Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 056
  • 450
  •   1
Отговори
# 390
  • софия
  • Мнения: 3 425
Изчистих,сготвих,изпрах децата....малиииии ква съм вредна булка. Mr. GreenСега почвам да дъвча собственоръчно приготвено телешко и после лягам да се правя на заспала.Нека седмицата ви започне прекрасно и да свърши пак така.Във вторник ще ви навестя!
Забравих  Blush Зиленкутууууууу,давай снимки и поздрав на Топчо,вече е Топчо.Няма да обиждате момчето,беше Точко одавна,сега си е направо човече. Hug
Бабке Жабке,още малко с дюканската дружина и помен няма да остане от стръвното,ще видиш.  bouquet
Ева х 2,едно че е солен,едно че има още хиляди глупости вътре в него.Махни го. Peace
Дорееееее,пиша слънце,пиша. HugНаправо се омазах днес. Mr. Green

Ооооооо,Таттитче, Whistling........ко стаа?
И не се научих значи,къде точно да ти плясна двойното Т. Tired

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 18:54 от СлаБе

# 391
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
СлаБе , надявам се , че сефте ми се случва такова нещо.  Hug
Салатката си я хапнах с малко дробчета и сега може да опъна снагата.  Laughing

# 392
  • Мнения: 3 202
Lucie JoyХей ме!
............ от дни не съм пила вода. Сега съм заредила една кана .........

Истината е на фронта. Нека всички сме там.
Лео!Страхотна е идеята със шкембе чорбата. Направих си и фалшива пача. Да си жива и здрава. Тук ми се иска да сложа картинката с поклоните, но не ми харесва, та...... newsm10  chef

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 19:31 от baci

# 393
  • Мнения: 2 425
Такааа, значи хляба го уредихме, значи става  Whistling. Гюлбенурче, мерси   bouquet Имаше и с пшеничен зародиш, но гледах, гледах, този избрах  Crazy. Другия път, от другия  Mr. Green

Дорчестърче, мерси и на теб за отговора  bouquet , значи и брашното става  Whistling Остава само въпроса по колко мога да ям на ден от това брашно.

babka_jabka, дано бързо оправиш кръвното  Peace

# 394
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ей мъ СлаБенцееее! Къдет искаш го слагай двойното, само да не ми е на корема и г..а.  Mr. Green

Тия дни страдам от сутрешно гадене! Катенцеее  Sunglasses, страхувам се, че е от теб! Шъ трябва да мъ узакониш са!!! (Кри, нъл искаш драма  Joy). Харема, нема да съ сърди са, нъл тъй?! Ноиа  Heart Eyes, направо многу ми харесваш!  Flutter. Сигурно щот и ЛибоФта тъ харесва!  Blush

Ъъъ, таковата, ЛибоооФ, ни знаех, чи съм изненадка! Извинети!  Blush Бейби Дол, и аз мисля да хапна нещо във Варна Crazy hahaha

Гудиииииииииииииии, ама откога ни съм тъ виждала бееееееее!

Фоли  Heart Eyes Flutter.

Зеленкооооооооо hahaha Joy hahaha Joy - Що не си казала, че и найлона можело бе!  Whistling. Чакам снимките!  Heart Eyes

Тонито - ГОЛЕЕМ ГУХ

Цоци, ша фъркам към Варна. Не искаш ли с мен?!  Sunglasses

Добре дошли на всички новички!

Бабке жабке - скоро може и да намалеят драстично хипертоничните изпълнения. Много хора се похвалиха с подобни последствия от режима!

Аййй, са ша чакам реакцията на либимата на мойта новина!  Sunglasses

# 395
  • Мнения: 3 462

Тия дни страдам от сутрешно гадене! Катенцеее  Sunglasses, страхувам се, че е от теб! Шъ трябва да мъ узакониш са!!! (Кри, нъл искаш драма  Joy). Харема, нема да съ сърди са, нъл тъй?! Ноиа  Heart Eyes, направо многу ми харесваш!  Flutter. Сигурно щот и ЛибоФта тъ харесва!  Blush

Тattit, бях сигурна, че ще се роди нещо хубаво от тази драма, за радост на krikri и на останалите дето им писна от нея. Чувствата ни са взаимни. Heart Eyes

СлаБе, това е най-чаровното глухарче, което съм виждала... Joy За следващия аватар няма да притеснявам Катето, ще се прехвърля на теб, ако нямаш нищо против. Blush

# 396
  • Мнения: 853
Здравейте момичета,то момчето май се позагуби тия дни Thinking
Днес си пекох 2 маслена риба на сол,с лимон и подправки,обичам си  аз рибка а и тази нали уж за 00 помагала,да ама не изядох 1/2 за обяд и 1/2 към 17.30 е повече няма да повторя стана ми много тежко на корема и не след дълго  Sick Sick Sick,е поне ми олекна ,а другата риба дето трябваше да е за утре я дадох на котката,само и нея да не  я сполети същата участ.
Ривелка,честита месечинка  bouquet снимките нещо не ги откривам  newsm78
Фоли добре си ни дошла и ти,бързо да ги сбориш 3-те кг,ти си знаеш как Peace
Айнур и на мен хляба Вита ми е любим,сякаш един с пшенични трици имаше.
Слабемного бяха готини котаците Joy Joy Joy
Пепа Илкова бързо да оздравявате,нмого неприятно това с температурата,аз при висока Т давам Хексалгин много бързо я сваля.
Кристина23 добре дошла и успех с режима Peace
Бабка_Жабка и на теб бързо оздравяване!
Еха сапунката се развива много димамично,с всеки пост кулминацията нараства hahaha hahaha hahaha
Лека нощ от мен и много минуси утре сутрин Hug

# 397
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет дружина. Hug
Днес си купихме гофретник,та се чудих дали в него не може да се получи нещо дюканско,някой да е пробвал?Аз ще пробвам,но реших да попитам.

# 398
  • Мнения: 38
Привет дружина. Hug
Днес си купихме гофретник,та се чудих дали в него не може да се получи нещо дюканско,някой да е пробвал?Аз ще пробвам,но реших да попитам.

пробвай да направиш тесто като за палачинка,и разлей в гофретника,според мен ще станат супер гофретки.Не съм правила,нямам гофретник,но си мисля,че ще е бомба,преди бях фен на гофретките Flutter

# 399
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
desi_val , Tatitt , aynur , благодаря за загрижеността.   bouquet
Утре ще докладвам , а сега мисля да се опна пред ТВ-то.  Crazy
Лека и спокойна нощ!  Hug

# 400
  • Мнения: 2 425
max-mama, честито  Hug
Палачинките с овесени трици си ги правя винаги там и стават страхотни  Peace Правя смес от 1 яйце, 1 лъж. извара, 1 лъж. ескуиза (не е задължително), кайма или шунка, няколко лъж. кисело мляко, 3 лъж. овесени трици, сода бик. Разбърквам всичко. Като се нагрее на долната страна гофретника постила парче хартия за печене, слагам половината от сместа, разстилам и отгоре на сместа слагам пак такава хартия. Затварям, пека докато покафенее и след това се отлепва лесно от хартията. Същата хартия ползвам и за останалата смес. Става страхотно ммммм. Пробвай  Wink
Ето какво представлява

Деси Вал, благодаря   bouquet. Май имаше и с пшенични трици да  newsm78
Оф, извинявай ама на това ми стана много смешно  Joy Joy Joy
Цитат
...и не след дълго    ,е поне ми олекна ,а другата риба дето трябваше да е за утре я дадох на котката,само и нея да не  я сполети същата участ
Горкото коте, наблюдавай го  hahaha

# 401
  • Мнения: 97
Включвам се специално,за да приветсвам desitka* с добре дошла Hug
На всички дюканки изпращам Hug Hug Hug
От утре и мама ще е една от нас Peace

# 402
  • София :(
  • Мнения: 215
  Живи да сте  Hug  bouquet. Аз днес си скъсах нервите с едни палачинки дето накрая станаха на хлебче, ама и то за нищо не струва, а не се сетих да включа гофретника  Banghead, голяма съм патка Embarassed

# 403
  • Разград
  • Мнения: 3 110
sissleyy,aynur ,благодаря ви.Само да попитам aynur ,да не би да говориш за тост(на такова ми прилича,гледайки снимката),и такова имам.При всички случаи ще пробвам.

# 404
  • Мнения: 2 425
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт