Уволняват Бареков!

  • 11 814
  • 214
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 892
...Не съм му гледала дудуците. Чела съм отзиви, но и без дудук Бареков е некадърен, некомпетентен, инфантилен и смешен.
...

Ето. Аз не можах да го изгледам цялото, но ти опитай.


ivonska, благодаря.
Чудесен е Бареков в този музикален филм...Не го гледах цялото разбира се, не ме шокира особено. Общо взето поведението му отговаря напълно на профила му на водещ сега. Разбира се има лека градация, откъм облеклото. Иначе си е същият напет селски левент.

Петя не я знам, не гледам блока на БТВ подробно мноооого отдавна, Цолова няма ли да се връща? Най я биваше до сега.

А дуета Векилска-Бареков, а? Убийствено. Могат да ми докарат язва, освен мигрената.

Имелда Маркос, неприятна случка. И на най-добрите се случва. Добре, че не Ви е помлял. Трябваше да му кажете да си слага възглавница под д-то.
Поздрави!

# 91
  • Мнения: 7 130
Ще настане всенародно новинарско затъмнение.
Да връщат Оги (и джуджетата) и Векилска.  Simple Smile

# 92
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
няма да ми липсва Дудука. сега оня главоч бат Бойко ще го земе у предизборнио си щаб, да му пее чалги на ушенце...

# 93
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не гледам вече bTV, рядко новини или някой филм, Бареков винаги ми е бил противен. Не ме изненада архивният клип/филм, винаги съм го възприемала в някакъв подобен стил...

# 94
  • Мнения: 2 401
Никога не ми е бил симпатичен, а откак  видях откъде иде  прозвището дудука, направо ми се драйфа като го видя.. Sick

# 95
  • София
  • Мнения: 2 840
Айде сега, запъвал се Юксел! Мадона да не би да може да пее, ама е номер 1.  Rolling Eyes
О, да!
В този смисъл, Юки да се появи гол до кръста и в латекс надолу, придружен от няколко бекговорители в подобаващо облекло и поведение и аз съвсем ще се съглася, че сутрешният блок ще стане тотален блокбастър.

# 96
  • Мнения: 2 448
Чудно, ако стане най после ще мога да гледам bTV.  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 24
Да връщат ... и Векилска.  Simple Smile

Сакън, недейте! Откакто роди и се подстрига късо, вече на нищо не мяза!

# 98
  • Мнения: 7 474


 Откакто роди и се подстрига късо, вече на нищо не мяза!

Направо се загрози ужасно  ooooh!

# 99
  • Мнения: 790
Няма да ми липсва.
Като стана сутрин все на Звездев попадам.
Но и той не би ми липсвал.

# 100
  • Мнения: 299
Мъж ми снощи ме пита къде бил Бареката,последните сутрини нещо липсвал,а аз му казах,че по това време спя Mr. Greenи въобще не ме интересува.Иначе го очаквах и ако наистина стане, ще съм радостна-физиономията му сутрин ми действаше отблъскващо и въобще целия този негов напън да изкара на всяка цена "новината" Twisted Evil

# 101
  • София
  • Мнения: 6 743
Не го харесвам Бареков - от пръв поглед ми стана антипатичен.
Много харесвах сладурчето Оги който водеше с Векилска в началото още, но той съвсем изчезна....

# 102
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не го харасвам и няма да ми липсва.

# 103
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Селянията е манталитет, не произход. Стига се правихте на жертви!
Въпрос на гледна точка...То си личи кой се прави на жертва...

# 104
  • Мнения: 1 251
Няма и да забележа, ако не води той сутрешния блок, даже на моменти ме дразни начина му на говорене и тембъра на гласа му, редовно не го слушам и превключвам канала заради него! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт