Любители на котки - тема 17

  • 34 676
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Nedialka_81, добре дошла Hug
Taralej, предишният ми котарак обожаваше да пие вода от чешмата. На Кетя не и е идвало на ума още да се пробва Simple Smile

# 346
  • Мнения: 1 027
Теди, колажът е супер   bouquet  Hug
Nedialka_81, добре дошла! За коткопристрастени, винаги има място Simple Smile))) Hug Много са готини котьовците Heart Eyes
Месечинка, спука ми се смешката, като видях Кетя в чекмеджето  hahaha Голяма шеметка е  Laughing
Мика, много ти е красива пухенката  Laughing
Общо взето чудесни снимки видях Hug
Утре или вдругиден ще пусна нови снимки на Пуфенцето
Целувки за всички и хубав ден!

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 723
Сега хвърлих оче на албумчета и всички писанчовци и писани са страхоти Hug
За мен гледката на майка с бебетата и винаги е бела страшно успокояваща  и
умиляваща.
А допира до пухкавелчовците ми носи душевно равновесие и хармония.
Сега за моите бебета се грижат родителите ми и понеже аз съм ги разглезила до безобразие
само се оплакват Laughing
Джеки малкият лигльо само се навърта около вратата и иска да влиза вътре.
Баща ми го пуска и той се изляга до печката с купичка мляко пред него.
Сестра му е по-независима,но той си остана бебето ми.

# 348
  • София
  • Мнения: 5 734
При нас ще има промяна на снимките.Половинката недоволна от моя избор Crazy

# 349
  • София
  • Мнения: 1 825
Лелеее, тези мъничета ще ги изям.
http://www.oktomvri2008.snimka.bg/album.php?album_id=307350&pid=10159302

Момичета, проблема на Бени с ушите продължава и май се задълбочава, въпреки, че капахме 2 вида капки, които в началото уж помагаха. Сега отивам да му вземат проба и да я изследват. Дано след резултата лечението да е ефективно, че ми писна да го гледам с мазни и мръсни уши.

Тед, мислила ли си да го лекуваш хомеопатично? Един ветеринар-хомеопат излекува моя Кьорчо от цистит само с една капка от едно хомеопатично лекарство. Знаете колко често получаваше кризи и чишкаше кръв, от тогава не сме имале проблеми. Въпреки че години наред се лекувам хомеопатично все си мислех, че това е неприложимо при животните, защото не могат да си кажат точно какво им е. Но ако стопанинът си познава добре любимеца и го наблюдава внимателно очевидно няма невъзможно за хомеопатичното лечение.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 12:25 от Емел

# 350
# 351
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Маусбени, първата снимка е Joy
Съчувствам ти за приема при Дюканките. Аз бързо-бързо се отказах от контакти с тях, хем не са ме ръфали. Стигаше ми да видя как се държат с другите новаци. Сега пиша в един друг форум, където злобата не се лее толкова изобилно. Като си помисля, най-голяма концентрация на злоба срещнах в уж най-благородната тема - на ДБМ.  ooooh!

Много хубави пуханчовци сте напускали.

А колажът е  newsm74 Наш зайо и той вътре. Как да му обясня, че не е котарак!

П.С. Файза съм, но си смених ника в съзвучие с настроението!

# 352
  • София
  • Мнения: 5 734
П.С. Файза съм, но си смених ника в съзвучие с настроението!
Добре,че се разконспирира.

# 353
  • Мнения: 4 116
http://renai.kicks-ass.net/tedcat/kolaj.jpg
Така вече трябва да се вижда колажа  Laughing

Eмел, за хомеопатия не мисля много. Принципно не съм привърженик, нито за хора, нито за животни. Преди години лекувах така Мони, един куп хомеопатични неща пробвахме, предписани от лекар хомеопат - ефект нулев. И оттогава като че ли се настроих  негативно към този вид лечение.  Но ти благодаря много за загрижиността  Hug

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 14:39 от Ted_cat

# 354
  • Мнения: 168
... мислила ли си да го лекуваш хомеопатично?
      Моля за координати на този вълшебник (вероятно трябва на лични)! Добрите хомеопати се намират трудно, затова и много хора имат негативно отношение. Дано не ми потрябва, но е добре да има на кого да се довери човек.

# 355
  • Мнения: 1 540
Nedialka_81, добре дошла  Simple Smile Последната снимка на спящото бебе и коте е невероятно сладка!!!  Heart Eyes

# 356
Момичета, ние сме двама любители на котаците, ама големи любители. Simple Smile
Вашите котаци са страхотни, всички, всички! Да са ви живи и здрави! Толкова е хубаво, че и други хора споделят голямата ни обич към тези животинки!
Кетя е голяма муцка, сладка и всички други, разбира се! Hug

# 357
  • София
  • Мнения: 39 770
Девойки пуснете нова тема.

# 358
  • Мнения: 2 229
Леле, колко сте изписали..
Някой беше писал за кастрация на женско коте - 120 лева, това е супер завишено! #Crazy
Поне в нашата клиника за мъжки беше 25 лева, а за женски - 35.

# 359
  • Мнения: 5 317
Колко нови сладурести котета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт