Алергия от памперса?

  • 15 034
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 529
Не знам от какво е при вас, обаче при дъщеря ми се получи единствено и само от пелените "Слийп&Плей".
Доста кремища измазахме първия път, докато се усетим  ooooh!
Имах си едно впредвид, тогава, че може да е от пелените...
След няколко месеца  Embarassed пак купих малък пакет от същите пелени (много са готини, тънички, лекички Rolling Eyes) - историята се повтори, само че този път имах повече отговори, а и знаех с какво да мажа.
Трети път такива - не взимам Peace

# 61
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Защо не смените марката памперс?
Peace
Никога не съм бърсала с мокри кърпи, винаги измивам Naughty

# 62
  • Мнения: 249
Искам да ви попитам, при нас пъпчици не се появиха, но кожата в областта на памперса и се обели навсякъде. Ползвахме Памперс, но не Слийп&Плей. Това от какво може да е, сега сме на Хъджис, но са и доста плитки и често е мокра. Ползвам кърпички за дупето на Памперс, Сензитив, белите опаковки.

# 63
  • Мнения: 2 013
Искам да ви попитам, при нас пъпчици не се появиха, но кожата в областта на памперса и се обели навсякъде. Ползвахме Памперс, но не Слийп&Плей. Това от какво може да е, сега сме на Хъджис, но са и доста плитки и често е мокра. Ползвам кърпички за дупето на Памперс, Сензитив, белите опаковки.

На моята дъщеря от тези кърпички и излизат пъпчици.Отначало мислехме,че се дължи на памперсите (ползваме Pampers),но опитахме и други марки,а положението не се промени.После смених марката на кърпичките и проблема изчезна.
Сега ползваме на Nivea Baby и нямаме проблеми.  Peace

# 64
  • Мнения: 2 803
Защо не смените марката памперс?
Peace
Никога не съм бърсала с мокри кърпи, винаги измивам Naughty
Peace И аз така.

# 65
  • Мнения: 2 447
Малкия така муи се зачервяваше дупето от мокрите кърпички.Смених хиляда марки докоато открия такива които да стават.Единствено едни на Нивея и на Евент му понасяха.От тогава досега ползвам само тях и проблем не съм имала.
За първи път се изрина от кърпичките на Памперс.

# 66
# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз бих сменила марката памперси и кърпичките.Бих мила по-често и по-малко ще използвам кърпички.В гънките мажи по-често с овлажняващи и подхранващи млека и лосиони.

# 68
  • Мнения: 249
Благодаря момичета, при нас се оказа от памперсите, след смяната на Pampers се оправи малката  Peace

# 69
  • Мнения: 126
е значи заключението какво е ,излиза че памперсите на Памперс правят алергия.

# 70
  • Мнения: 2 447
е значи заключението какво е ,излиза че памперсите на Памперс правят алергия.
Е, не непременно.Зависи от детето

# 71
  • Мнения: 126
да може би от чувствителността на кожата на мъничетата ,НО на последък все повече новородени давам пример с поне 8 дечица на приятелки родили преди месеци ,а и маики отишли да пазаруват и не намират от памперсите които ползват ,и взимат "ПАМПЕРС"пак малките пъпчици са там .Факт е че при спирането на ползване на "ПАМПЕРС"всичко се оправя.Чета че има недоволни и от кърпичките.Знам ли,има нещо което дразни кожата newsm78

# 72
  • Мнения: 2 447
Аз лично не съм доволна от кърпичките им.Обрива се от тях,обаче от памперсите им нямам оплаквания.

# 73
  • Мнения: 2 376
А пробвали ли сте памучните пелени? Ние по едно време ги ползвахме, бяхме супер доволни, но госпожицата бързо израстна гащичките. Сега мисля пак да ги пробвам.

# 74
  • Мнения: 9 449
Пробвай с някоя друга марка памперс.

Общи условия

Активация на акаунт