За секса след раждането

  • 3 392
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 959
Направихме го на 30ден, въпреки че мъжат ми много се притесняваше, но аз бях решила да опитам. Небеше зле, но не беше и като преди.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
При мен всичко беше наред и на 20-25 ден го направихме. Малко ме беше страх ама се престраших и беше супер. Леко раждане ти пожелавам!
И ние така-беше третата седница след секциото, но на мен лохиите ми спряха много бързо/въпреки, че затова ми биха инжекции в родилния дом-още на третия ден изведнъж спряха, а това не беше добре. После пак тръгнаха, но не особено много Laughing/

# 47
  • Мнения: 3 146
При мен всичко беше наред и на 20-25 ден го направихме. Малко ме беше страх ама се престраших и беше супер. Леко раждане ти пожелавам!
И ние така-беше третата седница след секциото, но на мен лохиите ми спряха много бързо/въпреки, че затова ми биха инжекции в родилния дом-още на третия ден изведнъж спряха, а това не беше добре. После пак тръгнаха, но не особено много Laughing/

I nie taka - i beshe mnogo hubawo!!

# 48
  • Мнения: 278
Сега като ви слушам, и на мен ме беше спряло преди 2 седмици, но се наложи да излизам сама с количката и доста я вдигах, а тя не е от най-леките - та вечерта пак ми трагна и още не ми е спряло.

Общи условия

Активация на акаунт