Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Жореее,ти се загуби,нас ни виниш,ааааа............. Hug
Пък и на готово искаш 100 теми да ти преразкажем......
С две думи-Лулу ни е сърдита и вече не пише с нас,само по празници се включва,обсъждахме алергиите,детските надбавки и кой,колко ял,пил и се веселил..,на картко май е това newsm78

# 16
  • Мнения: 525
Ади, мерси. Heart Eyes

Като каза надбавки тъкмо се чудех имам ли право на детски, след като съм на 220 лв в момента...

Ми аз да не разказвам много много да не ви занимавам с нас.
В общи линии Иви още ми вика БАБА. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 554
Ади, мерси. Heart Eyes

Като каза надбавки тъкмо се чудех имам ли право на детски, след като съм на 220 лв в момента...

Ми аз да не разказвам много много да не ви занимавам с нас.
В общи линии Иви още ми вика БАБА. Laughing


ето я  моята кукувица Heart Eyes

Бояна,когато подаваш декларация за детските искат 1 година доход назад Peace на майката,на графата за мъжката половинка пишеш неомъжена и така пишеш само твоите доходи Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 742
Преразказ с елементи на разсъждение|! Mr. Green Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 525
Хиихи, Моренце.. Simple Smile
Ама аз нали преди 7 месеца взимах повече пари от техния лимит - там 300 и нещо беше. Затова се чудя. А сега съм си на 220. То е ясно.

# 20
  • Мнения: 361
Би трябвало да взимаш.Нали минималната заплата сега е 240 лв,ти щом си на 220 лв,значи си под минимума.
Лъжа,вярно трябваше година доход назад.

Боянка,изгоря с 35 лв месечно.

# 21
  • Мнения: 1 216
Би трябвало да взимаш.Нали минималната заплата сега е 240 лв,ти щом си на 220 лв,значи си под минимума.
Лъжа,вярно трябваше година доход назад.

Боянка,изгоря с 35 лв месечно.

Не си изгояла, бре!
Онези кинти не са облагаеми, те са си болнични и майчинство и на служебната бележка си пише 0, 00 за месеците назад.

# 22
  • Мнения: 660
Добър Вечер...
Бояна добре завърнала се Hug
Тук пак наваля маса сняг,направо трагедия,искам океана,горещия пясък и коктейл в ръчица Mr. Green Laughing
Илиянка дано бързо да отминат алегриите на разбойника Яни..
Ади ммммм вкусно,тортичката е върха Peace Crazy
Марсиди кофти с тези ясли Confused
Лулу къде си,не се крийй Wink Hug
Ние сме много палави,направо пак отворих шамарената фабрика,само чупи и дърпа из къщата,счупи ми клавиатурата нова е и сега пиша от на мъжо лоп топа,направо няма такъв пакостник,взех да крещя и да се отчайвам,дано е период,много мразя да го удрям,ама ме изкарва извън нерви.
Отказа изцяло да спи  в кошарата си,само в нашето легло спи спокойно нощем,но поне се наспиваме така,ще го отучаваме по натам...
Вземам чат пат куня от Джуниъра,харесва е кат цяло изяжда всичко почти...
Ами това е засега,хайде до скоро
А да детските и аз ги чакам,подадох пак началото на декември,но още нямам превод хмммм

# 23
  • Мнения: 3 595
Гита честито Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 525
Ще звънна аз на нашите счетоводители да видим какво ще кажат.
Благодаря ви.Simple Smile

АнАМорф, така е. Лудите глави могат да те побъркат. Коктейлче му е майката,ама плажове не виждам наоколо. Wink
С шейна мога да услужа.
Ние пък нямаме друг вариант - тя не иска да стъпи на снега и само се вози.Wink)

Абе тия човечета кога ще проговарят ?Simple Smile Гледам наченки има на бебешко момотене ама нищо повече.
А, да, аки казва успешно. И лъже доста често. Joy

Гита, и аз видях, честито ! Голямо постижение си е това.Simple Smile
Как върви търговията ?

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Би трябвало да взимаш.Нали минималната заплата сега е 240 лв,ти щом си на 220 лв,значи си под минимума.
Лъжа,вярно трябваше година доход назад.

Боянка,изгоря с 35 лв месечно.

Не си изгояла, бре!
Онези кинти не са облагаеми, те са си болнични и майчинство и на служебната бележка си пише 0, 00 за месеците назад.



Няма такова нещо Naughty, проверяват се по служебен път всички пари от НОИ и се изчислява и върху тях. Детски се получават при месечен доход бруто до 300 лв. на член от семейството.

Вий младите затуй ли не сключвате граждански брак, да се водите самотни майки, а Twisted Evil?

# 26
# 27
  • Мнения: 564
Здравейте!  Hug
И аз се позагубих, но няма много време.. За много години, живи и здрави да сте всички!!!   bouquet
И аз имам нужда от преразказ Wink
Защо се сърди Лулу????  Thinking

Поздрави на всички   bouquet

# 28
  • Germany
  • Мнения: 1 262
С две думи-Лулу ни е сърдита и вече не пише с нас,

 newsm78 newsm78 аз това съм го изпуснала

Момичета, ще правим питка на Мони, най-после се наканихме и ние  Embarassed Embarassed давайте рецепти за питки - ако може по-леснички, че аз съм супер зле в месенето и правенето на такива работи  Embarassed Embarassed И какво слагахте като предмети?  Hug

  bouquet

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ха, мерси за поздравите. Днес ламинирах грамотата  Crazy

Боянка
, търговийката почти не върви. На много куцо място се оказа, че е магазина ни. Иначе за детските все пак си ги сметни. Събери си целия доход за 1г и го делни на 12м и после на 2(ако нямаш брак) или на 3(ако имаш брак, но тогава трябва да вкл. и дохода на мъж ти). Ако накрая се получи число < или = 350лв, връзваш за детски. Майчинството се смята, нищо, че на служебната бележка е нула. От НОИ си ги проверяват, така е и с болничните.

Общи условия

Активация на акаунт