Отговори
# 240
  • Мнения: 243
Добро утро  Hug
Мариета, да ти е живо и здраво момчето, много да те слуша и само да те радва!   bouquet
Кърли, Честит Рожден Ден! Бъди винаги усмихната и смело напред!   bouquet
Ади чаФаФите  Mr. Green са много готини.
Как ми се прияде чипс сега и на мене  Crazy
Валерия още малко и ще започне хубавия и лек момент на бременоста  Peace Hug
ПИанова добре звучи - предложение за нова работа  Party

Аз днес не можах да се наспя  Tired Направо това среднощно ядене ми разказва играта. Може ли в 10 часа вечерта да изяде едно плодово мляко и едно бурканче крем нишесте и в 12 часа да се събуди пак да яде, после в 3, после в 6, после в 9  Tired Tired Tired И вече като се събуди и беше опикан до ушите  Rolling Eyes
Айде отивам да забъркам едно кафе  Blush

# 241
  • Мнения: 530
Мариетка да те и живо и здраво порасналото момче .много радост да ви носи.
Честито на кърли много здрве и късмет.

Боже днес е страшна пързалка едвам закарахме децата на градина и ясла .Дано малко се разтопи леда до довечера че не ми се мисли как ще ги прибирам.
Лек ден.

# 242
  • Мнения: 1 554
а тук вали дъжд и едно такова... Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 1 216
Curlie, ЧРДен! Само радости и кеф!
mari_eta,  момчето да е все така веселко и щастливо и късмет да има много!
PIVANOVA, разкажи повече  Hug
Пожелавам ви бебетата, дето ги искате точно навреме да си дойдат - зимни, летни - само да се обичат мама и татко!

# 244
  • Мнения: 3 595
Marieta, Кърли честити празници!

# 245
  • Мнения: 467
Ехаа, момичета, един ден ме няма и сте се разсипали от писане бре ?!  Shocked Mr. Green
То какво стана сега, ние май сме между пресните младоженци, много далече ми се видят 15-те години на Лулу. Гледам, че повечето дълги любови са въртели преди да кажат "да", а сега, след толкова време се надявам убеждението да е също толкова силно и да сте си пак толкова влюбено влюбени  Heart EyesНие се видяхме само веднъж, за 7 дена и се оженихме 3 месеца по-късно  Sick Абе, като сме убедеи в нещо, искаме да става веднага.
Мариета, честит рожден ден на голямото ти момче. Да ти е здрав и ученолюбив и само да ни се хвалиш с него  Heart Eyes  bouquet
 Лулу, ти в кой вестник работиш ?  Съчувствам ти за проблемите с бабите, аз затова и се пожертвах и останах в къщи  Rolling EyesПоне един от двама ни да е щастлив, и в случая това е татето, пък и моят ред ще дойде някой ден.
Ние преди малко се прибрахме от клиниката - няма да слезе този тестис и това си е ! Налага се операцийка през април, като се постопли, защото Тонката все е болен, а и много кльощав върви, не е за приспиване точно сега. Но не се притеснявам де, само за информация.
Хайде, стана време за обед и коремите застъргаха.

# 246
  • Видин
  • Мнения: 685
Мариета, честит ти рожденник. Много да те радва и да помага вкъщи  bouquet  bouquet  bouquet
Кърли, честит рожден ден. Много здраве, щастие и успехи във всички. И двете госпожици много да те радват Hug

# 247
  • Мнения: 324
Мариета, да ви е здрав, щастлив, умен и красив Калоян!   bouquet
Кърли, честит рожден ден! Най-хубавото да ти се случва!     bouquet

Бобченка, Тони, Дезита и други мами в чужбина (ако има), тук може безплатно да се гледа BTV на запис, цялата програма  Party Откакто разбрахме, вкъщи само това се гледа  Grinning

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
КЪРЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА ЦЯЛ ЖИВОТ!

МАРИЕТА, ДА ТИ Е ЧЕСТИТ РОЖДЕНИКЪТ, ДА ТЕ СЛУША МНОГО, ДА ТЕ РАДВА С ПОСТИЖЕНИЯ И ДА БЪДЕШ МНОГО ГОРДА С НЕГО, КОГАТО СТАНЕ ГОЛЯМ МЪЖ!


Валерия,  Hug
Пиванова, не е лошо това с предложението.  PeaceПомисли си добре дали си заслужава.
Ади, честити чаршафчета! Много са красиви!  Peace И радост да си ги употребите по предназначение.
Тони, а дали до пролетта няма шанс да се смъкне скрития тестис и да си спестите операцията? Дано всичко се оправи по най-лекия за Тотончо начин.  Praynig Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 5 756
КЪРЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet
Здраве,щастие и любов ви желаем! Hug Heart Eyes

Мариетка,да ти е жив и здрав рожденника и много да ви радва!  bouquet Hug Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 79
Благодаря ви, мили момичета!
Стоплихте ми деня...  love001
От сърце ви желая топлина в душите и домовете,  здраве, късмет, хармония, любов...Бъдете винаги заобиколени от нещата и хората, които обичате...




Мариета, честит празник! Всичко най-прекрасно  и нежно ви желая! Two Hearts

# 251
  • Мнения: 467
Слънчо, от сърце ти благодаря за линка. От кога търся да гледам бг телевизия безплатно, а там качеството е супер. Ей, сега няма откачане от компа Laughing
Лулу, нямало да слезе, запушен му бил каналът. Той така си се роди и за година и половиня не е мръднал от мястото, където е заседнал. Сега, дано като порасне мнооого деца да има, че да си струва тичането  Mr. Green

# 252
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Тони, ще има, ще има.  Peace Доколкото съм чувала това не е рядко срещано и се оправя хирургически, когато не стане от само себе си. Но се счита за рутинна операция, май не е много страшно. Поне така съм чувала и чела.  Thinking Е, естествено като става дума за операция мен винаги ми настръхва косата. Но поне не е нещо страшно. А за децата хич не го мисли. Ще ги има и ще ти се качват на главата, каквото правят сега моите с майка ми. Mr. Green Ето ти и линк с новинки за четене. http://www.segabg.com/online/new/sectnew.asp Ей тук работя.  Heart Eyes

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
честит рожден ден на батко Калоян.Да е здрав и да има щастливо детство.
честито и на Curlicue.Пожелавам ти здраве,щастие и радост в семейството.
Валерия радвам се,че си добре.И аз те мислих,защо не пишеш,явно времето не ти стига.
Тони и Тото дано се оправят нещата при вас.

# 254
  • Мнения: 222
Ние вече час и половина спим, очаквам всеки момент младежа да се събуди.
Днес времето просто е прекрасно, вече направихме и една разходка сутринта. Wink Grinning Grinning

Валерия-много се радвам, че всичко е наред с теб и бремеността ти!   bouquet
Френско Тони-оф, оф, оф! Тези операции са доста неприятна история. И на нас може да се наложи заради пъпната херния, но все още имам някакви скрити надежди, че може и да се разминем! Тези упойки изобщо не ми се нравят.
За бракуването-познаваме се със съпружето от 7 години, но едва от 2 сме бракувани.
Шоши-има много за разказване за предложението за новата работа. Но детайли ще спомена, ако наистина приема. Става въпрос за нещо съвсем различно от това, което някога съм се занимавала. Това е голямо предизвикателство за мен и ще трябва доста добре да помисля. Истината, е че не е работа за година, две, а може би за цял живот.

Общи условия

Активация на акаунт