Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 039
  • 450
  •   1
Отговори
# 405
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

Проблем нямам така или иначе,имам ги(вече)и двете.
За гофретника се прави смес,подобна на палачинковата и се пекат гофрети,като се разлива от сместа във формичките,които са в гофретника(ама че обяснение направих),та от там си помислих за нашите палачинки.

# 406
  • Мнения: 38
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

ами в гофретника има дупки на квадратчета стават нещата които правиш там и може да си ги мажеш с нещо та се пълнят тея квадратчета....ох,като се сетих сега ми се прияде ейййй   food002

# 407
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

ами в гофретника има дупки на квадратчета стават нещата които правиш там и може да си ги мажеш с нещо та се пълнят тея квадратчета....ох,като се сетих сега ми се прияде ейййй   food002

Моят е на сърчица. Two Hearts

# 408
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Привет!
Да се запиша - късно, но съм снощна. Та отчет за галата - почти не хапнах, но порядъчно се огалих с вино.....
Днес - протеинова неделя - успешна!
Ривелко, браво, още сутринта прегледах снимките, но .... пуста глава, .... нямаше желание за нищо.
Като майка, преживяла Т - да се изкажа и аз - нурофена дразни коремчето - та ние ползвахме ефералгат и нурофен свещички - през 4 часа. При висока Т - Хексалгин - немско лекарство - течен аналгин, но пречистен - става дори за кърмачета (не знам доколко научно вярно го обясних, но.....)
Отивам да прегледам състава на моя хляб ОРГАНИК.
Лека вечер!

# 409
  • Мнения: 6 028
За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

# 410
  • Мнения: 2 425
Ееее, тогава щом е с дупки, незнам, хартия няма да може да се слага, а без мазнина незнам дали няма да залепва... Абе пробвайте и после споделете ей  Wink
sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

# 411
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

За 5 кг незнам дали си заслужава да почваш диетата.Ако спреш хляба и сладкото мисля,че ще се получи.
Можеш,например,да си готвиш,ползвайки дюканските рецепти.

# 412
  • Мнения: 3 202
Tatitt  Rolling Eyes А дано......  newsm03 newsm53 newsm10
L 0 V E - 5 дни Аткинс и си готова.

# 413
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Sunglasses  Whistling

# 414
  • Мнения: 38

sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

а не не няма Flutter хапнах аз утре мога да ги врътна за закуска,ма нямам ни тостер ни гофретник,майка,ако ми намери брашно от овесени трици ще се разкърша заранта

# 415
  • Разград
  • Мнения: 3 110

sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

а не не няма Flutter хапнах аз утре мога да ги врътна за закуска,ма нямам ни тостер ни гофретник,майка,ако ми намери брашно от овесени трици ще се разкърша заранта

Що не си смелиш?

# 416
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноя, ненагледна моя -Никакво оттегляне!  Hug Hug Twisted Evil Heart Eyes Нал` знаеш.. първата любов, ръжда не хваща! Heart Eyes

ЛибоФ, ти сигурна ли си че аз съм таткото...  Ще трябва да правим тест за бащинство с Боби??!! Whistling Mr. Green
По моите сметки спах у вас между 28 и 30 ноември, ако си в 40 ден, значи е от мен!! Mr. Green rotfImao rotfImbo Оххх утре ще съм с мускулна треска от смех!.. и аз!

...............
Списъкът за Варненска среща - 18.01. /Неделя/ 13:00 ч /ако пак не съм забравила някой/:
Кят, бейби долл, Таттит, Дорчестър, К.Савова, Мина, Марчела, Адреналинка, Сасс, Виволина 1979, Айнур - 11 човека


С апел към :Елена 82, Мамс, Катя*, Далия, Денни, Бермудез, Нуш/ виждам те на балкона/......може би пропускам някой  newsm78


Борбата за сега е между Годзила и Хеппи, Креми не си ми споделила къде предпочиташ ти?


# 417
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ЛибоФ, ти сигурна ли си че аз съм таткото...  Ще трябва да правим тест за бащинство с Боби??!! Whistling Mr. Green
По моите сметки спах у вас между 28 и 30 ноември, ако си в 40 ден, значи е от мен!! Mr. Green rotfImao rotfImbo Оххх утре ще съм с мускулна треска от смех!.. и аз!

Точно в 40-ия!!! Ти са в изневери ли мъ обвиняваш  Crossing Arms. След теб не съм обръщала внимание на Боби  Mr. Green

За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

Към 1-5 месеца примерно!

# 418
  • Мнения: 27
Здравей мила дружина
Гледам говорите за тост и гофретник та и аз да кажа.В тоста си правя бухтички,но е на секциики,а в гофретника палачинки.И вътре не бива да загарят защото са  с тефлоново покритие така,че няма нужда от хартия.Стават прекрасни.
А аз днес се олях от ядене ,но режимно.Някой от вас има ли такива дни да му се яде неистово и да поглъща всяка попаднала му храна/режимна разбира се/.Идея как да ги овладявам тези пристъпи на глад

# 419
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравей мила дружина
Гледам говорите за тост и гофретник та и аз да кажа.В тоста си правя бухтички,но е на секциики,а в гофретника палачинки.И вътре не бива да загарят защото са  с тефлоново покритие така,че няма нужда от хартия.Стават прекрасни.
А аз днес се олях от ядене ,но режимно.Някой от вас има ли такива дни да му се яде неистово и да поглъща всяка попаднала му храна/режимна разбира се/.Идея как да ги овладявам тези пристъпи на глад

Ще се пробва,няма начин,утре ще се отчета.
Пристъпите на глад се овладяват само с...........ядене(но на режимна храна).

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт