Кога е време за адаптирано мляко?

  • 1 846
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
Ами той беше на два месеца.
Реакция..голямо пийване Wink

# 16
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми премина на един месец на АМ.Не съм имала никакъв проблем от нейна страна  Wink

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Кърмата ми ,мого намаля 3 месец. Детето плачеше и минах на АМ. Така и не си хареса мляко моето дете. Злояда си беше ама много.

# 18
  • Мнения: 345
ми от раз стана.Започна да реве яростно на гърдата,а същевременно дърпа от цицата като луд и пак реве.На 3-4 ден се светнах,че нямам капка кърма и дадох АМ и ревът спря
И при мен така,само че аз в началото си мислех,че го боли коремчето и чак когато отидохме на лекар за консултация се видя,че е наддал много малко и се установи,че кърмата не му стига.

# 19
  • Мнения: 1 558
И двете ми деца не им стигаше кърмата и затова ги дохранвах с АМ,после не беше проблем да мина само на АМ

# 20
  • Мнения: 1 629
Моя още от раждането е на смесено хранене, защото така се получи и не съм имала проблеми Peace

# 21
  • Мнения: 165
Явно колкото по- малко е бебето, толкова по- лесно приема новия вкус. До втория месец хранех смесено, след това само на АМ. Peace

# 22
  • Мнения: 1 305
До втория месец и малко беше само на кърма, и после започнах да я дохранвам. Дали от раз и напаснах АМ или просто лесно свикна незнам, но и до сега види ли шишето с АМ и грейва лицето

# 23
  • Мнения: 5 940
Ако детето расте според нормите за възрастта, значи кърмата му стига. При Иво нямаше преход, оказа се не само, че не наддава, а намалява теглото си през първите седмици, когато беше само на кърма и затова до четвъртия месец кърмех и хранех с АМ. След това премина изцяло на АМ.

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моята дъщеря от раз започна да пие АМ , но все пак аз кърмих(силно казано) 3 седмици .

# 25
  • Мнения: 2 960
Ами зависи до кога имаш кърма.Моят син от началото е на АМ.

Общи условия

Активация на акаунт