Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 047
  • 450
  •   1
Отговори
# 405
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

Проблем нямам така или иначе,имам ги(вече)и двете.
За гофретника се прави смес,подобна на палачинковата и се пекат гофрети,като се разлива от сместа във формичките,които са в гофретника(ама че обяснение направих),та от там си помислих за нашите палачинки.

# 406
  • Мнения: 38
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

ами в гофретника има дупки на квадратчета стават нещата които правиш там и може да си ги мажеш с нещо та се пълнят тея квадратчета....ох,като се сетих сега ми се прияде ейййй   food002

# 407
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, да, всъщност моето е тост, но мисля че ще стане абсолютно същото. Пробвай. Но това дето съм го показала е на тост да. То всъщност каква е разликата между тост и гофретник незнам  Embarassed

ами в гофретника има дупки на квадратчета стават нещата които правиш там и може да си ги мажеш с нещо та се пълнят тея квадратчета....ох,като се сетих сега ми се прияде ейййй   food002

Моят е на сърчица. Two Hearts

# 408
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 230
Привет!
Да се запиша - късно, но съм снощна. Та отчет за галата - почти не хапнах, но порядъчно се огалих с вино.....
Днес - протеинова неделя - успешна!
Ривелко, браво, още сутринта прегледах снимките, но .... пуста глава, .... нямаше желание за нищо.
Като майка, преживяла Т - да се изкажа и аз - нурофена дразни коремчето - та ние ползвахме ефералгат и нурофен свещички - през 4 часа. При висока Т - Хексалгин - немско лекарство - течен аналгин, но пречистен - става дори за кърмачета (не знам доколко научно вярно го обясних, но.....)
Отивам да прегледам състава на моя хляб ОРГАНИК.
Лека вечер!

# 409
  • Мнения: 6 049
За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

# 410
  • Мнения: 2 425
Ееее, тогава щом е с дупки, незнам, хартия няма да може да се слага, а без мазнина незнам дали няма да залепва... Абе пробвайте и после споделете ей  Wink
sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

# 411
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

За 5 кг незнам дали си заслужава да почваш диетата.Ако спреш хляба и сладкото мисля,че ще се получи.
Можеш,например,да си готвиш,ползвайки дюканските рецепти.

# 412
  • Мнения: 3 202
Tatitt  Rolling Eyes А дано......  newsm03 newsm53 newsm10
L 0 V E - 5 дни Аткинс и си готова.

# 413
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Sunglasses  Whistling

# 414
  • Мнения: 38

sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

а не не няма Flutter хапнах аз утре мога да ги врътна за закуска,ма нямам ни тостер ни гофретник,майка,ако ми намери брашно от овесени трици ще се разкърша заранта

# 415
  • Разград
  • Мнения: 3 110

sissleyy, сега да не хукнеш да си правиш ейййй  Naughty. Вече си изяла дажбата си за овесените трици така че  Stop

а не не няма Flutter хапнах аз утре мога да ги врътна за закуска,ма нямам ни тостер ни гофретник,майка,ако ми намери брашно от овесени трици ще се разкърша заранта

Що не си смелиш?

# 416
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноя, ненагледна моя -Никакво оттегляне!  Hug Hug Twisted Evil Heart Eyes Нал` знаеш.. първата любов, ръжда не хваща! Heart Eyes

ЛибоФ, ти сигурна ли си че аз съм таткото...  Ще трябва да правим тест за бащинство с Боби??!! Whistling Mr. Green
По моите сметки спах у вас между 28 и 30 ноември, ако си в 40 ден, значи е от мен!! Mr. Green rotfImao rotfImbo Оххх утре ще съм с мускулна треска от смех!.. и аз!

...............
Списъкът за Варненска среща - 18.01. /Неделя/ 13:00 ч /ако пак не съм забравила някой/:
Кят, бейби долл, Таттит, Дорчестър, К.Савова, Мина, Марчела, Адреналинка, Сасс, Виволина 1979, Айнур - 11 човека


С апел към :Елена 82, Мамс, Катя*, Далия, Денни, Бермудез, Нуш/ виждам те на балкона/......може би пропускам някой  newsm78


Борбата за сега е между Годзила и Хеппи, Креми не си ми споделила къде предпочиташ ти?


# 417
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ЛибоФ, ти сигурна ли си че аз съм таткото...  Ще трябва да правим тест за бащинство с Боби??!! Whistling Mr. Green
По моите сметки спах у вас между 28 и 30 ноември, ако си в 40 ден, значи е от мен!! Mr. Green rotfImao rotfImbo Оххх утре ще съм с мускулна треска от смех!.. и аз!

Точно в 40-ия!!! Ти са в изневери ли мъ обвиняваш  Crossing Arms. След теб не съм обръщала внимание на Боби  Mr. Green

За сваляне на 5 кг. колко продължителна диета трябва да предприема?

Към 1-5 месеца примерно!

# 418
  • Мнения: 27
Здравей мила дружина
Гледам говорите за тост и гофретник та и аз да кажа.В тоста си правя бухтички,но е на секциики,а в гофретника палачинки.И вътре не бива да загарят защото са  с тефлоново покритие така,че няма нужда от хартия.Стават прекрасни.
А аз днес се олях от ядене ,но режимно.Някой от вас има ли такива дни да му се яде неистово и да поглъща всяка попаднала му храна/режимна разбира се/.Идея как да ги овладявам тези пристъпи на глад

# 419
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравей мила дружина
Гледам говорите за тост и гофретник та и аз да кажа.В тоста си правя бухтички,но е на секциики,а в гофретника палачинки.И вътре не бива да загарят защото са  с тефлоново покритие така,че няма нужда от хартия.Стават прекрасни.
А аз днес се олях от ядене ,но режимно.Някой от вас има ли такива дни да му се яде неистово и да поглъща всяка попаднала му храна/режимна разбира се/.Идея как да ги овладявам тези пристъпи на глад

Ще се пробва,няма начин,утре ще се отчета.
Пристъпите на глад се овладяват само с...........ядене(но на режимна храна).

Общи условия

Активация на акаунт