."

# 51
  • Мнения: 3 268
За съжаление и най-милият мъж се превръща в чудовище,когато го изоставиш.Веднъж един такъв много влюбен и мил щеше да ме убие.Чисто физически говоря,не се шегувам.Тръгна в насрещното движение със 100 км в час.И тъй като оцелях по чудо,той все пак уби себе години по-късно.

# 52
  • Мнения: 3 447
Затова старото и  патило би направило само едно - отива да си купи цигари и се обажда от някакви екзотични острови за да каже: "Не се притеснявайте, много съм добре." Mr. Green
... или "Абе в последния момент реших да сменя цигарите с пури"  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 54
Изобщо не разбирам, защо трябва да се стига до физическа раздяла...
Какво пречи да продължим да си живеем като съквартиранти. Пак интелигентно... Неговото е общо. Моето си е мое. Без сцени и претенции. Може би само, ако има друга, да не я води в общия ни дом. Заради детето все пак... Така духовната раздяла протича по-плавно. Особено ако вече е заформена някаква зависимост, примерно към полагащия се за деня малък семеен скандал...
А и някак на самочувствието ми ще му е по-добре като гледа, как с всеки изминал ден малко по малко му изцеждам силичките... Раздялата е най-лекият път, Барабалекс, почти равносилен на бягство. Ти си силна жена. Притисни го и го дръж здраво...

Имаше една такава тема преди време. Всеки си има любовник и не се разделят, докато мъжът не се разболява сериозно и позволява на любовницата си да идва всеки ден, а жената през това време да излиза.Тогава всички я упрекваха защо е позволила този фарст да съществува толкова дълго.

# 54
  • Мнения: 3 268
Евала на любовницата.Повечето биха избягали в такъв момент.

# 55
  • София
  • Мнения: 395
За мен грандиозната раздяла е "Войната на сем. Роуз"
А перфектната е от "Двама мъже и половина".

# 56
  • Мнения: 212
Не мога да разбера защо всеки път като се спомене Барабалекс и винаги свързвате с нея Антонио.
Да не би да имат някаква роднинска връзка двамата.  newsm78
Мислех си да не са съпрузи но това ми се струва твърде невероятно така че го отхвърлих като вариант. Остава да са някакви роднини...

# 57
  • Мнения: 2 759
...Мислех си да не са съпрузи но това ми се струва твърде невероятно така че го отхвърлих като вариант...
                         Абе моля ти се  Stop. Даже бях гледала нарочни снимки, уж от сватбата им, но никога не се вързах  Naughty.

# 58
  • Мнения: 3 268
Да,роднини са,но нямат кръвна връзка.

# 59
  • Мнения: 4 300
Че кое й е хубавото на раздялата от Двама мъже и половина? Всеки път ми се свива сърцето за миличкия Алън  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт