Отговори
# 255
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря на всички за пожеланията Hug!

Кърли, честит рожден ден и на теб  bouquet! Всичко най-хубаво!

# 256
  • Мнения: 467
А, Лулу, откакто съм тука все него си чета  WinkСериозно, мило ми е да се запознавам с бг новините, все едно че съм си там.
А за операцията, не е страшна - трае един час и детето го изписват след 24 часа, ако няма усложнения. Но нали са малки тези човеци, все се притесняваме, все ни е жал...ех, майки, какво да и правиш  HugИначе ми казаха, че от предният ден ще постъпим в клиниката и ще бъда с него през ноща и след събуждането.
Пива, на моя приятелка оперираха детенцето от херния и мина много добре. Вие за кога се подготвяте, или няма още дата ?
Ох, да взема да изчистя, докато хулиганите ми спят, че с тях нищо не може да се върши, мамма мия ! Close

# 257
  • София
  • Мнения: 3 916
Честит рожден ден на Калоян!
Да расте здрав, щастлив и да има много хубаво детство!


Честит рожден ден, Кърли!
Да си жива, здрава и много щастлива!


Тони, много жалко, че се налага операция  Sad. Ще стискам палци като наближи момента  Praynig. На мой познат му правиха такава операция на "стари" години и всичко приключи за няколко дни много леко, без усложнения, а сега човека се радва на 2 броя калпазани Grinning.
Пиванова, пожелавам ти да вземеш най - правилното решение относно работата  Peace.

# 258
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

На вън времето найстина е прекрасно,ама Ивон по закона за гадостта спа 2,5 часа, та успяхме да излезем само сутринта.

Френско Тони,като дойде време ще стискаме палци всичко да е ок.

Пиванова,не се ли поприбра пъпчето на Перси,нали лепенки слагахте или се бъркам.Дано ви се размине операцията Peace

Ето да видите няколко снимки :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10000101-най-обичам с тате да си играем на това-"Той ме носи,аз почти заспивам"
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10000102-май тате се поумори
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10000104-я да се погушкам и във бати(вуйчо)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10000105-ей така се нана.И бибата ми е по предназначение

# 259
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тони, тук практикуват с пръскане на някакви хормонални спрейове - от една приятелка знам - те имаха този проблем. И ако с тях не стане тогава пришивали нещо - това не ми стана ясно много, но операцията епоследна инстанция  Peace Проверете ги тия неща дали ги има там  Peace

Мони още е с Т от ваксината  Rolling Eyes дано утре да е по-добре  Praynig Praynig Praynig

# 260
  • Мнения: 222
Добро утро!

Хайде на кафенцето поспаланчета и поспаланки:


Дезита-дано Мони свали скоро тази температура!

# 261
  • София
  • Мнения: 3 916
Към кафето:

# 262
  • Мнения: 3 595
Тони дано намерите друг вариант освен операция  Praynig

# 263
  • Мнения: 467
Добро утро момичета,

Няма да пиша дълго, че ме чака готвене, пък и няма кой знае какво интересно.
Дезитка, нямало друга възможност мило, хирургът добре ни обясни. Тестисът е заседнал нависоко, там където са нашите яйчници горе-долу. Та щели да резнат на две места- до него и да го избутат в канала до трбичката, а и самата торбичка се рязва, за да настанят топчето както трябва. После щяло да се подуе и се наблюдавало един месец по-късно, дали се развива нормално.
Хайде, че се отплеснах, тиквичките ме чакат  Sick

# 264
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Дезита дано температурата вече да е спаднала  Praynig
Тони и Тото щом няма друг вариянт - дано операцията мине безпроблемно и бързо да се възстанови Praynig
А какво им има на тиквичките  Confused аз много обичам  Blush
Айде весел ден на всички   bouquet

# 265
  • Мнения: 530
Здравейте.Ицко пак е болен с висока темп. и сополи.Разминахме се без АБ само с Изопринозин и Колентив3 .
Как може да са толкова различни братче и сестриче ?Каката изобщо не боледуваше а малкия е здрав 1сед. ипосле пак болен.Той като си е в къщи и Габи не иска да ходи на градина започва да си измисля болежки всякакви.
Тони моя позната имаха такъв проблем и ги посъветваха да изчакат след 3год.възраст за операция която в последствие не се наложи.
Лек ден. Heart Eyes

# 266
  • Germany
  • Мнения: 1 262
По-добре сме днес  Praynig Няма Т за сега, да видим като стане от сън, но е един замаян като че ли  Rolling Eyes може би реакция от ваксината, но иначе си е ок  Hug

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Ние сега се връщаме от уролога.На Стилиян пилето срасна и се наложи на ново да го отварят,този път с ножица.Не знам,защо се получи така,уж правихме всичко както трябва.Сега заспа от рев и изтощение и очаквам довечера да е големия зор.
За наш късмет,баща ми не можа да се прибере от работа и трябваше да го мъкна по рейсовете.Останах без ръце и кръст.
Днес само болнички има в нашата тема и оплакващи се мами,като мен.
Поне времето беше на наша страна.
Приятен ден и от нас.

# 268
  • Мнения: 1 380
Di83 дано вече нещата си дойдат на мястото. HugМилото детенце, кой знае как го е боляло.....поне обезболяващи не ви ли дадоха?
Манипулацията с ножици ми звучи много зловещо....

# 269
  • Мнения: 467
Ох леле, Ди, сърцето ми се свива от вашите мъки, не се ли настрада това дете. Дано е било за последно, че аман  Praynig
yanakr, казват, че имало опасност от стерилитет ако се чака след 18 месеца  ThinkingНо има друг един подбен проблем, може би в сучая на твоята позната, казва се "асансьорен тестис", тоест той е в движение и се изчаква дълго, докато се установи на едно място. В тези случаи може да се оперира и на 10 години и проблеми няма (мъжът ми е пример за това  Blush). Бързо оздравяване на дечко  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт