Отговори
# 285
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Тези дни се скапах от хойкане насам, натам, най-вече по магазини, пръснах толкова много пари, но пък си заслужава.
Перси е добре, прави вече белички и не слуша, но все още е поносимо.

Ди-ах, колко много съжалявам, че малкият мъж е подложен на такива неприятности! Оф, дано вече не се налага да го мъчат, много е кофти ситуацията! Дано един ден нищо не помни от този стрес и болка!
Френско Тони-и вашата не е лесна!

Спокойна нощ на всички!   bouquet

# 286
  • Мнения: 1 554
вие направо ме изумявате Rolling Eyes 2 памперса като сменя напишани,като почистя с мокра кърпичка,на 3 памперс ако не се измие чурата мирише на пишо Peace
чурата на Теди е идеално забелена няма срастване никъде,всеки ден я мием в коритото,това за мен си е хигиена.А за мъжете като написах,след всяко ходене до двете 00 не си ли мият, моя се мие Laughing
никога не съм мазала с олио от вътрешната страна Naughty

Тони френското,тук в бг изчакват до навършване на 3г възраст и след това предприемат такава операция Peace дано си слезе по нормален път топченцето Praynig

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 21:33 от Морска

# 287
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Морска, не само мъжете, ами даже и жените се мием у нас след всяко 00  bowuu
Не всяко момченце трябва да има фимоза, дайте да се разберем - само някои са "избраните" - това, че забелваш всяка вечер в коритото не означава, че това е причината да няма фимоза  PeaceНо всъщност има тонове книги изписани по въпроса - който иска да чете и всеки да прави както мисли, че е най-добре  Peace

# 288
  • Мнения: 1 554
оф,аз не се заяждам,изказах мнение,мисля ,че не съм била груба Rolling Eyes

# 289
  • София
  • Мнения: 5 738
Дезита,е права Вале  Hug
И ние се мием често и бърша обаче ето,че е предразположен и се сраства за съжаление!
До сега няколко пъти го забелвам и пак..... Rolling Eyes
Каквото такова!
Пък и само в БГ  май това се практикува да се забелват не се ли оправи само тогава вече се стига до такива интервенции!

# 290
  • Мнения: 1 554
Мисълта ми беше ,че колкото пъти по често се забелва е по добре и няма да го има това срастване Simple Smile ако я дърпам един път седмично и нашата ще залепне Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 324
Добре, обсъдихте момченцата.  Wink
Хайде сега да поговорим за хигиена при момиченцата (че да не се губи равноправието  Laughing).
Аз мия пишата старателно сутрин и вечер, понякога промивам леко с риванол. Вие какво правите? А когато има леко зачервяване?

# 292
  • Мнения: 1 554
ще следя темата  bouquet

# 293
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз също го мия и сутрин и вечер и понякога и по често ако е акал  Crazy  Peace  риванол използвам само ако леко се цепне при забелването.... Rolling Eyesтака ми казаха   Peaceскоро не съм обааче,че е ад просто да го натисна дори и леко там  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 47
Добро утро  Grinning

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт