Как си запълвате времето през студените дни?

  • 2 947
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 028
Как прекарвате дните си,когато навън е ужасен студ?Станала съм голям мързел и се хващам да  си похапвам повече от необходимото.

ТОва с похапването и аз не го пропускам, нито преди раждането, нито сега  Sad

Бих те посъветвала да не ограничаваш контактите с близки и приятели, да се разхождаш доколкото е възможно

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Ходя на работа. Mr. Green
Като си остана вкъщи за болничния мисля ЖЗ да почивам, пазарувам и да обръщам повече внимание на бъдещия батко. Praynig

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не ходих на работа,но и двете бременности ми минаха страшно бързо

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
Честно да ти кажа, ти завиждам, и то не много благородно.  Blush  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 045
де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим
Ами това май правим ,но само да добавя, че се караме и така се разнообразяваме Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 090
Основното ми занимание се вижда долу в подписа ми Laughing.Нямам време да скучая или да се чудя какво да правя.
И първият път все си намирах нещо-никога не съм скучала.С похапване не съм компенсирала нищо по време на бременностите си Wink.
Работата не ми е липсвала-нито докато бях(и съм) бременна,нито докато гледах детето си почти две години Peace.

# 21
  • Мнения: 1 817
Аз нямам време да скучая с двете ми момчета Laughing
На теб благородно завиждам. Как копнея да имам достатъчно време за книги, за филм, за себе си, да се видя с приятелки,  да се наспя...
Понякога ми се иска да остана сама със себе си и да нямам какво да правя.   newsm78Наслаждавай се на това. После ще ти липсва.  Wink

# 22
  • Мнения: 3 376
И на мен ми беше скучно и се чудех какво да правя по цял ден,а сега ме наляга такава носталгия като се сетя за тези дни Mr. Green

Ако имаш някакво позабравено хоби сега можеш да му обърнеш подобаващо внимание.
Другото за което се сещам са книги,филми,повече приятелки да ти идват на гости.

Радвай се на спокойните си дни у дома,защото никога повече няма да се върнат Peace

# 23
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз изкарах цялата си бременност в къщи. Първите три месеца ми се увидяха, тъй като по цял ден бездействах и си подремвам по обяд. След това реших, че трябва да се прави нещо и си купих гоблен, та до края уших три.

# 24
  • Мнения: 641
И аз съм в болнични от самото начало защото работя в завод за парфюмерия и козметика и има отрови.
Ама не скучая много.
Сигурно имаш приятелки-можеш да се виждаш с тях.
На мен студеното време не ми пречи навличам се здраво и пак се разхождам.
Можеш да изкараш половината ден пред компютъра и после да полегнеш да си починеш докато дойде време за вечеря.
Не си търси работа сега.
Сега е момента в който трябва да си почиваме,да сме спокойни и да не се натоварваме с нищо,защото после като се родят бебетата ще имаме достатъчно задължения и безсънни нощи.

# 25
  • Мнения: 222
И на мен ми е трудно по цял ден вкъщи - полудявам. Бях си свикнала да си ходя на работа, но вече съм съм в 8 месец и съм малко огромна и от началото на годината не ходя на работа, а и по тия поледици си е направо страшничко. А иначе  книжка, филмче,нет, кафенца с приятелки, разходчица...Но въпреки това се побърквам и работата много ми липсва вече...

# 26
  • Мнения: 4 406
аз използвах времето от болничния за да се образовам- разучих фотошоп, после се задълбочих в word и excell. сега не мога много да седя пред компютъра, затова плета.

# 27
  • Мнения: 134
аз използвах времето от болничния за да се образовам- разучих фотошоп, после се задълбочих в word и excell. сега не мога много да седя пред компютъра, затова плета.
И аз използвах свободното си време да се науча разни неща. Даже се научих да плета Laughing Сега има доста възможности даже може да се запишеш на някакъв курс. А за помагането в семейния бюджет като се роди бебето първите месеци едва ли ще ти е до това просто няма да имаш време. След това може да си потърсиш нещо или както си прецениш.  Peace

# 28
  • Мнения: 42
Ами мен май ме е налегнал синдромът на бременните - непрекъснато чистя(много се пазя естествено) или все си намирам нещо да преподредя. ВЕЧЕ ВСИЧКИ ШКАФОВЕ И ГАРДЕРОБИ СЪМ ГИ прередила, а някои и по 2 пъти Simple Smile . Все пак е доста полезно да направиш промени вкъщи. Другата седмица за 5 дни имам 4 изпита и трябва да се разкарвам на това ужасно време, в което никъде нищо не са почистли от снега и леда.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравей, като начало заповядай при нас - в отчетните, очакващи бебета през юни, много е весело.

През предишната си бременност започнах да шия гоблени, много се разхождах, гледах сериали и лежах, че все ми беше лошо.

Сега основно се занимавам с малката и нямам време за отпускане, а така ми се иска да си полежа, да помързелувам. Иначе сега е момента да правиш каквото си искаш, после няма време за нищо покрай грижите за бебчо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт