Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Сладкишче-нямаше обезболяващи.Доктора каза,че няма да го боли и с острото на ножицата дърпаше да се отвори пак.Едва ли не го е боляло,но той предварително започва да пищи,като знае,че ще го пипаме.Вечер само като види ваната и пищи и трепери целия.
Вчера го водих при педи,тя го видя и каза,че е зарастнало и по-нататък пак ще го отваряме.Обаче аз си викам,че така или иначе го мъчихме,поне сега да го свършим това и се обадих на доктора,който м/у другото е мъж на педи.
Доктора беше много внимателен,но то като си е чувствително мястото,няма как,да не го боли.
Тони и Тото дано наистина ни е за последно.

# 271
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Di83, много често се случва като се разлепи от рано пишлето - вие кога сте го разлепяли за първи път - имах една приятелка от много разлепвяне и бърза рано да се оправело  ooooh! го цепиха няколко пъти!!!! Сашко го разлепихме на 2г. и от тогава всяка вечер му правих след баня около една година и сега само веднъж седмично му го отварям, той не може още сам. Но всяко ранно разлепване води до нови залепвания  Confused

# 272
  • Мнения: 530
di83 горкото малко човече .Дано му мине бързо Praynig Praynig Praynig
Тони щом е така дано да мине без проблем операцията Praynig fingerscrossed

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 556
dezita миналата седмица го отлепи уролога.То беше вече крайно време,защото не се отваряше изобщо.Доктора каза,че веднага слепва,ако не се отваря достатъчно.Може би не е достигал крема,с който го мажем до горе и точно там срасна пак.

# 274
  • Мнения: 1 554
абе как веднъж седмично им забелвате чурките,на Теди след всяко посещение в банята се мие чурата,дърпам кожичката и мия,мъже нямате ли Rolling Eyes

# 275
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ех, днес много болнички и все неприятни новини.  Sad
Ди, дано това е за последно вече.  Praynig Намъчи се горкото детенце.  Sad
Яна, Дезита, бързо да се оправят децата и стига вече болести и пост-ваксинални реакции.  Praynig

# 276
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
абе как веднъж седмично им забелвате чурките,на Теди след всяко посещение в банята се мие чурата,дърпам кожичката и мия,мъже нямате ли Rolling Eyes

 Peace

# 277
  • Мнения: 467
абе как веднъж седмично им забелвате чурките,на Теди след всяко посещение в банята се мие чурата,дърпам кожичката и мия,мъже нямате ли Rolling Eyes
На мен ми казаха, че не е необходимо и досега никога не сме го пипали, въпреки че сао мъжът ми си ги къпе  Thinking

# 278
  • София
  • Мнения: 5 756
Ди,много непроятно!Милото детенце Cry
Ние бяхме почти забелили но пак си срасна доста и въобще не мога да го отлепа Confused дано не се стига до такива неща! Сега само каналчето се вижда и всичко друго си е срастнало! Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 3 595
yanakr и при нас нямаше болести, докато голямото не тръгна на ясли и градини и почна да мъкне вируси вкъщи. При повечето ни познати ситуацията е същата, голямото не боледува, ражда се малкото, голямото обикновено е вече в ясла или градина и купона започва  Crazy

Вале
на мен ми обясняваха защо не трябва при всяка баня да се обръща кожичката, а само от време на време, ама влязло през едното и излязло през другото. Запомнила съм само каквото ми е било важно, т.е. да не е всеки път Rolling Eyes

# 280
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Е то е ясно, че мъже имаме  Peace Всяка вечер не го опъвам, защото аз под забелване имам предвид да го забеля напълно и да му сложа бебешко олио на главичката - това по препоръка на педиатъра, защото в противен случай залепва от водата отново  Peace И тази процедура с намазването е достатъчна 1 седмично да се прави за да не залепне пак  Peace

И също на толкова малки деца изобщо не е препоръчително да се забелва при всяка баня, но всеки сам си решава какво да прави със собственото дете  Peace На Симон също веднъж седмично я правя с намазването с бебешко олио  Peace

П.П. пък да не говорим, че това което измиват мъжете ни всеки ден от органите си, нашите деца все още не го произвеждат, така че сравнение не е много подходящо да се прави  Flutter

# 281
  • Мнения: 361
Лелееее,като ви чета с тея пишки,ми се дощява и следващото да е мома ThinkingТолкова ли е трудно това забелване newsm78От моите познати никой не забелва.Тези които са на по 3 год вече,като се къпят сами си ги забелват.

Ние днес бая поседяхме на вън.Дано спи Ивон тази нощ от умора.

Ди,милото детенце.Дано да е било за последно,тоя тормоз Praynig

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ивон-Бонбон-и моя позната с момченце ми каза:''Видя ли,сега ако бяхме родили по едно момиче,нямаше да имаме такива проблеми.''
Но пък може ли всички да сме мами на момиченца?

# 283
  • Мнения: 564
Ди, дано се оправи скоро мъника и дано е било за последно  Praynig
Момчета, момичета...все едно общо взето...  Peace

# 284
  • София
  • Мнения: 5 756
Бе и при момичетата си има дертове както и при момчетата..... то при момичетата други пък работи!
Да са ни живи и здрави! Heart Eyes
Аз тайно си мечтая за още един мъж Crazy Whistling

Общи условия

Активация на акаунт