Тортено предизвикателство Февруари 2009

  • 48 908
  • 848
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 5 877
На мен ми харесва идеята за миниатюрни тортички, това не съм го правила, а 3-Д торта имам в архива Simple Smile.
Торта-книга ще правя така или иначе този април, така че и това става. Театър ми е интересно, защото догодина щерката иска оперна тема за рождения си ден Simple Smile

Клеърет, ами у нас никой не ще да ги яде захарните фигурки. А ако реша да ги пазя, ще ме скъсат от бъзик.

# 841
  • София
  • Мнения: 2 113
Днес ми хрумна темата "Текстил", погледнах в списъка - имаме дрехи, дантели, плетива...Мисля си, че текстил, освен че ги включва, съдържа в себе си и още възможности - всяка идея, която може да постави на преден план имитацията на текстила като "поведение", цвят, рисунък, текстура...От една страна, е нещо, което ще присъства сходно в тортите, така че да се обсъждат общи проблеми и да изпъкват индивидуални идейни и технически решения, от друга, този текстил може да е вплетен в невероятно разнообразие от тортени сюжети, композиции и теми, което да ни забавлява.

# 842
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз да добавя още една идея за тема или по-скоро да я прехвърля тук от тортената тема - Торти Имена демек букви/инициали/име както са тортите цифри даже Тандури ако искаш можеш да го добавиш към Торти цифри а не като отделна тема.

# 843
  • София
  • Мнения: 2 671
Момичета, кога всъщност ще гласуваме новите две теми?

# 844
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Rumya ето ти отговора:
Шемет, по принцип предизвикателствата се гласуват при записването за следващото.
Например, сега ще гласуваме когато се съберем участниците за Икебана ( след записването Юни) поименно. Принудихме се с поименното гласуване, защото много хора, които нито участват, нито коментират бяха пуснали глас, а в крайна сметка е важно какво им се прави на тези, които ще правят торти.
Гласува се с по 3 гласа, вземат се първо и второ място за следващите 2 предизвикателства. Направихме го така, за да не се гласува всеки път и да се губи време.  Peace

# 845
  • Мнения: 1 491
Леле момичета, човек веднъж да го пратят командировка и после не мога да изчета всичко дето съм изпуснала ....  ooooh!

Да кажа, че щом ще има Междузвездни войни (от сега гласувам ЗА), тогава да включим и Властелинът на пръстените, Джеймс Бонд, Хари Потър и т.н. филми, които са с повече от една част или такива които са имали голям отзвук и са оставили запомнящата се следа в света на кино-индустрията... Казабланка - само като пример, никога не съм го гледала, но не е късно  hahaha
Иначе бяла техника, черна техника...

# 846
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Иначе бяла техника, черна техника...

Да бе да а моя лаптоп като е розов къде да го пиша  newsm78 или отпада от класацията  Confused

# 847
  • Мнения: 1 491
Иначе бяла техника, черна техника...

Да бе да а моя лаптоп като е розов къде да го пиша  newsm78 или отпада от класацията  Confused

Виж сега нали си запозната, че бялата техника е от типа пералня, хладилник, фризер ..., а черната е телевизор, компютър, лаптоп.... СЛЕДОВАТЕЛНО твоят розов лаптоп отива към черната техника, а моят сив хладилник към бялата техника  Joy Joy

# 848
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
СЛЕДОВАТЕЛНО твоят розов лаптоп отива към черната техника, а моят сив хладилник към бялата техника  Joy Joy

 smile3534 smile3505 smile3534

Общи условия

Активация на акаунт