Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 088
  • 376
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 89
chiges, мерси, ще ги търся като rings в crafts .
Ето я и първоаприлската ми картичка:


A ето и нови картичка с торбичка Mr. Green

Пробвах и айлет туула, не е трудно да се работи с него, но според мен много бързо ще се амортизира..След 10тина години Mr. Green (живот и здраве), ще ви кажа дали е здрав. Peace

# 346
  • Мнения: 1
Реших и аз да покажа някои от своите творения, въпреки че не ме бива много.
Тези картички ги правих тази Коледа за празниците и ги раздадох на приятели.
1
2
3
4
5
6
7
8
9

# 347
  • Мнения: 1 065
Снощи, докато гледах за битката при Тутракан, най- неочаквано ми дойде музата и изпробвах техниката Iris Folding. Ето какво се получи. После видях, че не започват от едно и също място с един и същи цвят, но и така стана. Ето в този албум видях яйцата.
lullaby, ти набираш скорост и много добре ти се получават нещата  Grinning.
Nice^day, чудесни картички, много бих се зарадвала да получа такава  Wink. За сега само от Деспина имам ръчно изработена картичка. Е, и от дъщеря ми, ама те направо са на килограм  Laughing.

# 348
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Чижес от какви неща може да се вдъхнови човек. Joy Чудесно се е получило, ако не беше казала, нямаше и да знаем, че има разлика. То и затова се лепи, като се ползва за основа модела. Wink
За мераклиите да си направят такова яйце ето линк.
Nice^day, хубави картички. Особено ми хареса една с ботушчета.
lullaby, стават все по-хубави нещата ти.
В блога на Тони видях, че и тя е направила много красива картичка и макар че вече не пише тук да кажа, че много ми харесва.
Аз пак паднах в някаква дупка и седя срещу хартиите, гледам ги и нищо не става. Докато не си извадя нещата ми се въртят разни идеи, а като се хвана да правя нищо не ми хрумва и нищо не се получава.
Имам една молба. Дайте идеи за малко албумче от 4 снимки. Каня се да се пробвам да направя две малки албумчета за госпожите на Детелина, защото тази година завършва градината. Като се има предвид че досега не съм направила дори една страница не знам дали ще събера смелост, но все пак ми се иска да имам идеи, от които да тръгна.

# 349
  • Мнения: 3 342
Деспина, аз може и да не  пиша, но чета и разглеждам всичко внимателно Laughing
Просто, пишейки в блога, изконсумирам "писателските си страсти" за деня Wink  и за форумите  не ми остава вдхъновение.
Радвам се, че картичката ти е харесала Hug

# 350
  • Мнения: 89
Nice^day, както някой беше казал тук, всичко, над което се е трудил човек, ми харесва. Особено тази с чорапчетата е супер!
chiges, такава скорост набирам,че направих през уикенда 4 картички Mr. Green. Т.е. 3 и половина, но за това по-късно...
Само 2 станаха като първоначалната идея, която имах, но... здраве да е.
Ето ги:

харесвам.
Не харесвам.
Лилаво и червено не ми харесва като комбинация, не знам защо така я реших тази.
най-си харесвам Peace
  С тенденция да стане нещо от нея. Дайте идеи как да я поукрася, че много постно ми стои рамката. Имам сребриста 3д паста, засега само тя ми е надеждата. Но с ваша помощ, се надявам да я оправя.
Тони, страхотна е картичката!!! Ама твоите неща винаги са ми харесвали, просто няма празно Hug

# 351
  • София
  • Мнения: 79
despina, виж това албумче, можеш да си откраднеш идея за странички
http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=sr_gallery_17&listi … per_goods.journal
lullaby-много ми харесват картичка 1 и 3, за съжаление не ми хрумва идея за 4 как да я доукрасиш, нещо съм зациклила

# 352
  • Мнения: 1
Благодаря ви много за милите коментари.
lullaby,супер са. Най-много ми хареса първата картичка. А за четвъртата   newsm78 мм незнам, на мен и така ми харесва.
Ето и тези, които направих наскоро.
1   2   3   4   Тази не ми хареса как стана  Rolling Eyes   
А при тази принтера се скапа и я нацапа с мастило и така си и остана.     Тази я правих за рождения ден на една приятелка. Стана доста голяма     Тази и следващата са също с техниката изонит.   Но тази сякаш се получи по-добре.    Това е първият ми опит с изонита  newsm78
Съжалявам за качеството на снимките, но съм ги снимала с gsm.

# 353
  • Мнения: 1 065
Nice^day, много са ти добри изонитските картички, впечатлена съм  Grinning. А на първата печата цвете ме подсети за на Яна картичката за първа пролет, трябва да ви я покажа. Като една картичка на Деспина е- в кръг са цветчетата и после са оцветени.
lullaby, харесвам всички, дори и последната ми е добре така. Червеното малко ми избожда очите, но иначе ми харесва. За последната пак се сетих- може евентуално някой надпис да сложиш на мястото на някои от пеперудите.
Тони, страничката ми допада много. И добре че беше картичката, че да видя новата ти придобивка  Grinning.
Деспина, преди 2-3 години май рязах новогодишни картички за бабите, които са нещо подобно на картичките на тази мадама от блога ти. Разбира се далеч не така съвършени. Трябва да видя пазят ли бабите нещо. И на мен ще ми бъде интересно да разбера повече за техниката. Бях си купила един скалпел от Метро и сравнително прецизно ставаха разрезите (като за мен  Laughing).

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 13:30 от chiges

# 354
  • Мнения: 203
Здравейте, мили момичета с вълшебни ръце!!! Запленена от красотата, която сътворявате, прочитайки част от темите досега (до 2ра съм стигнала) се реших да се включа сред вашите редици. Ето моите първи картички, които са доста далече от предстоящите празници, но пък направени с голямо удоволствие.

http://i227.photobucket.com/albums/dd130/arabela_bucket/IMG_0501b.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd130/arabela_bucket/IMG_0495b.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd130/arabela_bucket/IMG_0498b.jpg

# 355
  • Мнения: 1 110
Добро утро момичета Hug
Nice^day много хубави коледни картички, ама си и много продуктивна Peace
lullaby на мен ми е фаворит третата, много е сладка.
Миналата седмица тук времето беше слънчево (чак да не повярваш, в това дъждовно парче земя) та нямаше време за хобито, но снощи сътворих една малка картичка с моя първи опит сама да си рисувам картинката:
http://rraeva.blogspot.com/2009/04/hoppy-easter.html

(и аз петко с мъжете си направих и блог)

# 356
  • Мнения: 89
Благодаря на всички за милите думи и на chiges  за съвета (смятам да се възползвам  Mr. Green) Сутринта станах в 5 Crazy заради един търг в ибей, но си заслужаваше. Купих си 9 пънча (4 големи, 3 малки и 2 средни) за 8 долара с доставката. Завиждайте ми пък  smile3534
 и един лот за cutting & trimming.

Някои неща се повтарят, затова смятам да ги продам, ако някой тук ги иска. Като пристигнат, ще снимам и ще ви кажа цена.
Имам и малко буквички, картони и други цвъчки за продажба, да си избия част от парите все пак.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 5 535
kariluis, много хубава картичка. Честито за блога. Вече съм ти последовател и ще гледам какво правиш.
lullaby, пукаме се от яд. Joy  Да се похвалиш като дойдат. И комплекта за рязане изглежда чудесно. А за да не ставаш в 5 има снайпер, с който да си спечелиш нещата. И да не се увлечеш в пазаруването, вместо в правенето на картички, защото при мен се получава така от време на време и сега съм си забранила дори да ровя в ибей, за да не се изкушавам.

# 358
  • Мнения: 89
kariluis, много хубава картичка. Честито за блога. Вече съм ти последовател и ще гледам какво правиш.
lullaby, пукаме се от яд. Joy  Да се похвалиш като дойдат. И комплекта за рязане изглежда чудесно. А за да не ставаш в 5 има снайпер, с който да си спечелиш нещата. И да не се увлечеш в пазаруването, вместо в правенето на картички, защото при мен се получава така от време на време и сега съм си забранила дори да ровя в ибей, за да не се изкушавам.
какъв снайпер? Това пък за пръв път го чувам... Embarassed
Аз сложих максимум бид на всички, ама на 2 ме бяха аутбиднали и ако не бях станала за 1 долар щях да ги загубя.

# 359
  • Мнения: 203
Добър ден и от мен! Аз съм от кандидатките да купя някои от повтарящите се неща, а също и съм готова за участие в партия при закупуване на други! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт