планувам нещо гадно

  • 11 066
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 634
Искаш някой да те забремени като си послужиш с лъжа?! Според теб мъжът няма ли право на изобор дали да стане баща или не?!  Shocked

# 76
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми е интересно за къде си се разбързала, нали си само на 30? Приличаш на някоя от тези, които си мислят, че като имат дете от някой той доживотно ще ги гледа и издържа. И ми е странно как искаш дете от него, но не и него. Този мъж има ли друго семейство? И май вече те питаха дали се явяваш любовница в момента Laughing

Криза на 30те му се вика на това .....  Wink

Иначе не виждам нищо подло в това което иска авторката  Wink  ..... така си е преценила тя най-добре познава човака до себе си т.е. евентуалния осеменител  Wink


Кои сме ние че да съдим  Sunglasses

# 77
Не изчетох цялата тема, но това е много подло! Човекът ще се почувства много измамен! Ако искаш дете от него убеди го, че няма да го ангажираш с отглеждането и ако се съгласи, действай. Ако не късай с този мъж, ползвай донор или осинови дете, но плануваното е наистина гадно!


 Stop Защо да е измамен човека? Авторката не планира да  го пише за баща,нито  планира да го съди за издръжки ,да го рекетира и тем подобни. А ако иска точно този  човек да е баща на дедето й, дори не е задължително  същия да фигурира в акта за раждане на  бебето,така че   никой не бива да я задължава да  ползва анонимен донор,а за осиновяване на  дете пък  съвсем не иде рече. Авторката не ни пита дали да зечене от анонимен,нито дали да си осинови дете,ака че  й давайте съвети във връзка с питането й преди да пишете . Naughty

# 78
  • Мнения: 1 425
Според мен наистина е най-добре да говориш с мъжа и да му кажеш че искаш дете, но че още не си решила по въпроса за обвързването. И че мислиш да спреш да се пазиш. А то бебето далеч не винаги става веднага.
Ако мъжът те обича и те цени ще те разбере донякъде. Но и според мен той трябва да си признае детето и да си има редовен контакт с него. А дали ще живете тримата като семейство или ще сте си самостоятелно - това и по-нататък може да го уточните.
Малко дете не се гледа лесно, помощ от бащата винаги е полезна.

# 79
  • Мнения: 3 634
Не изчетох цялата тема, но това е много подло! Човекът ще се почувства много измамен! Ако искаш дете от него убеди го, че няма да го ангажираш с отглеждането и ако се съгласи, действай. Ако не късай с този мъж, ползвай донор или осинови дете, но плануваното е наистина гадно!

 Stop Защо да е измамен човека? Авторката не планира да  го пише за баща,нито  планира да го съди за издръжки ,да го рекетира и тем подобни. А ако иска точно този  човек да е баща на дедето й, дори не е задължително  същия да фигурира в акта за раждане на  бебето

Според теб мъжът е ПРОСТО осеменител и нищо повече? Щом не му искат името следователно няма бащински чувства?! Доста високомерно, дами, ако си мислите че само защото ние износваме бебетата имаме право да решаваме и за тримата.  Naughty

# 80
  • Мнения: 1 849
Егоистично е, но егоизма е нормално човешко чувство. Ако си е преценила добре възможностите - ще може да си гледа детето.
Замислете се вие като майки ако (теоретично само) ви се наложи да изберете - да нямате дете или да нямате мъж ... кое бихте избрали.
Обзалагам се че 90% (поне) ще предпочетат детето.

Жената няма начин да си прецени добре възможностите, защото и идея си няма какво я чака.
Ако бях с акъла от преди да се омъжа щях да кажа "Мъже не ми трябват, само на още някого да съм робиня, ще ми ограничава личната свобода..."
Исках да осиновя едно улично хлапе от Люлин, но то взе, че зачена някъде, та ми се размина...
Сега обаче не бих била така смела!
Смятам, че нямаше да се справя без подкрепата на съпруга ми. Синът ми нямаше да е тази личност без общуването и насърчението на баща си.
Хората преди да имат деца хвърчат във въздуха имат хиляди теории обаче практиката е съвсем различна!
Мама Цоцоланка мисля беше написала в профила си " Преди имах поне три теории как се гледат деца, сега имам три деца и нито една теория".

Към авторката: Проблема който имаш съвсем не е маловажен. Травмите от детството са сериозно нещо и дават отражение и на места където изобщо не си очаквала. Възможно е дори страховете си и манаталитета си да го предадеш на детето с което ще го осакатиш. Иди на психолог, не е срамно, ще ти помогне, но не си мисли, че това е маловажно и не ти пречи!
Успех ти желая!

# 81
  • Мнения: 6 640

Иначе не виждам нищо подло в това което иска авторката  Wink  ..... така си е преценила тя най-добре познава човака до себе си т.е. евентуалния осеменител  Wink


Авторката явно си дава сметка ,че нито е нормално нито е честно да постъпи по този начин.
Ние не я съдим пуснала е тема и иска мнение -ние си го даваме.
Да си самотна майка е едно ,да обичаш мъж и двамата да имате желание за дете и съвсем съзнателно да искаш да си самотна майка ,ами не е нормално .
подло е но го мисля да приемам ,че го направиш какво смяташ да правите след като родиш ?

# 82
  • Мнения: 2 617

 Stop Защо да е измамен човека? Авторката не планира да  го пише за баща,нито  планира да го съди за издръжки ,да го рекетира и тем подобни. А ако иска точно този  човек да е баща на дедето й, дори не е задължително  същия да фигурира в акта за раждане на  бебето,така че   никой не бива да я задължава да  ползва анонимен донор,а за осиновяване на  дете пък  съвсем не иде рече. Авторката не ни пита дали да зечене от анонимен,нито дали да си осинови дете,ака че  й давайте съвети във връзка с питането й преди да пишете . Naughty


Ами ако и човекът иска детето - и то точно от тази жена? Как да не е измамен? Неговите права къде са? Я си представи теоретично обратната ситуация - ти си с някого, искаш дете от него, и той иска, ама иска само детето, не иска да е с теб - това ако не е да ползваш някого за донор, не знам кое е.

Даваме й съвети във връзка с това дали е гадно или не - тя това попита. И възможните алтернативи. Тя твърди, че много иска дете - значи е добре поне да помисли и за други възможности.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 905
Не е гадно да забременееш от когото и да е и да си гледаш детето както си искаш.

Но е подло да забременееш чрез измама!
Измама е да правиш секс с човек, който си мисли, че си взел предпазни мерки, а ти да не си.
Почти все едно е да си болен от нещо, пък да кажеш "Чист съм" и да правиш секс без предпазител.

# 84
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Iliana_ Wink разбира се че си дава сметка и е на ясно че не му е редно баш така  Sunglasses

Може би си има първопричина за да иска да "действа" по този начин


# 85
  • Мнения: 6 640
Iliana_ Wink разбира се че си дава сметка и е на ясно че не му е редно баш така  Sunglasses

Може би си има първопричина за да иска да "действа" по този начин



Да има причина и тя не е в бащата .
Ето я причината
Аз знам причината да саботирам живота си - имах родители които докато навърших 15 ме подмятаха по домовете на бабите и после съвсем ме забравиха ... предполагам че оттам съм се стресирала жестоко, незнам ...

Няма ли да е по-добре да излезе от кръга като се опита да създаде добро семейство.Щото сега детето ще бъде подхвърляно от мама на тате на баба .....

# 86
  • Мнения: 2 757
Единственото обяснение за мен е, че колкото и да си мислиш, че обичаш този човек, има нещо в него, което те притеснява. И аз съм си имала гаджета, в които съм била влюбена и кво ли не, но с нито един от тях не съм искала да живея, защото имаше неща, които по някакъв начин ме плашеха или притесняваха. Вече дори си мислех, че нещо не съм в ред, имам непоносимост да живея с хора, още повече мъже. В интерес на истината поради тази причина и никога не съм искала да имам дете от тях. Нещата се промениха, като срещнах мъжа си. Без проблем заживях с него и решението да се оженим не ми е коствало никакви усилия, чувствах че точно него искам и бях безкрайно щастлива. После поисках и дете, пак много силно и със 100% сигурност. Просто когато си попаднеш на човека всичките ти колебания изчезват.
Помисли си пак за детето. Ако те е страх от загубване на свободата ти с брака, то загубата на свобода поради бебе ще е пълна катастрофа за теб. И си представи и следния вариант. Че родиш дете и изведнъж срещнеш мъжа на живота си, който обаче не иска да се жени за жена с дете. Ужас, не ти е лесно. Само разбиране и съчувствие мога да ти предложа. На Господ може да се помолиш да ти помогне за решението.

cariatas, човекът наистина може да си иска дете точно от тази жена. Ама тя длъжна ли е, да му ражда деца само защото той иска. Участта на мъжете е такава, че имат права над дете само в брака. Извън брака имат права само ако жената реши че ще имат. Сега не знам дали междувременно не са измислени и други закончета, които дават повече права на мъжете. Аз съм на мнение, че мъжът трябва да си заслужи жената и съответно децата. Ако не е успял да я върже... ами сори, пробва при следващата женска.  Wink

# 87
А по кой член от наказателния кодекс       е   измама  да си самотна майка ,щом така си решила ? Нито ще е първата,нито последната жена на света,избрала да роди и гледа сама дете.


Аз не знам да е задължително  едно  дете   да има и майка ,и баща  по документи. Нито да е задължително  да живеят заедно.

 За моралния или според  "кодекса"  на бабките от пейките пред блока не мисля, че авторката трябва  да мисли.Данък обществено мнение плащат само глупаците.

Ако питането на авторката е да бъде ли  самотна майка или да  остане "стара мома" отговора ми е  да  бъде майка,независимо от трудностите,с които ще се сблъска . Нека отиде сама  на лекар за консултация ,но  не със психиатър,а с гинеколог  ,за да пита кога да спре хапчетата антибебе и да си следи зачеването ,защото не мисля,че  е съвсем лесно  раждането . Нека действа без да информира за това приятеля си на сегашния етап от подлия план,който за мен не е никак,ама никак подъл.  bouquet

# 88
  • Мнения: 221
Не изчетох цялата тема, но това е много подло! Човекът ще се почувства много измамен! Ако искаш дете от него убеди го, че няма да го ангажираш с отглеждането и ако се съгласи, действай. Ако не късай с този мъж, ползвай донор или осинови дете, но плануваното е наистина гадно!


 Stop Защо да е измамен човека? Авторката не планира да  го пише за баща,нито  планира да го съди за издръжки ,да го рекетира и тем подобни. А ако иска точно този  човек да е баща на дедето й, дори не е задължително  същия да фигурира в акта за раждане на  бебето,така че   никой не бива да я задължава да  ползва анонимен донор,а за осиновяване на  дете пък  съвсем не иде рече. Авторката не ни пита дали да зечене от анонимен,нито дали да си осинови дете,ака че  й давайте съвети във връзка с питането й преди да пишете . Naughty

абе като я забременят кой знае кви други идеи ше й дойдат...

ши има едни приказки - как, туй дете без баща ше го оставиш, ми като порасне и тн.

# 89
  • Мнения: 1 425
Говори с приятеля си. Ако е свестен ще те разбере.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт